Jump to content



Recommended Posts

για την επισκευη του μηχανιου μου ? το παω σε μηχανικο και μετα αυτος μιλαει με την ασφαλιστικη για τα χρηματικα θεματα ? η κανω πρωτα το αναποδο ?
 

 

πρώτα νομίζω ότι πρέπει να το δει εκτιμητής αν και κάθε εταιρία έχει τις δικές της μεθόδους 

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 25,5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • astrolabos

    2261

  • PetrosD

    2039

  • HotPeanut

    1614

  • wrong method

    1495

Αν έχεις τύχη διάβαινε και ριζικό περπάτει...

Βλέπω το απόγευμα αυτό:

MDkP5pY.png

 

και λέω ας τα προωθήσω τα παιδιά.. κάνουν πολύ μεγάλη προσπάθεια... κι ενώ βλέπω ταινία, χτυπάει κινητό.. ποιος να'ναι τέτοια ώρα;;;

 

bKTyMCS.png

 

Unboxholics ΡΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ  :metal:  :metal:  :metal:

 

ενώ δεν έχω κερδίσει ποτέ μου τίποτα.. φέτος έχω κερδίσει μια τηλεόραση, πληκτρολόγιο&ποντίκι από thelab.gr και τώρα τα 2 παιχνίδια..  :D

  • Like 8
Link to comment
Share on other sites

Επιτέλους ουρανός χωρίς ούτε ένα σύννεφο!

 Δλδ μόλις περάσει ο καλός καιρός και ξαναγίνει χάλια.

Καλημέρα σε όλους! Έχει λιακάδα!

Ουτε Αγγλία να είσασταν !

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Είναι ένας σοβαρός λόγος που δεν είμαστε.... (όσο θυμάμαι τον Αύγουστο του 2004 που στο Cranfield τις 28 ημέρες έβρεχε...)

Μονο σε μενα λειπει ο καιρος της Αγγλιας :hehe:

 

Ασε που τα 10 χρονια που εζησα εκει δεν με ενοχλησε ουτε μια φορα η μεση....εδω, καθε μερα

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Μονο σε μενα λειπει ο καιρος της Αγγλιας :hehe:

 

Ασε που τα 10 χρονια που εζησα εκει δεν με ενοχλησε ουτε μια φορα η μεση....εδω, καθε μερα

 

Κάτι μου λέει ότι εάν το έκανες με αντίθετη σειρά θα σε ενοχλούσε στην Αγλλία :)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.