Jump to content



Recommended Posts

  • Replies 25,5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • astrolabos

    2261

  • PetrosD

    2039

  • HotPeanut

    1614

  • wrong method

    1495

@GriGaS,

αγαπητε

θελω να εκφρασω την ευγνωμοσυνη μου και να παραδεχτω ποσο τυφλαρα ειμαι , στον προτζεκτορα της σχολης φαινοταν διαφορετικο ...οποτε και εγω εψαχνα βιαστηκα να βρω το σημειο μεσα στο pdf  (ειναι και 3-4 τρομαρα τους) 

 

[btw μηπως παιζει να εχεις καμοια ιδεα απο dialux EVO η την κανονικη εκδοση ? ]

 

δυστυχώς έχω να το ακουμπήσω πάνω από 5 χρόνια...

Link to comment
Share on other sites

Χιονίζει.

το σωστό είναι "έξω ρίχνει χιόνι"

παίζει να κρυώνεις περισσότερο από ότι έχεις συνηθίσει :p

τι εννοείς; δεν κρυρώνω. Απλά πεινάω :p Λογικό, άλλωστε. Μέχρι τα μέσα του Δεκέμβρη έτρωγα φυσιολογικά, και από τις 14 κι έπειτα τρώω τον αγλέωρα. Τώρα που σταμάτησαν τα τραπεζώματα, το στομάχι συνεχίζει να απαιτεί ίδια ποσότητα :p

Link to comment
Share on other sites

@Myralis

 

Μου θυμισες οταν ειχα το πισι μου σε sleep και καθομουν στο κρεβατι , ξαφνικα ανοιγει σκεφτομαι wtf και παω να δω τι παιζει...

Βλεπω teamviewer παραθυρακι κατω δεξια και οτι ανοιξε session με καποιον χρηστη, σκεφτομαι ολα τα "κακα" ονειρα που ειχα ποτε που συμβαινει κατι τετοιο (με  haxors Κλπ) και πανικοβλητος πλεον φωναζω "γαμ@ το σπιτι σου!" και τρεχω πισω απο το πισι και τραβαω το ρευμα απο το modem με μισος...

 

0/10 would not recommend

Τελοίως διαφορετική περίπτωση. Πήρα για τον πατέρα μου ένα Media Player για να streamαρει ταινίες από το PC του. Δούλευε καλά 2-3 μέρες, και εχθές, επειδή έκανα κάτι περιέργα με το δίκτυο σταμάτησε να δείχνει τα windows shares, αλλά αναγνώριζε τα PC του σπιτιού σαν media devices. Παλευοντας να το φτιάξω, είχα μπει από το Media Player στο μενού του υπολογιστή του πατέρα μου (που δεν το έχω σετάρει και δεν είχε τίποτα), μετά έκλεισα το Media Player και τον υπολογιστή του πατέρα μου. Ανοίγω πάλι το media player, πάω στα "Videos" και αυτόματα πάει να ψάξει εκεί που ήταν τελευταία φορά, βλέπει το PC του πατέρα μου κλειστό, και.. πήρε την πρωτοβουλία να το ανοίξει.. Βλέπω μήνυμα στην τηλεόραση "Wake up device", και ακούω το PC του πατέρα μου να παίρνει μπρος!

 

Χιονίζει.

Θέλω ποδήλατο στα χιονιιαααααα

Link to comment
Share on other sites

Τελοίως διαφορετική περίπτωση. Πήρα για τον πατέρα μου ένα Media Player για να streamαρει ταινίες από το PC του. Δούλευε καλά 2-3 μέρες, και εχθές, επειδή έκανα κάτι περιέργα με το δίκτυο σταμάτησε να δείχνει τα windows shares, αλλά αναγνώριζε τα PC του σπιτιού σαν media devices. Παλευοντας να το φτιάξω, είχα μπει από το Media Player στο μενού του υπολογιστή του πατέρα μου (που δεν το έχω σετάρει και δεν είχε τίποτα), μετά έκλεισα το Media Player και τον υπολογιστή του πατέρα μου. Ανοίγω πάλι το media player, πάω στα "Videos" και αυτόματα πάει να ψάξει εκεί που ήταν τελευταία φορά, βλέπει το PC του πατέρα μου κλειστό, και.. πήρε την πρωτοβουλία να το ανοίξει.. Βλέπω μήνυμα στην τηλεόραση "Wake up device", και ακούω το PC του πατέρα μου να παίρνει μπρος!

 

Θέλω ποδήλατο στα χιονιιαααααα

 

Καλά ρε μάστορα, έλεγες τι ωραίο που είναι το WoL και νομίζα(με) ότι είσαι στην άλλη άκρη της υφηλίου :)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.