Jump to content



Assetto Corsa Multiplayer Racing [Greek Gatherings]


akis_z80

Recommended Posts

Μπράβο φίλε Ακη ωραιότατος χρόνος :victory:  και το setup μια χαρά μου φαίνεται ,βέβαια το χρόνο τον έκανα με το δικό μου όπως πάντα (το χούι δεν κόβεται) πήρα όμως σημαντικές ιδέες από το δικό σου.. :T:

Τσσσ τι δογματικός άνθρωπος που είμαι ώρες ώρες :TD:  .

Ερώτηση πόσο πιό γρήγορα  εκτιμάς οτι μπορείς να πας για να ξέρουμε τι μας περιμένει :fie::D

Ναι ναι καλά κατάλαβες προτίθεμαι να λάβω μέρος αυτή την Πέμπτη! B)

Link to comment
Share on other sites

Η πίστα είναι πολύ καλή (σαν σχεδιασμός) αλλά τα kerbs και οι (τρελές) λακκούβες δεν με άφησαν να κάνω πάνω από δύο συνεχόμενους γύρους - χωρίς έξοδο.

Έχω και τα τραγικά, πλέον, stuttering και παγώματα της οθόνης που απορώ πως οδηγάτε εσείς παίδες, ένοιωθα - ένα πράγμα - σαν να οδηγούσα στο επίκεντρο του "El Ninio"

 

 

Link to comment
Share on other sites

Μακριά από τα κερμπς και όλα θα πάνε καλά.

Δεν υπάρχει ρύθμιση για σκληρότητα ανάρτησης. Παραθέτω το σετάπι μου μαζί με replay file.

 

 

@akis_z80 .31 θα μας τρελανεις? δε μου λες ξαναανεβαζεις καπου το replay γιατι δε κατεβαινει κατι χαλασε λεει στο λινκ? μπας και παρω καμια ιδεα γιατι μου φαινονται ασυλληπτα -3sec (ως συνηθως..) θα πονταρω παλι στη σταθεροτητα χωρις εξοδο στον αγωνα μπας και παρω καμια καλη θεση :p

Έγινε επεξεργασία από fuz10n
Link to comment
Share on other sites

Νομίζω έκανα 1.32 και κάτι ψιλά οπότε λογικό είναι τα aliens να κατέβουν τουλάχιστον στο 1.30 αν όχι 29, δυστυχώς μετά το 1.03 και συνεχίζεται με το 1.04 patch εκεί που έχω σταθερά >100 fps το παιχνίδι έχει stutters με αποτέλεσμα συχνά να κουρεύω το γρασίδι όταν επανέρχεται. Ωραία η πίστα μου θυμίζει και τους ελληνικούς δρόμους με τις λακούβες και μακριά από τα kerbs.

 

Αυτήν την εβδομάδα είχε στο iracing GT3@Bathurst που για μένα είναι η καλύτερη πίστα παγκοσμίως οπότε επικεντρώθηκα κυρίως εκεί.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

@akis_z80 .31 θα μας τρελανεις? δε μου λες ξαναανεβαζεις καπου το replay γιατι δε κατεβαινει κατι χαλασε λεει στο λινκ? μπας και παρω καμια ιδεα γιατι μου φαινονται ασυλληπτα -3sec (ως συνηθως..) θα πονταρω παλι στη σταθεροτητα χωρις εξοδο στον αγωνα μπας και παρω καμια καλη θεση :p

Ωχ οκ. Ο γύρος έγινε με φτερό 2. Μετά το χθεσινοβραδινό practice που τα είπαμε με τον panosdimp, πείστικα ότι χρειάζεται παραπάνω wing για τον αγώνα. 4 ή 5 μάλλον.

 

replay_lotus_2_eleven_gt4_grobnik_akis.zip

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ωχ οκ. Ο γύρος έγινε με φτερό 2. Μετά το χθεσινοβραδινό practice που τα είπαμε με τον panosdimp, πείστικα ότι χρειάζεται παραπάνω wing για τον αγώνα. 4 ή 5 μάλλον.

 

attachicon.gifreplay_lotus_2_eleven_gt4_grobnik_akis.zip

 

Ναι και εγώ στο δικό μου 5 έχω!!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Η πίστα είναι πολύ καλή (σαν σχεδιασμός) αλλά τα kerbs και οι (τρελές) λακκούβες δεν με άφησαν να κάνω πάνω από δύο συνεχόμενους γύρους - χωρίς έξοδο.

Έχω και τα τραγικά, πλέον, stuttering και παγώματα της οθόνης που απορώ πως οδηγάτε εσείς παίδες, ένοιωθα - ένα πράγμα - σαν να οδηγούσα στο επίκεντρο του "El Ninio"

 

Εγώ πάντως είδα πως πήγαινες πολύ γρήγορα, αν δεν είχες εξόδους και με 2 ώρες παραπάνω practice θα είσαι μέσα στην πρώτη τετράδα γιατί εγώ σκοπεύω να είμαι μέσα στην πρώτη 3αδα :D .

Ο Ακης είναι εκτός συναγωνισμού  μόνο με spells αντιμετωπίζεται ,άρα η πρώτη θέση είναι reserve με τον Κώστα δεν θα χουμε πρόβλημα αυτός έχει αυτοκτονική σύνδεση :sarcastic:  , ο σερ Jim δίνει μαθήματα ,ας ελπίσουμε πως οι υπόλοιποι γρήγοροι δεν θα μπορέσουν να μπουν οπότε το βάθρο το έχουμε εξασφαλίσει :victory: .

Κάνε μόνο τις ρυθμίσει που χρειάζεται για να ελαφρύνεις την καρτούλα σου να μη σου κάνει προβλήματα αν φταίει αυτό.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.