Jump to content



Recommended Posts

Γιατί όποτε μου δίνει κάποιος/α το φλασάκι του, πρέπει να έχει "κρύψει" μέσα αρχεία που δεν πρέπει να δει άλλος;;;;  :o  :o  :o

Γιατί κάθε φορά μου τυχαίνει κάτι που δε πρέπει να το πω πουθενά και να το μοιραστώ με κανέναν;;;  -_-

(φιλοσοφικά τα ερωτήματα)

Μην τα ψάχνεις ^_^ Ελπίζω το περιεχόμενο να ανταμείβει το ψάξιμο :p

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 25,5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • astrolabos

    2261

  • PetrosD

    2039

  • HotPeanut

    1614

  • wrong method

    1495

Αυτή τη στιγμή, κάνοντας zapping from the bed έπεσα στο κανάλι της Βουλής να παίζει ρώσικα... (!!!!)  googlara και είδα το παρακάτω:

 
Δραματική ταινία παραγωγής Σοβιετικής Ένωσης 1980
 
Άρχισαν να χάνουν την ψυχραιμία τους εκεί στη ΝΕΡΙΤ? Σιγά βρε παιδιά.... ακόμα δεν ήρθαν οι άλλοι...  :p
Link to comment
Share on other sites

Πήγα σε μια πολύ ωραία παράσταση σήμερα. Το "Ρωμαϊκό λουτρό", στο "από μηχανής θέατρο" στο Μεταξουργείο. Παραλληλισμοί με την επικαιρότητα (την καλοκαιρινή), και καλές ερμηνείες με αρκετό γέλιο. Αύριο τελευταία παράσταση. Α, και μικρό θέατρο, οπότε αν κάποιος ψήνεται να πάει, καλό θα είναι να κλείσει εισιτήριο από πιο πριν να είναι σίγουρος.

 

Καλό βράδυ (να δω πως θα κοιμηθώ με καφέ στις 6.30 το απόγευμα...)

Link to comment
Share on other sites

ντεκαφεινε :-P

εγω οποτε κανω πρωινο με τοστ και καφε, "με καλει η φυση" στο μισαωρο, χθες πηγα 3 φορες σε 2μιση ωρες ! υπαρχει καποια λογικη εξηγηση ?

 

sent from my αποχωρητηριο using tapa-kazanaki-talk 

Έγινε επεξεργασία από GruntGR
Link to comment
Share on other sites

Δεν είναι κακό... Εγώ κάθε μέρα έχω για πρωινό παγωμένο φραπεδάκι και τσιγαράκι και με καλεί η φύση στο πεντάλεπτο... Είναι φορές που δεν προλαβαίνω ούτε το τσιγάρο να τελειώσω!

Link to comment
Share on other sites

ναι το θεμα  ειναι οτι εγω με το που ξυπναω παντα παω  στο WC πριν φαω οτιδηποτε  - καταλοιπα του παρελθοντος που ετρωγα βρωμη δαμασκηνα και σαλατες καθε μερα 

Link to comment
Share on other sites

Δεν είναι κακό... Εγώ κάθε μέρα έχω για πρωινό παγωμένο φραπεδάκι και τσιγαράκι και με καλεί η φύση στο πεντάλεπτο... Είναι φορές που δεν προλαβαίνω ούτε το τσιγάρο να τελειώσω!

Παγωμένο φραπέ το χειμώνα ρε ανώμαλε; :p
Link to comment
Share on other sites

Τί τον ήθελες κι εσύ τον καφέ τέτοια ώρα βρε παιδάκι μου.

 

πήγαινα σε παράσταση, που δεν είχα διαλέξει εγώ. Και επειδή ήταν θέατρο κι όχι σινεμά, δε θα ήταν πολύ ευγενικό να με πάρει ο ύπνος εκεί :p

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.