Jump to content



Corsair Dominator Platinum (2x8GB) DDR3 από Easy Buy World


NoDsl

Recommended Posts

Mε πήρε λοιπόν σήμερα το πρωί ενα ευγενέστατο πρέπει να πω παλικαράκι.

Τελικά είχε γίνει το προφανές, μπερδέψαν τα EAN και η τιμή αυτή ήταν για τα 2x4GB και όχι για τα 2x8GB τα οποία τα έχουν ~200€ όπως μου είπε.

Μου πρότεινε partial refund(γιατί είχα βάλει και 4-5 άλλα πράγματα στην παραγγελία) το οποίο και δέχτηκα, το έδωσα ξανά το IBAN για επιβεβαίωση και μου είπε οτι θα επιστραφούν τα 125€ εντός της εβδομάδας που μας έρχεται, ενώ μου ζήτησε και συγνώμη για την ταλαιπωρία.

Μέχρι στιγμής δεν μπορώ να πω οτι έχω κανένα παράπονο, τα λάθη είναι ανθρώπινα και αποδεκτά, αρκεί να τα αναγνωρίζει αυτός που τα κάνει*...

Θα σας πω απο βδομάδα την εξέλιξη τις περίπτωσης.

Εδιτ:

* και φυσικά να μην τα κάνει κατ επανάληψη και εσκεμένα

Έγινε επεξεργασία από Samael
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 42
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Mε πήρε λοιπόν σήμερα το πρωί ενα ευγενέστατο πρέπει να πω παλικαράκι.

Τελικά είχε γίνει το προφανές, μπερδέψαν τα EAN και η τιμή αυτή ήταν για τα 2x4GB και όχι για τα 2x8GB τα οποία τα έχουν ~200€ όπως μου είπε.

Μου πρότεινε partial refund(γιατί είχα βάλει και 4-5 άλλα πράγματα στην παραγγελία) το οποίο και δέχτηκα, το έδωσα ξανά το IBAN για επιβεβαίωση και μου είπε οτι θα επιστραφούν τα 125€ εντός της εβδομάδας που μας έρχεται, ενώ μου ζήτησε και συγνώμη για την ταλαιπωρία.

Μέχρι στιγμής δεν μπορώ να πω οτι έχω κανένα παράπονο, τα λάθη είναι ανθρώπινα και αποδεκτά, αρκεί να τα αναγνωρίζει αυτός που τα κάνει...

Θα σας πω απο βδομάδα την εξέλιξη τις περίπτωσης.

Τα επαναλαμβανόμενα λάθη που έχουν ως αποτέλεσμα την παρακράτηση χρημάτων για Χ χρονικό διάστημα χωρίς καμια συνέπεια μπορεί να ενέχει δολο.

Σε εμένα δεν ήταν καθόλου ευγενικός όταν του ανέφερα ότι τα λάθη είναι επαναλαμβανόμενα και θα υπάρξει αντίστοιχη αξιολόγηση από μέρους μου

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.