Jump to content



τι θα γίνει με τους αστυνομικούς....?


BanOr

Recommended Posts

Αρχική απάντηση από JimmyFox

Παπαδόπουλο? Τον γνωστό και μη εξαιρετέο τρελό δικτάτορα?

Έχασα επεισόδια φαίνεται.

Ω ναι....ea6gka κ ποιος θελει να συζητησει σοβαρα μαζι της????

Ολοι εχουν ονειρα...αλλα πραγματοποιουνται...αλλα παραμενουν ονειρα...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 142
  • Created
  • Last Reply
Αρχική απάντηση από paschalia

Νος -Ντιος αν βαλεις στην συζητηση αυτο το θεμα -το οποιο εχουμε ξανασυζητησει- δεν θα βγει πουθενα ,αστο καλυτερα .

Παπατσονης απλα διαφορετικη αποψη της ζωης και διαφορετικα βιωματα ,δεν ειναι θεμα ξεροκεφαλιας :)

ΟΚ Πασχαλια σεβαστη η επιθυμια σου απλα εγω δεν το ειπα για να ανοιξω καινουργιο θεμα ομως μου φαινεται περιεργο οταν δεν μπορεις να καταλαβεις μια βασικη ανθρωπινη αξια πως μπορουμε να συζητησουμε για κατι ευαισθητο!Επισης το "τιμημενο" το nickname ειναι: Nos-Dio.Εαν δεν σου αρεσει μπορεις να με λες Γιαννη!:D

Link to comment
Share on other sites

Aμαν , κι'αλλος Γιαννης ?

Πω, του ΑιΓιαννιου θα μεινουν μονο τρια ατομα εδω μεσα γιατι ολα τα υπολοιπα θα εχουν παει επισκεψη στους Γιαννηδες του φορουμ

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από fantacid [Σήμερα, στις 17:39]

Ειχα δει το Thread στις αρχες τις γεννησης του,οταν ακομα ονομαζοταν"τι θα γίνει με τους μπατσους....?" αλλα εω χασει κανα 3-4 σελιδες κ δεν ξερω γιατι οι μπατσοι γινανε αστυνομικοι!!!

κ δεν ειμαι διατεθυμενος να διαβασω τα προηγουμενα για να το μαθω,απλα δε μου αρεσε αυτο το ειδος λογοκρισιας!

Υποθετικα οι αστυνομικοι επιβλεπουν τη τηρηση των νομων,αλλα οι σκατομπατσοι κανουν καταχρηση αυτης της εξουσιας που τους δινετε κ εξελισσοντε σε "νομιμους αλητες"

χαρακτηριστηκα αναφερω τα φυντανια της ομαδας Ζ

Φυσικα διπλα στα ξερα δε θελω να καψω κ τα χλωρα γιαυτο γινεται η χρηση των λεξεων "αστυνομικοι" κ "σκατομπατσοι"

μια απο τα ιδια και γω.....ολοι οι παιδικοι συμαθητες φιλοι κλπ που γιναν στρουμφακια ηταν με αποδειξεις οι πιο καθυστερημενοι μαθητες της ταξης,τρωγαν μαπες στο διαλειμα κλπ κλπ.... τωρα απο edit se edit αν βγει καμια ακρη να με χεσετε

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από paschalia [Σήμερα, στις 18:44]

Aμαν , κι'αλλος Γιαννης ?

Πω, του ΑιΓιαννιου θα μεινουν μονο τρια ατομα εδω μεσα γιατι ολα τα υπολοιπα θα εχουν παει επισκεψη στους Γιαννηδες του φορουμ

Φορουμ χωρις Γιαννη προκοπη δεν κανει!:p :P :p :P :p:D

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από naz

μια απο τα ιδια και γω.....ολοι οι παιδικοι συμαθητες φιλοι κλπ που γιναν στρουμφακια ηταν με αποδειξεις οι πιο καθυστερημενοι μαθητες της ταξης,τρωγαν μαπες στο διαλειμα κλπ κλπ.... τωρα απο edit se edit αν βγει καμια ακρη να με χεσετε

χεχε..Tωρα ομως θα δινουν φαπες σε σενα αν δεν καθεσε φρονημα.

Αν ομως ειναι καθυστερημενοι οπως λες τοτε πως εφθασαν τις βασεις των σχολων τους εκει πανω??

Πιστευω οτι πολλοι απο σας που τους κατηγορατε θα θελατε πολυ να εισασταν στη θεση τους.

Αλλοι παλι δεν σας αφηνουν οι μπαμπαδες σας

Και σε σας που λετε οτι δεν δουλευουν δεν εχετε παρα να πατε ενα βραδυ σε καποιο τμημα να δειτε ποσοι κακοποιοι περνανε απο εκει. Αυτο σημαινει καταθεσεις δικογραφιες και πολυ βρώμα.

Για σκεφτειτε πως βρωμαει ενας πρεζακιας η ενας μεθυστακας που μολις εκανε εμμετο.....

Αληθεια εσεις θα κανατε σωματικη ερευνα σε εναν απο αυτους η χειροτερα.... σε ενα φορεα του aids??

Για σκεφτειτε ποσες ωρες θελετε για να συνελθετε απο ενα εξαντλητικο ξενυχτι....

Μη κοιτατε λοιπον μονο το δενδρο υπαρχει και το δασος

Αν καποιοι απο σας ειχατε δυσαρεστες εμπειριες με καποιους αστυνομικους δεν σημαινει οτι πρεπει να βριζετε ολους τους αλλους.

