Jump to content



Recommended Posts

Κι εγώ έκανα μια βλακεία στο δικό μου UPS πριν κάνα χρόνο και το χάλασα και πολύ στεναχωρήθηκα. Όχι για τα 60 ευρώ που το είχα πληρώσει και τα 24 για καινούρια μπαταρία, αλλά επειδή το είχα συμπαθήσει. Όποτε το χρειάστηκα, ήταν εκεί να με προστατεύσει.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 25,5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • astrolabos

    2261

  • PetrosD

    2039

  • HotPeanut

    1614

  • wrong method

    1495

Σήμερα έπεσε σκούπα στο PC... μέσα και έξω... έλα γτ θα με πιάσει εγκεφαλικό καμία ώρα... Δεν έχω σκόνη :p γεμίσανε οι δίσκοι μέχρι το λαιμό... πώς γίνεται αυτό πάντα ρε @@@@@... αγοράζω μεγαλύτερους δίσκους και πάλι έχω πρόβλημα... τι να πάρω ποιά??? Τιιιιιι??? :haha:

Anyway... Οτι ΔΕΝ ΚΑΝΕΙ Uninstall και τέλος! Έτσι μου έρχεται να τα formaro ΟΛΑ .... αλλά ΒΑΡΙΕΜΑΙ! :hehe:

Εξωτερικούς ΔΕΝ βάζω πάλι γιατί ξέρω που καταλήγει πάντα αυτό... :sarcastic: 

Έγινε επεξεργασία από Dj_ALeX
Link to comment
Share on other sites

Προκαλείς φίλοC!!!!

Ρε άμα συνεχίσεις να με τρολλαρεις, εγώ θα συνεχίσω να απαντάω. Θα τσατιστουν μετά οι άλλοι ότι τσαταρουμε στο ποθ κι αν τύχει να φάω μπαν, το έχω 100% δεδομένο το μπινελικι μετά στην επιστροφή μου κι όποιον πάρει ο Χαρος.

(οπότε απάντησε μου. Καντονεζικο φαγητό έχεις φάει?)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.