Jump to content



Recommended Posts

  • Replies 25,5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • astrolabos

    2261

  • PetrosD

    2039

  • HotPeanut

    1614

  • wrong method

    1495

@SLN,

Κ εμένα αυτή ηταν η απορία μου.

Απλά τώρα που το ξανασκέφτηκα, κατα τη μετάβαση κάθε μνμ πέρασε σαν καινούρια συζήτηση.

Πλέον όλες οι ερωταπαντήσεις, θα είναι μία μόνο συζήτηση (και μπορούν και να είναι και αρκετά άτομα στην ίδια συζήτηση) η οποία με το σώσιμο που θα κάνεις θα έρχεται στο mail ολόκληρη (όλα τα μνμτά της).

 

@Lakisss,

Το θέμα σου μάλλον δεν έχει να κάνει αποκλειστικά και μόνο με τη Wind (μπορεί και καθόλου)

Επειδή οι γραμμές ανήκουν στον ΟΤΕ, η Wind κάνει αίτημα στον ΟΤΕ και οι τεχνικοί του, θα σε κοιτάξουν το πρόβλημά σου αφού τελειώσουν με τα προβλήματα χρηστών του ΟΤΕ.

Έγινε επεξεργασία από koshal
Link to comment
Share on other sites

@SLN,

Κ εμένα αυτή ηταν η απορία μου.

Απλά τώρα που το ξανασκέφτηκα, κατα τη μετάβαση κάθε μνμ πέρασε σαν καινούρια συζήτηση.

Πλέον όλες οι ερωταπαντήσεις, θα είναι μία μόνο συζήτηση (και μπορούν και να είναι και αρκετά άτομα στην ίδια συζήτηση) η οποία με το σώσιμο που θα κάνεις θα έρχεται στο mail ολόκληρη (όλα τα μνμτά της).

 

Ωρρρρρρρρραια τα λες! Ωσαν τις προεκλογικες εξαγγελιες :p

Ελα ομως που εμενα τα 230-240 μνμ που ειχα απο το παλιο βερζιο(ν) δεν εγινανενενενε συζητησεις αλλα παρεμειναν ξεχωριστα και ξαφνικα βρεθηκα με 604 ... (!!!)

Πωτς γκενεν αβντο??

 

Ελατε στο νεο βερζιο(ν) μας ελεγαν... Ειναι πολυ καλυτερο μας ελεγαν... :hehe:

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Τι να σου κάνω τώρα που πρέπει να τα λέω και όμορφα για είμαι χρωματιστός... :bleh:

 

Όλα τα παλιά ΕΓΙΝΑΝ συζητήσεις, προφανώς χωριστές όμως. Δε γινόταν να συγχωνευτούν όσα ήταν στην ίδια αλληλογραφία, γιατί η VB δεν κάτεχε από συζητήσεις. Μπορείς να πας και να σβήσεις όλα πλην του τελευταίου κάθε "συζήτησης" και να μη χάσεις τίποτα, αλλά προφανώς μόνο χειροκίνητα. Στο εξής αυτή η συγχώνευση γίνεται αυτόματα (το "καλύτερο" που λέμε), αλλά δεν υπάρχει τρόπος να γίνει αναδρομικά.

 

Ετσά γκένεν αφτό. :hehe:

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Έχει κανείς το introduction to algorithms του Cormen; είναι όντως 2 κιλά που λέει το amazon; [emoji14] (θέλω να το φορτώσω σε κάποιον να μου το φέρει από Αγγλία

Έχεις ΠΜ.. Για 2 κιλά δεν ξέρω, είναι βαρύ πάντως.

Link to comment
Share on other sites

Περιμενεις το ΣΚ μπας και ριξεις καμμια ωρα παραπανω υπνο αλλά ή g@miola η συνηθεια δεν σε αφηνει...στο 5ωρο το ματι γαριδα

 

Oh well, ενα διπλο ελληνικο και αραγμα στον Λαμπη

 

Καλημερα

 

Χρονια Πολλά στους εορταζοντες :)

Έγινε επεξεργασία από Lazy Dog
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Έχει κανείς το introduction to algorithms του Cormen; είναι όντως 2 κιλά που λέει το amazon; [emoji14] (θέλω να το φορτώσω σε κάποιον να μου το φέρει από Αγγλία)

 

Μπα, μερικά μεγκαμπάιτς ζυγίζει :p. Πέρα από την πλάκα, το hardcover σίγουρα κάπου εκεί είναι.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.