Jump to content



Recommended Posts

  • Replies 25,5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • astrolabos

    2261

  • PetrosD

    2039

  • HotPeanut

    1614

  • wrong method

    1495

thx!!!!! πρωτο μου και τελευταιο ελπιζω 

ασφαλεια εχω μια interprise - κατι 

 

 

επισης εχεις δει πολλα γαντακια  ? :p 

παντος κρανος ειχα και μαλλον εσωσε την πολυ ζημια 

μια επιγονατιδα να χα , δεν θα κουτσενα τωρα αλλα ειναι εξοπλισμος που δυσκολα τον φοραει κανεις καθε μερα για να παει αριστερα και δεξια  

Link to comment
Share on other sites

Είναι εξοπλισμός που φοράω κάθε μέρα για να κινηθώ στην Αθήνα. Πριν λίγους μήνες πήρα παραμάζωμα ένα παπάκι που έκανε τυφλή αναστροφή σε δρόμο διπλής. Μου ράγισε το δεξί φέρινγκ και κάτι άλλα πλαστικά και τον παρέσυρα για 2-3 μέτρα. Εμένα η επιγονατίδα-επικαλαμίδα μου έσωσε το δεξί πόδι, εκείνος χειρουργείο με ολική ρήξη επιγονατιδικού και 2μήνες στο κρεβάτι ακούνητος.

 

Bye bye LoL τώρα και την επόμενη φορά να το σκεφτείς διπλά. Μη με παρεξηγάς όπως το γράφω :)

Link to comment
Share on other sites

Περιμενω να δω ποσο θα τους παρει εκει στον οτε να γυρισουν τη vdsl σε fastpath.... :gyro:

2 ώρες περίπου..το δηλώνουν σαν βλάβη..θα σε πάρουν τηλ η μνμ μόλις το κάνουν..επίσης θα χαθεί το νετ για 1 λεπτό.

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες περίπου..το δηλώνουν σαν βλάβη..θα σε πάρουν τηλ η μνμ μόλις το κάνουν..επίσης θα χαθεί το νετ για 1 λεπτό.

Καλά ειμαι... :p εχουμε φτασει αισιως την 1μιση μερα....

Έγινε επεξεργασία από Lazy Dog
Link to comment
Share on other sites

3lcd, χμ... είμαι περίεργος να δω πως δείχνει.

Η οθόνη είναι φούλ η λιγότερο στη προβολή;

καλιμπραρισμενος ειναι, καλα δειχνει για 200 ευρω

αν λες αυτο, πιανει ολη την επιφανεια του πανιου (εχει μεχρι 2χ ζουμ και lens shift οποτε ειναι ευκολος στην τοποθετηση)

Δε φτιαχνουμε θεμα λεω εγω :p

Έγινε επεξεργασία από SirDiman
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.