Μη τα ισοπεδωνουμε ολα.

Ζαρα ηρεμησε παλικαρι μου .....ΕΙΣΑΙ ΠΛΕΟΝ ΝΤΕΜΟΝΤΕ.

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από xrist22

χεχε..Tωρα ομως θα δινουν φαπες σε σενα αν δεν καθεσε φρονημα.

Αν ομως ειναι καθυστερημενοι οπως λες τοτε πως εφθασαν τις βασεις των σχολων τους εκει πανω??

Πιστευω οτι πολλοι απο σας που τους κατηγορατε θα θελατε πολυ να εισασταν στη θεση τους.

Αλλοι παλι δεν σας αφηνουν οι μπαμπαδες σας

Και σε σας που λετε οτι δεν δουλευουν δεν εχετε παρα να πατε ενα βραδυ σε καποιο τμημα να δειτε ποσοι κακοποιοι περνανε απο εκει. Αυτο σημαινει καταθεσεις δικογραφιες και πολυ βρώμα.

Για σκεφτειτε πως βρωμαει ενας πρεζακιας η ενας μεθυστακας που μολις εκανε εμμετο.....

Αληθεια εσεις θα κανατε σωματικη ερευνα σε εναν απο αυτους η χειροτερα.... σε ενα φορεα του aids??

Για σκεφτειτε ποσες ωρες θελετε για να συνελθετε απο ενα εξαντλητικο ξενυχτι....

Μη κοιτατε λοιπον μονο το δενδρο υπαρχει και το δασος

Αν καποιοι απο σας ειχατε δυσαρεστες εμπειριες με καποιους αστυνομικους δεν σημαινει οτι πρεπει να βριζετε ολους τους αλλους.

Μη τα ισοπεδωνουμε ολα.

Ζαρα ηρεμησε παλικαρι μου .....ΕΙΣΑΙ ΠΛΕΟΝ ΝΤΕΜΟΝΤΕ.

Ετών?

Link to comment
Share on other sites

καταφεραν και πιασαν τις βασεις; τις απιαστες βασεις των σχολων ? αυτες που κοιταγαμε οταν συμπληρωναμε τα μηχανογραφικα μας και γελαγαμε εννοεις? που με τα αθληματα κλπ επιανες το 80% της απαιτουμενης βαθμολογιας? που μεχρι πριν λιγα χρονια δεν υπηρχαν καν βασεις και μπαιναν αβερτα με βισμα και οτι αλλο θες?

ας μας πεις μιας και φαινεται οτι κατεχεις ποσο ειναι οι τρεχουσες βασεις να δουμε μηπως εχω αδικο....τεσπα μην συνεχισεις γιατι θα αρχισεις τα edit μετα

Link to comment
Share on other sites

Ειδες λοιπον οτι δεν ξερεις τι σου γινεται?

Τα αθληματα εχουν τα ιδια ορια με την Ικαρων κλπ. και δεν εχουν καμμια σχεση με τη βαθμολογια.

Και μη μου πειτε οτι οι αξιωματικοι δεν ειναι ''μπατσοι''.

post-884-1416071425,0519_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από LordOfRings

Πριν 3 χρονια ειχα περασει αστυφυλάκων .. .

καλα εκανα και δεν πήγα, :p:P:P

Καλα εκανες.

Ειμαι βεβαιος οτι εσυ δεν εισαι βλαχακι.. ετσι δεν ειναι?

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από xrist22

Και μη μου πειτε οτι οι αξιωματικοι δεν ειναι ''μπατσοι''.

Στο μυαλλο ειναι μπατσοσκυλα

κ στους νεους ειναι σκατομπατσοι !!!

Εξαλλου ολες αυτες οι σχολες εχουν παρομοια προγραμματα πλυσης.

Φυσικα δεν τους περνει ολους το ποταμι.(ξες εσυ ποιους εννοω!;) )

Α οσο για τα "ψαχτηρια" σε αστεγους κ junkies δεν αναγκη να σιχενεσαι ακομα κ συφιλη να εχει!

εχουν πλαστικα γαντακια απο αυτα που χρησιμοποιουνε στα νοσοκομεια κ να εισαι σιγουρος οτι ψαχνουν καθε πιθανη κρυψωνα...................

μπλεοθονης@ ετων .......... 22 δε φαινεται :)

Link to comment
Share on other sites

ειχα δωσει με 10% σπούδαζα και σπουδάζω οικονομικά ,

το μονο καλο που βρήκα οτι εχει η αστυφυλάκων ειναι οτι πέρνεις χρήματα απο 18χρονών , Ενω εγω στα οικονομικά οσπου να τελειώσω την σχολή να κάνω μεταπτυχιακό να πάω φαντάρος και θα βρώ δουλεια οταν γίνω 28-30χρονών.. ετισι ειναι ,,

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από ea6gka

αχα, οποτε ενας που τελειωσει ιατρικη ειναι καλυτερος ανθρωπος απο εναν αστυφυλακα?

Οχι βεβαια.. απλα καποιος ειπε για καθυστερημενους μαθητες.

Οι εξυπνοι ανθρωποι δεν σημαινει οτι ειναι και οι καλυτεροι ανθρωποι.

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από xrist22

Οχι βεβαια.. απλα καποιος ειπε για καθυστερημενους μαθητες.

Οι εξυπνοι ανθρωποι δεν σημαινει οτι ειναι και οι καλυτεροι ανθρωποι.

τωρας μιλας σωστα

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.