Jump to content



Recommended Posts

  • Replies 25,5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • astrolabos

    2261

  • PetrosD

    2039

  • HotPeanut

    1614

  • wrong method

    1495

Εμπρός;

Ναι καλημέρα, από την Φορθνετ τηλεφωνώ, θα θέλατε να μάθετε για την νέα μας προσφορά που συνδιάζει 96 Mbps internet (που δεν θα συγχρονίσει ποτέ πάνω από 2 γιατί οι οπτικές ίνες δεν έχουν φτάσει ακόμα στην περιοχή σου) και Nova full packet (με 150 άχρηστα κανάλια και 2-3 που να αξίζουν, αλλά έχεις και 24/7 πορν) μόνο με 99.9 ευρώ τον μήνα?

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Το αστειο με τη nova ειναι οτι τα μισα και παραπανω καναλια ειναι δωρεαν (digea + διαφορα αλλα απο free to air δορυφορους -bbc klp -) και στα υπολοιπα εχεις 300 διαφημίσεις που βαριέσαι να βλέπεις.

Link to comment
Share on other sites

μπορεί κάποιος με καλή γνώση εργαλείων (φτιάχ'το μόνος σου) να με βοηθήσει να βρω πώς λένε ένα εργαλείο; (για να το βρω να το αγοράσω)

ψάχνομαι για μια κατασκευή με σύρματα για κλούβες (τρυπητό) και θέλω να βρω ένα εργαλείο το οποίο πιάνει 2 άκρες 2 πλευρών και τις "ενώνει" κάπως..

στείλτε μου πμ για να μη χαλάμε το θέμα εδώ.. 

Link to comment
Share on other sites

@Delijohn,

 

 

εδώ ο τύπος έχει κάνει ωραίο βιντεάκι. αντί για κρίκους από σύρματα, και τανάλιες-πένσες,

μπορείς να βάλεις και δεματικά που είναι πάμφθηνα και με μηδενικό κίνδυνο να τραυματίσουν τον κάτοικο :)

Έγινε επεξεργασία από greekfragma
Link to comment
Share on other sites

Εκεί στο 10o λεπτό και κάτι, που βάζει τις ενώσεις, τι ενώσεις έχει; 

Πού τις βρίσκω αυτές τις ενώσεις;

γιατί αν μιλάμε για απλά πλαστικά δεματικά, το ξεχνάμε εξ'αρχής επειδή τα ψήνει ο ήλιος και σπάνε.

Επίσης προτιμούσα ενώσεις με σύρμα γιατί μιλάμε για μεγάλο βάρος. Δηλαδή δε μιλάμε για 1 κουνέλι μόνο κάθε φορά, αλλά και για μεγαλύτερα "δωμάτια" με 5-6-7 μικρά 2-3 μηνών.

Link to comment
Share on other sites

μετά από 1-2-3-5 χρόνια σε ήλιο, βρώμα και βροχή.. σπάνε για πλάκα.

Ευτυχώς βρήκα αυτό.. 

 

απλά πρέπει να τα βρω και να τα παραγγείλω...

 

βασικά βρήκα και αυτά που είναι για cage making kit, που φαίνονται να σφίγγουν πιο πολύ και να'ναι καλύτερα.

Είναι και γαλβανισμένα.

Έγινε επεξεργασία από Delijohn
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

@delijohn και σύ θές να φτιάξεις κοτέτσι ?

 

Έβαλε ο γειτονάς μου 10 κοτούλες και 2 κοκόρια στα σύνορά μας. Ζηλεύω !!!

 

 

(και όλοι οι π@παρες της γειτονιάς μου κάνουν παράπονα για αυτόν. ξεφτίλες, θα βάλω και εγώ !!)

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

@TifoziF1 κοτέτσια έχουμε 2.. κι έχουν κι εσωτερικό χώρο, που είναι χτισμένος με τσιμεντόλιθους.

Το εξωτερικό πλέγμα, είναι χωμένο μέσα στη γη και τσιμεντωμένο, ώστε να μη σκάψουν τα κουνάβια και περάσουν από κάτω.

 

Αυτά τα θέλω για να αλλάξω κάτι παλιές κουνελιέρες, οι οποίες θα τοποθετηθούν πάνω σε βάση, για να μην είναι χαμηλά και πλησιάζουν άλλα τρωκτικά.

Έγινε επεξεργασία από Delijohn
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

συνέβη πριν λίγο
 

 
μπαμπάς: τύπωσες την ενημερότητα από το internet;
εγώ: όχι ψάχνω να βρω πως θα το κάνω
μπαμπάς: ίσως να μην το βρίσκεις επειδή είναι τέτοια ώρα
εγώ: ναι και θα κοιμάται το internet
:p  :p  :p  :p
  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Είδα οτι υπάρχει μαγική λέξη για ban πριν ξημερώσει....οπότε θα αρκεστώ μόνο σε ηχητικό απόσπασμα που παραπέμπει στα κοκκόρια του Πέτρου :hehe:

 

 

 

 

 

και το αποκάτω φυσικά 

 

http://goo.gl/DkizL4

 
 
(καλά μιλάμε έχω πατήσει συνδυασμούς στο crumbles καμιά 100στη το τελευταίο 2ωρο. τρισμέγιστο link για πείραγμα) :p
Έγινε επεξεργασία από greekfragma
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.