Jump to content



Assetto Corsa Multiplayer Racing [Greek Gatherings]


akis_z80

Recommended Posts

Ρε πάτε καλά φοβίζετε τον κόσμο, εγώ τουλάχιστον νιώθω μια ναυτία κάτι, όπως βλέπω αύριο θα τρέχετε μόνοι σας με τον stig!:-P

Αυτό που κάνετε στον panosdimp λέγεται bullying! Για συμπαράσταση αύριο θα τον αφήσω να με προσπεράσει! :-p

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

 Για συμπαράσταση αύριο θα τον αφήσω να με προσπεράσει! :-p

εγω οχι.......

αν δε το κανει απο μονος του, uninstall το assetto και install το mario kart :p

Έγινε επεξεργασία από wolves
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

 

liakjim, στις 16 Μάϊ 2015 - 14:17, έγραψε: snapback.png

Από ότι φαίνεται διάλεξες το σωστό hobby (virtual racing), γιατί από Photoshop δεν....χαχαχαχαχα

 

 

αααα και Άκη χαχαχαχαχαχα

αααα και Δημητρη ....

:p

 

Ε ξεσκιστήκατε λεμε! Άντε να τρέξουμε εμείς με τα 1.09.00. Πάω τώρα να κατεβάσω το χρόνο!

Έγινε επεξεργασία από Stathis1
Link to comment
Share on other sites

Και η δικιά μας φωτο απο την Θεσσαλονικη:

attachicon.gif20150516_212307.jpg

Νομιζω περασαμε ευχαριστα ολοι στην συναντηση.Δυστυχως ελειπε ο οργιος.Next time οπως ειπε.

Μπαινω να κανω κανα γύρο και γω.

Από αριστερα προς δεξια:

PolomanGR - Billys - Akis - Anthemius - panos2171

Μην αρχίσετε τα κουτσομπολιά με τις ηλικίες πάλι... Εγώ είμαι ο μεγαλύτερος με διαφορά 7 χρόνια από τον αμέσως επόμενο που είναι ο Akis. Ορίστε! Τα είπα από μόνος μου!

Anthemius

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

καλα ρε καρντασια, ειχατε τον γρηγορ-Αki κοντα σας και τον αφησατε ετσι; :p

oυτε ενα σπασμενο δαχτυλο, χερι κλπ....

αν και με ενα χερι παλι θα μας εχει :hehe:

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

καλα ρε καρντασια, ειχατε τον γρηγορ-Αki κοντα σας και τον αφησατε ετσι; :p

oυτε ενα σπασμενο δαχτυλο, χερι κλπ....

αν και με ενα χερι παλι θα μας εχει :hehe:

 

 

Που ξερεις τι του κάναμε; περίμενε μέχρι αύριο να δούμε τι θα γίνει στον αγώνα... ;-)

Βασανιστήρια ήθελε για να ξεράσει το μυστικό του!!!!

 

Κοίτα, δεν ξέρω αν είναι μυστικό, μιλάει λίγο και σαν την Πυθία ξέρεις... πάντως αν ήμουν στη θέση σου, θα έβαζα ABS, TC, ESP, τα πάντα όλα on για αύριο! Α! και κράνος και ζώνη!  :D

Link to comment
Share on other sites

Anthemie  εγώ εσύ κι ο Αρης μου φαίνεται είμαστε τα χούφταλα εδώ μέσα ,με πρώτο και καλύτερο εμένα!

Ζήτω τα χούφταλα λοιπόν !

 

Ωραία περάσαμε! Ανταλλάξαμε και τα haxx μας και είμαστε έτοιμοι για τον αυριανό αγώνα :D

 

Δηλαδή το βράδυ πάμε για πόλεμο μεταξύ βορείων και νοτίων απ΄ ότι φαίνεται!

Αν εσείς έχετε τον Ακη εμείς έχουμε τον Stig και τον άσσο των αιθέρων Jason, είναι κι ένα άλιεν εκεί πίσω τον λένε vita  αλλά δεν μπορεί να ξεδιπλωθεί το ταλέντο του το έχει δέσει κόμπο η δουλειά και η ...........!

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σε όλους!

 

Περί ηλικιών, γερασμένων νιάτων, παλιμπαιδισμού κλπ, κλπ, κλπ, προσθέτω και εγώ τον οβολό μου που δεν είναι άλλος από τα 50 :p :p :p , άντε σε λίγες μερούλες, χρόνια στην πλάτη μου.

 

Λυπάμαι ειλικρινά που δεν ήμουν στην παρέα του verde, αλλά υπόσχομαι την επόμενη να είμαι! (προσθέτοντας χρόνια και ....κιλά :p ).

 

Αν και μόλις είδα το σημερινό combo, θα προσπαθήσω να μπώ το βράδυ έστω για βόλτα!

Μήπως μπορώ να έχω κάποιες οδηγίες, άσχετος γαρ, για το team speak και πως θα το σετάρω στα νέα δεδομένα?????

 

thanks

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

αντί για ip το hel-px.teamspeakservers.com

 

Κάνε copy  paste την παραπάνω διεύθυνση στο connections>connect>server address  = έτοιμος αφού το βάλεις βέβαια και στα

bookmarks με add  to bookmarks . 

Έγινε επεξεργασία από panosdimp
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ετρεξα 35 γυρους.Δε χρειαζομαστε pit stop.Απο τον 10γυρο εχουν παει 98% και κρατανε μεχρι τον 35ο.
Τα λιτρα φτανουν (35-36L) οποτε μια χαρα.

Έγινε επεξεργασία από GoMaR
  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

***SERVER RACE UPDATE***

 

PASSWORD: 2ZZ

TEAMSPEAK NEW ADDRESS: fra01.bargainvoice.com:7165 (αντί για ip) ή το hel-px.teamspeakservers.com

 

 

Combo by RACER

 

Lotus Elise SC @ Silverstone National

Practice: άρχισε

Qualify: 22:30

Race: 1x35 laps

Penalties: On

Tyre Blankets: On

Κατάσταση πίστας: Green (ξεκινάει 95%, Lapgain 200, Session Transfer 100%)

 

Kανόνες αγωνιστικής συμπεριφοράς +

 

 

Σημαντικό:

  • Αν έχουμε επαφή με άλλον οδηγό και τον βγάλουμε εκτός του παραχωρούμε σε ασφαλή σημείο τη θέση μας.
  • Προσοχή όταν ξαναμπαίνουμε στην πίστα. Ακόμη και αν βγούμε εκτός πίστας από λάθος άλλου οδηγού, αυτό δε μας δίνει το δικαίωμα να μπούμε καρφί στην πίστα και να χαλάσουμε τον αγώνα και των υπολοίπων.
  • Χρήση virtual mirror (f11)
  • Για καλύτερο spatial awareness προτείνεται το Hellicorsa Application Download
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.