Jump to content



Assetto Corsa Multiplayer Racing [Greek Gatherings]


akis_z80

Recommended Posts

Καλησπέρα...ειναι κανείς μέσα τώρα??Επίσης θέλω να κάνω μερικές ερωτήσεις..τρέχουμε ολοι με τα ίδια αμάξια αναγκαστικα???

Επειδή είναι σχετικά δύσκολο στο AC να βρούμε ακριβώς ισοδύναμα αυτοκίνητα, συνήθως τρέχουμε με το ίδιο σε στυλ ενιαίου.
Link to comment
Share on other sites

Μπήκα τσέκαρα το ΤΤ.. Το βρήκα όμορφο αισθητικά, ο ήχος χωρίς το mod σφυρίζει αρκετά και γενικά το αμάξι είναι τρένο!!

 

Νομίζω ότι θα γίνουν ωραίοι αγώνες με πολλές βουτιές στα φρένα!!

 

 

Καλησπέρα...ειναι κανείς μέσα τώρα??Επίσης θέλω να κάνω μερικές ερωτήσεις..τρέχουμε ολοι με τα ίδια αμάξια αναγκαστικα???

 

Ανάλογα το combo.. Αν υπάρχουν αυτοκίνητα τα οποία να είναι κοντά στα "στατιστικά" υπάρχουν επιλογές αλλά όπως έχει τώρα το ασσέτο δεν υπάρχουν πολλές κοντινές επιλογές!

 

ΥΓ: Όσοι τρέξαν χθες και έχουν θέματα με την καρδιά τους καλά κάνανε... Μας βγάλανε την πίστη τα κωλόπαιδα πάλι!!  :bleh:  :wall:  :wall:

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Αχα...οκ...Το Nissan GTR γτι γλιστράει η πετάει κωλο με το παραμικρό?

Εχει tractiin control σε διαφορα steps μάλιστα, το ρυθμίζεις πατώντας control+T in game. Το ίδιο ισχύει και για το abs. Επίσης παίζει ρόλο και το σεταπ, αν βάλεις την πίσω αεροτομή στο 10 με 11 το βελτιώνει. Βέβαια χάνεις σε τελική αλλά δεν μπορούμε να τα έχουμε όλα σε αυτή τη ζωή [emoji14]
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

ρίξε Κανά λαπ Γιάννη να δούμε

https://youtu.be/bRvmQ-wZCAU

Έτοιμος! Αλλά έχει πολλά περιθώρια να πέσει, πιστεύω πως μπορώ να το πάω χαμηλά 1:56 με ψηλά 1:55. Το WR (με λίγες συμμετοχές) είναι στο 1:52

Έγινε επεξεργασία από sud1500t
Link to comment
Share on other sites

Εν αναμονή για το upload των αρχείων του audi ,ζήτησα άνωθεν βοήθεια γιατί είναι πιο σύνθετο από το τρακ τα υπόλοιπα είναι έτοιμα μόνο ριστάρτ θέλει ο σέρβερ.

Μέχρι τότε κάντε προπόνηση οφλάιν.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

δε μπορω να καταλαβω την συμπεριφορα του αμαξιου...
Οκ μπροστοκινητο , αλλα πολυ περιεργο.Το φρενο του πρεπει να το δουλευεις με το σκεπτικο οτι δεν εχεις abs.Δε ξερω, οσο το μαθαινω τοσο δε μου αρεσει :p
Καταφερα 1.55.9 αλλα δυσκολευομαι αρκετα για πιο κατω.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ο σέρβερ είναι εντάξει μπήκα με το λαπτοπ και δουλεύει οπότε κοπιάστε ελεύθερα το γκριπ είναι 96 για αρχή.

Τις ευχαριστίες μας στον Ακη που μου υπέδειξε και έφτιαξε το σέρβερ με έναν πολύ πιο έξυπνο τρόπο από αυτόν που μου υπέδειξαν από την εταιρία στη Γαλία . :T:

Έγινε επεξεργασία από panosdimp
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

δε μπορω να καταλαβω την συμπεριφορα του αμαξιου...

Οκ μπροστοκινητο , αλλα πολυ περιεργο.Το φρενο του πρεπει να το δουλευεις με το σκεπτικο οτι δεν εχεις abs.Δε ξερω, οσο το μαθαινω τοσο δε μου αρεσει [emoji14]

Καταφερα 1.55.9 αλλα δυσκολευομαι αρκετα για πιο κατω.

Βάλε το κάμπερ μπροστα γύρω στο -3.5 (αν θυμάμαι καλά ήταν πάνω από -4) και το brake bias μείωσέ το λίγο.
Link to comment
Share on other sites

Εγώ έκανα ένα 39 αλλά με ένα deponaki καθάρισα ένα 36,7 στεγνό πιο κάτω δύσκολο.

Μπορείς να "ξυρίσεις" κάποια δέκατα ακόμα, σου έχω εμπιστοσύνη [emoji14]
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.