Jump to content



Recommended Posts

  • Replies 25,5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • astrolabos

    2261

  • PetrosD

    2039

  • HotPeanut

    1614

  • wrong method

    1495

Από 1280x960 σε 4k; Θα είναι λες και πας από Dacia σε GT-R ( :wub: ).

Ενίσταμαι εντόνως!

Ε, όχι και Dacia η 19άρα EIZO!!! Πανάκριβη ήταν πριν 13 χρόνια που την πήρα!!!

Και για τους τύπους, έχω οδηγήσει GT-R. Δε μου άφησε και την καλύτερη οδηγική ευχαρίστηση...

Link to comment
Share on other sites

Μου εφεραν εχθες φορητο(Toshiba) με 10mb ελευθερο χωρο στο σκληρο και αναρωτιόταν γιατι αραγες κανει κανα 10λεπτο να μπει windows και γενικα γιατι σερνεται.... :blink:

 

Το παθαίνουν αυτό οι Toshiba :p

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

κάνω 4x antialiasing στον τοίχο (2 στρώσεις αστάρι, τώρα μένει 2 στρώσεις βάψιμο).

Θα γίνει κουκλί :D

 

Βιντεοπροβολή μυρίζομαι!!

 

Καλημέρες και καλό ΣουΚου.

Είμαι σερί από χθες γιατί συμμαζεύω το εργαστήριο με τις κούτες. Και τι βρήκα;

 

 

 

 

Καμιά ομαδική πότε θα κάνουμε;  B)

 

Θέλω!!

 

Γιατί την δουλεύεις 1280 x 960 και όχι 1024;

 

Γιατί στην 1280 x 960 (4:3, hello!) είναι τα σχήματα σωστά, στην 1024 παραμορφώνει.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Σε άλλα νέα, η DC Comics έκανε μήνυση στην ομάδα της Βαλένσια, για τη χρησιμοποίηση της νυχτερίδας στο σήμα τους. Με δύο μικρά προβλήματα:

α. Η Βαλένσια ιδρύθηκε -και χρησιμοποιεί από τότε τη νυχτερίδα- το 1919, καμιά 20αριά χρόνια πριν τη δημιουργία του Μπατμαν

β. Η νυχτερίδα, ως σύμβολο, χρησιμοποιείται σε ισπανικές πόλεις από τον 13ο αιώνα...

Κοίτα να δεις που οι "νυχτερίδες" θα βγουν από το οικονομικό τέλμα με αυτήν την μήνυση που φάγανε :D

Link to comment
Share on other sites

Μπαουλακι δηλαδή... Δεν ανεβάζει 1600x1200 ε;

 

Ανεβάζει, εκεί παίζω παιχνίδια. Ανεβάζει μέχρι 2048x1536 στα 60Hz αλλά τα πάντα είναι πολύ μικρά. Η προτεινόμενη για το μέγεθος της είναι αυτή που έχω.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.