Jump to content



Recommended Posts

Εδώ θέλει να ΑΓΟΡΑΣΕΙ δίκιλο βιβλίο αλγορίθμων, και είναι στο φυσικό..

 

αλγόριθμοι είναι όλη μας η ζωή.. απλά στη πληροφορική τους δίνουμε ιδιαίτερη σημασία γιατί έτσι δουλεύουν τα εργαλεία μας...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 25,5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • astrolabos

    2261

  • PetrosD

    2039

  • HotPeanut

    1614

  • wrong method

    1495

βασ. σοφιας, παω καθυστερημενα ( ειχε αποσυγροχνιστει την ιδια ωρα το GPS) να αλλαξω λωριδα απο την 3 στην 1 για να στριψω στην διασταυρωση αριστερα. ο λακαμας ο ταριφας απο πισω μου που ητανε στην λωριδα 2 ουτε σεβαστηκε το φλας ουτε χαμηλωσε ταχυτητα. μονο την κορνα του βαρουσε σαν γνησιος παρτακιας !

δεν μαμιεται γυρναω πισω στην λωριδα μου και βλεπω στο μεθεπομενο κοκκινο φαναρι το απογορευτικο για αναστροφη. ξαναπαω λωριδα 1. αναβει πρασινο το φαναρι για αριστερα και εγω κανω αναστροφη διπλα απο εναν μπατσο που καθοτανε πανω στην μηχανη και χαζευε το κινητο !

likeabaws.jpg

Link to comment
Share on other sites

Τότε εκεί στο φυσικό αγαπάνε τόσο την επιστήμη τους που φεύγουν για αλλού :p Στην σχολή δύο καθηγητές, ο ένας κάνει προγραμματισμό και ο άλλος λογική σχεδίαση, έχουν τελειώσει το φυσικό.

 

Μαρούλης - Πασχάλης;

 

Η Πληροφορική του ΕΚΠΑ, πάντως, είναι τμήμα που βγήκε από τη ΦΜΣ. Λογικό πολλοί καθηγητές να έχουν τελειώσει το Φυσικό ή το Μαθηματικό.

Link to comment
Share on other sites

Τότε εκεί στο φυσικό αγαπάνε τόσο την επιστήμη τους που φεύγουν για αλλού :p Στην σχολή δύο καθηγητές, ο ένας κάνει προγραμματισμό και ο άλλος λογική σχεδίαση, έχουν τελειώσει το φυσικό.

ενας καθηγητης που κανει πολυμεσικα μαθηματα στη σχολη  εχει τελειωσει φυσικος με Phd αστροφυσικη

kane me ant eimai blockγκλοπ

FTFY :p

Έγινε επεξεργασία από SirDiman
Link to comment
Share on other sites

Μαρούλης - Πασχάλης;

 

Η Πληροφορική του ΕΚΠΑ, πάντως, είναι τμήμα που βγήκε από τη ΦΜΣ. Λογικό πολλοί καθηγητές να έχουν τελειώσει το Φυσικό ή το Μαθηματικό.

Πασχάλης- Σταματόπουλος, αν και δεν το έχω ψάξει για τον Σταματόπουλο.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.