Jump to content



Recommended Posts

  • Replies 25,5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • astrolabos

    2261

  • PetrosD

    2039

  • HotPeanut

    1614

  • wrong method

    1495

Προσβολή της νοημοσύνης σας ρε παιδιά. Προτάσσει τα στήθη της (για να μη πω τπτ πιο χοντρό) για να τραβήξει κόσμο και εσείς πάτε και σα τους χάνους και κοιτάτε. gg και w2g. Τι να πω.

Link to comment
Share on other sites

ΟΤΕ, αιτηση ενεργοποιησης VDSL Δευτερα πρωι.

 

Ενεργοποιηση vdsl Δευτερα μεσημερι...

 

Παραλαβη απαραιτητου εξοπλισμου Τεταρτη πρωι

 

no internets για 2 μερες :gyro:

 

 

Μετα απο 8 χρονια συνεχους λειτουργιας το USR 9108 σημερα βγηκε στη συνταξη χωρις να παρουσιασει το παραμικρο... EVER :hug:

Έγινε επεξεργασία από Lazy Dog
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

@astrolabos

Eιναι μια πανεμορφη κοπελα με συμπαθητικη φωνη(απλα δεν θελεις να κοψεις τα αυτια σου) και πλουσιο στηθος που τραγουδαει ωραια κομματακια στο youtube και ειναι απολαυση να την βλεπεις.Fine by me :p

Ουτε τα ποδια της ανοιξε σε ολο το thelab ουτε κανα συμβολαιο υπεγραψε με τον Σατανα.

Ξερω αλλες με πολυ λιγοτερα προσοντα απο αυτη,δειχνοντας ψαχνο εγιναν superstar....madonna

 

που ειναι το mention kai  to spoiler?

Έγινε επεξεργασία από jesus
Link to comment
Share on other sites

Έλα μεταξύ μας τώρα. Το φουσκωμένο μπούστο έτυχε ή ήταν εικαστική παρέμβαση; Δε μου αρέσει που οι καλλιτέχνες προσπαθούν να αναδειχθούν με χαρακτηριστικά άσχετα του αντικειμένου τους (ομορφιά, σκάνδαλα, κτλ). Έχουμε (ξε)χάσει τον διακριτό ρόλο κάθε επαγγέλματος σήμερα και νομίζουμε ότι όλα είναι ίσωμα. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Το μπουστο χρονο με τον χρονο φουσκωνε :p

Ναι ρε μαν μαζι σου για τους καλλιτεχνες,απλα ειναι κατι που γινεται δεκαετιες τωρα.

Ισως οχι σε τετοιο βαθμο οπως τα τελευταια χρονια.

Έγινε επεξεργασία από jesus
Link to comment
Share on other sites

που ειναι το mention kai  to spoiler?

 

Το ευκολότερο μένσιο με διπλό κλικ στο κείμενο του μηνύματος περί ου ο λόγος. Για σπόιλερ είτε το γράφεις με το χέρι (μου φαίνεται ταχύτερο) είτε χτυπάς το 3ο από τα εργαλεία του νέου κειμενογράφου, που λέει "Ειδικά BBCode" και το διαλέγεις από τη λίστα.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Έλα μεταξύ μας τώρα. Το φουσκωμένο μπούστο έτυχε ή ήταν εικαστική παρέμβαση; Δε μου αρέσει που οι καλλιτέχνες προσπαθούν να αναδειχθούν με χαρακτηριστικά άσχετα του αντικειμένου τους (ομορφιά, σκάνδαλα, κτλ). Έχουμε (ξε)χάσει τον διακριτό ρόλο κάθε επαγγέλματος σήμερα και νομίζουμε ότι όλα είναι ίσωμα. 

thats the point. κανεις δεν την βλέπει σαν καλλιτέχνη. είναι καθαρα ψυχαγωγία. b00bs + rock n roll \m/ :p 

Link to comment
Share on other sites

Αν ήταν στο χέρι μου θα σε έριχνα ένα thread ban και θα το μετέφερα στο κατάλληλο νήμα.

Φαίνεται νοστιμότατο. Πότε να έρθω για μεζέ;

 

Δεν το μαγείρεψα αυτο. Το δ η μ ι ο ύ ρ γ η σ α !!! Αρα δεν είναι για το φαγητοθρέντ. 

Έλα όποτε θες. Εδώ πάνω στο The Wall πάντα καλοδεχόμαστε τους επισκέπτες.

Link to comment
Share on other sites

ναι, αν και θα βάλω πανί πάνω, δεν θα είναι στο τοίχο.

μόλις μου έρθει ο Cine 7 θα γίνει χαμός :D

Πηρα προσφατα εναν sanyo plv-z4 και 2μετρη οθονη reflecta και το βαλα στο δωματιο  :D

Δε ξερω γιατι ( το μεγεθος? ο τροπος που προβαλεται η εικονα?) αλλα εχει αλλη φαση ο projectorας...ενιωθα σα σε σινεμα!

Έγινε επεξεργασία από SirDiman
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.