Jump to content



Recommended Posts

lol
ειναι αυτο Kindimmer – Tremor - Original Mix

 

@admins για καποιο λογο το copy url απο spotify δεν δουλευει, το κανει parse και το αντικαθιστα με το τιτλο οποτε το βαζω σε quote

Kindimmer – Tremor - Original Mix

http://open.spotify.com/track/2rsXxlgeKMrBsEeApNN1NE

Έγινε επεξεργασία από SirDiman
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 25,5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • astrolabos

    2261

  • PetrosD

    2039

  • HotPeanut

    1614

  • wrong method

    1495

Σε CODE βάλτο.

ΤΕΣΤ

Το νερό της βρύσης είναι πιο κρύο από το νερό στο ψυγείο.

Καλά κάνω εγώ χειμωνιάτικα και πίνω νερό από το ψυγείο, δε θέλω να πάθουν τίποτα τα λαιμά μου!!!

Έγινε επεξεργασία από PetrosD
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

και τι με νοιαζει ? ΕΓΩ ειμαι η τραπεζα !!!

Κάτσε να βγει ο Τσίπρας και θα σε ταχτοποιήσει για τα καλά, κάτω το κεφάλαιο! :p

Παρεμπιπτόντως φοβερή μέρα για ποδήλατο σήμερα, αλλά πάω για δουλειά σε λίγο... :(

Link to comment
Share on other sites

Κάτσε να βγει ο Τσίπρας και θα σε ταχτοποιήσει για τα καλά, κάτω το κεφάλαιο! :p

Παρεμπιπτόντως φοβερή μέρα για ποδήλατο σήμερα, αλλά πάω για δουλειά σε λίγο... :(

Τσίπρας δεν βγαίνει in-house. Τώρα και μέχρι την επόμενη αναθεώρηση, ψήφο έχουν οι άνω των 18. Εμ, πώς ?

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Δεν εχω δει ΑΤΜ της Alpha που να κανει καταθεση χωρις φακελο.(ολα ειναι με φακελο δηλ.)

Η Εθνικη εχει μεταξυ των αλλων τετοια ΑΤΜ και αν θυμαμαι καλα η καταθεση φαινεται κατευθειαν

(και οχι την αλλη μερα που ανοιγουν το ΑΤΜ).

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Μάζευε κι ας είν' και ρώγες λένε, αλλά ο @dellman μάλλον το παράκανε. Μου ζήτησε να τον βοηθήσω να ξεκαθαρίσει επιτέλους τι έχει μαζέψει όλα αυτά τα χρόνια. Τα παρακάτω είναι μια ιδέα μόνο από αυτά που έχει στο δωμάτιο εργασίας του. Βασικά είναι η μια γωνία. Μένει το υπόλοιπο δωμάτιο τώρα. :hehe:

 

 

post-33281-0-13745000-1418583972_thumb.j

 

post-33281-0-57171500-1418584027_thumb.j

 

 

Είχε και chips. Όχι όχι τα Nachos. Τα άλλα. Καμιά 30άρα, 40αρά - πόσες ήταν So-Dimm.

 

post-33281-0-65398400-1418584120_thumb.j

 

Εντάξει, μέχρι ιονιστή δωματίου που μπαίνει σε USB είχε και τον κοίταγα εντελώς σαν μακακας. :haha:

 

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Είχε και μητρική με δύο socket 370 πάνω. Πολύ πράγμα που έχει μάλλον θεωρείται μουσειακό/συλλεκτικό πλέον.

 Ώπα. Για την ίδια λέμε :hehe: ... EDIT: γράψε λάθος. Σειριακές είπες. Μου πήγε το μυαλό στις ISA. Αυτή νομίζω είναι με τον AMD τον Κ6-450.

Έγινε επεξεργασία από yanni
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.