Jump to content



Assetto Corsa Multiplayer Racing [Greek Gatherings]


akis_z80

Recommended Posts

@rapid_fast Παναγιώτη - δικό μου το λάθος στον πρώτο γύρο - δεν σε έβλεπα παρ' όλο που ήσουν αρκετά μπροστά μου... Συγνώμη.

Σιγά ρε που ζητάς και συγγνώμη..

Παιγνίδι είναι..  :D

Καλή φάση ο αγώνας όταν πέφτεις πίσω, κάνεις και προσπεράσεις  :wub:

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

αμαν ρε συ γιαννη... νταξει ησουν πιο γρηγορος δε περιμενες λιγο την ευθεια? :p μη χασουμε λιγο τη γραμμη μας αμεσως να μας πεταξεις εξω!  :gyro:

Σόρρυ φίλε!! ΟΤΙ και να πεις έχει δίκιο! :( :( :(

Δεν ξέρω έκοψες πολύ απότομα και αιφνιδιάστηκα! Αν δεις το δικό μου replay ακουμπάμε ειλικρινά για χιλιοστά... :( :(

Ξενέρωσα τόσο που κοιτώντας πίσω να δω τι έπαθες στην επόμενη στροφή βγήκα έξω και βρέθηκα 10ος.. :mellow:

ΥΓ. Εντομεταξύ στο δικό μου replay γράφει από πάνω Gomar!!

th_2015-06-07_00001.jpg

BONUS: Μια καλλιτεχνική άποψη της επαφής..........

th_Screenshot_ferrari_599xxevo_mugello_7

Έγινε επεξεργασία από VeRDeGR
  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Εγώ ντρέπομαι για τον εαυτό μου και μετανιώνω οικτρά που δεν ήμουν αρκετά αποτελεσματικός έτσι ώστε να τον βγάλω από τη μέση επιτέλους , για τον Ακη μιλώ, τελικά είναι indestructible !! :p :p :D

Αν εχει κάποιος το ριπλέι ας το ανεβάσει.

Έγινε επεξεργασία από panosdimp
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Εγώ πιστεύω πως ήταν εξαιρετική επιλογή το combo αλλά γούστα είναι αυτά, πάντως μέχρι να στουκαρω τον Ακη ήταν τέλεια ειχα και φοβερή θέα μπροστά μου το Στέλιο με τον Ακη να κονταροχτυπιουνται.??

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.