Jump to content



DS Domination -Εργασία στο Σπίτι με eBay και Amazon


digitaltiger

Recommended Posts

[ame=http://www.youtube.com/watch?v=YdMUbfxG7WE]DS Domination: Εργασία στο Σπίτι με eBay και Amazon - Σταθερό Online Εισόδημα - YouTube[/ame]

Ακούω γνώμες....εμένα μου φαίνεται ψιλο μακακια η κατάσταση....και η βασικότερη απορία μου ειναι οτι το κουτί που θα του έρθει θα γράφει amazon,δεν θα πονηρευτεί ο αγοραστής?

Link to comment
Share on other sites

Ακόμα μια περίπτωση πυραμίδας που τρέχεις για ψίχουλα ενώ ο αρχικός founder πλουτίζει άκοπα από τις συνδρομές και το affiliate program.

DS Domination Scam? The Affiliate Program Is A Scam In My Opinion. - Ethan Vanderbuilt

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...

Ακόμα μια περίπτωση πυραμίδας που τρέχεις για ψίχουλα ενώ ο αρχικός founder πλουτίζει άκοπα από τις συνδρομές και το affiliate program.

DS Domination Scam? The Affiliate Program Is A Scam In My Opinion. - Ethan Vanderbuilt

KAMIA σχέση με πυραμίδα δουλευεις μονος σου δεν παρακαλας κανεναν να γραφτει και to affiliate το εχουν ολες οι μεγάλες εταιριες

Link to comment
Share on other sites

[ame=http://www.youtube.com/watch?v=YdMUbfxG7WE]DS Domination: Εργασία στο Σπίτι με eBay και Amazon - Σταθερό Online Εισόδημα - YouTube[/ame]

Ακούω γνώμες....εμένα μου φαίνεται ψιλο μακακια η κατάσταση....και η βασικότερη απορία μου ειναι οτι το κουτί που θα του έρθει θα γράφει amazon,δεν θα πονηρευτεί ο αγοραστής?

εχει επιλογή το amazon να μην φαινονται τα λογοτυπα gift option. Ενα απο τα πολλα που σου μαθαινει το DS  (πλατφορμα εκπαίδευσης) ειναι πως να γίνεις seller πωλητής .

146 εκατομυρια αγοραστες μονο στο ebay και 4 εκατομmυρια που κανουν αυτή την δουλεια .

Αλλα τι λεω εσεις νομιζεται οτι το ebay ειναι μαγαζι. Πλατφορμα ειναι για sellers ΑΣΧΕΤΟΙ  ψαξτε πριν γραφετε στα block

Link to comment
Share on other sites

μάλιστα.... βασικά, από ότι είδα στο βίντεο θα μπορούσε να δουλέψει, αν το κάνεις μόνος σου, εκμεταλλεύεσαι την τυχόν διαφορά τιμής μεταξύ των δυο.

 

Πυραμίδα είναι, ο τυπάς λέει ότι δεν μπορείς να το κάνεις μόνος σου.... χααχχαχαχαχαχααχ θεούλης.....

 

και αφήστε τον από πάνω να κράζει.....ακούς εκεί άσχετοι...

 

επίσης, think, επειδή όλοι το ψάχνουμε, πόσες φορές δεν ψάξατε για το ίδιο item στο ebay και στο amazon για το που θα το βρείτε πιο φτηνά;

Link to comment
Share on other sites

 

Αλλα τι λεω εσεις νομιζετε οτι το ebay ειναι μαγαζι. Πλατφορμα ειναι για sellers ΑΣΧΕΤΟΙ  ψαξτε πριν γραφετε στα block

 

 

ευτυχώς ήρθες εσύ να μας ανοίξεις τα μάτια 

 

block?πως λέμε κουδούνι;;;μήπως θες να πεις blog?

Έγινε επεξεργασία από wrong method
Link to comment
Share on other sites

Μόλις έγινα μέλος στο ds και ψάχνω να πείσω άσχετους να μπουν και αυτοί. Πάτησα στο google "ds domination ελλαδα" , είδα άσχετο να ρωτάει στο thelab , έγινα μέλος και προσπάθησα να πείσω αλλά μπερδεύτηκα και τους έβρισα τελικά, αντί να υιοθετήσω ύφος αμερικάνου τραπεζίτη που με ενημερώνει για τη νέα πιστωτική που με πληρώνει αντι να την πληρώνω..

 

post-39105-0-69152500-1424706196_thumb.j

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1. Είναι <6 μήνες, όχι 1.5 χρόνος

2. Θέλω να πιστεύω ότι το φόρουμ μπορεί να αποσπάσει για καμιά ωρίτσα ακόμη και τους πιο κακόπιστους.

 

Το θέμα θα μείνει για λίγο ανοιχτό, μήπως κανείς ενδιαφερθεί να το επιστρέψει ον-τόπικ. Στο επόμενο άσχετο μήνυμα θα μπει λουκέτο...

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.