Jump to content



Recommended Posts

Πηρα προσφατα εναν sanyo plv-z4 και 2μετρη οθονη reflecta και το βαλα στο δωματιο  :D

Δε ξερω γιατι ( το μεγεθος? ο τροπος που προβαλεται η εικονα?) αλλα εχει αλλη φαση ο projectorας...ενιωθα σα σε σινεμα!

3lcd, χμ... είμαι περίεργος να δω πως δείχνει.

Η οθόνη είναι φούλ η λιγότερο στη προβολή;

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 25,5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • astrolabos

    2261

  • PetrosD

    2039

  • HotPeanut

    1614

  • wrong method

    1495

κάτι κάνει σήμερα ο ΟΤΕ έχει πέσει το helmet μου -10Mbps Download

 

edit ξέχασα ότι έβρεξε το βράδυ !

Μόνο σήμερα???

Τα έχει κάνει όλα όπα την τελευταία εβδομάδα... εδώ τηλέφωνο για να μάθω τι συμβαίνει τους παίρνω και ΔΕΝ το σηκώνει κανείς! Γιατί άραγε...?

Τις προάλλες συγχρόνισα με 5Mbps Ε Λ Ε Ο Σ!!!

Έγινε επεξεργασία από Dj_ALeX
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

σημερα ειχα κανονισει να περασω το μηχανακι κτεο

ξεκιναω χαλαρα το πρωι , αλλα δεν ηξερα ακριβος τον αριθμο της οδου ....

τελος παντων , φτανω σε ενα φαναρι   (καθετα της οδου οπου ηταν το κτεο)

και λεω παω απο δεξια , και αμα δεν ειναι εκει , το κοβω αλλιως 

 

αναβει το φαναρι πρασινο , στριβω και στα ξεδια μου ειναι μια σταση λεωφοριου οπου καποιος εχει παρκαρει εκει  στα 1-1μιση μετρο απο το πεζοδρομειο .

φυσιολογικα κανω ελιγμο απο τα αριστερα , και ΜΠΑΜ  βρισκομαι πανω στην πορτα που ανοιξε εκεινη την στιγμη 

 

ευτυχος λογο χαμηλης ταχυτητας (λογικο , μολις εια φυγει απο φαναρι) δεν χτυπησα πολυ . Ενας ναρθικας στον δεικτη του ΔΕΞΙΟΥ (bb lolara)χεριου  και πολυ πονος στο δεξι γονατο , στο οποιο δεν μου βρηκαν τιποτα και μου παν να βαλω παγο μοναχα .

5 ωρες στο θριασιο για αυτα -.-

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.