Jump to content



Assetto Corsa Multiplayer Racing [Greek Gatherings]


akis_z80

Recommended Posts

Δεν τον κολακεύει τον Άρη η φωτογραφία.

Όντως πολύ ωραία. Το καλύτερο για μένα είναι που πλέον αντιστοιχίζω ένα πρόσωπο σε κάθε φωνή από αυτούς που γνώρισα.

Καταπληκτικό και το δωράκι, ευχαριστώ Ιάσονα.

Έγινε επεξεργασία από liakjim
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2230 φύγαμε οπότε είσαι αδικαιολόγητος :p

 

"Αρη μπράβο , το έριξες πολύ http://managerdc2.rackservice.org:50299/lapdetails?lapid=36157#

 

Ευχαριστώ, καλά θα ήταν μισό δευτερόλεπτο ακόμα... Υπάρχει δηλ! αλλά θεωρητικά μόνο, γιατί πρέπει να πάρω τέλεια όλες τις στροφές (πράγμα ακατόρθωτο για μένα :p )

Έγινε επεξεργασία από Aris Teidis
Link to comment
Share on other sites

Λοιπον εκανα καποιες δοκιμες..τα paddles κοβουν αρκετα στην εκκινηση.Οποτε αρχισα να συνηθιζω συμπλεκτη και λεβιε.χθες στην εκκινηση περασα για πλακα δυο.(δε νομιζω να εκαναν λαθος και οι δυο) γιατι με τον liakjim φυγαμε μαζι που παιζει χειροκινητα
Επισης τελικα το πιο σωστο σεταπ απο οτι καταλαβαινω μου μοιαζει προς το default.Αντε με δυο τρια κλικς σε καμπερ και toe.
Δοκιμασα in car καμερα και ο χρονος μου πηγε στο 1.08.8 :p
Οποτε καλυτερα "αλα καμπριο" χαχαχα.
Μπραβο Αρη για χθες.Στο ειπα και TS.Ειμαι σιγουρος οτι θα το ριξεις κιαλλο.
Επισης απο οτι καταλαβαινω , τα πιο σημαντικα σημεια ειναι η πρωτη στροφη και μετα το επομενο "S"

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

lol

Πωω ρε νιάτααα! Καλά έκανα κι έκατσα σπίτι :D

Εκείνος ο τζιχαντιστής στο κέντρο επικίνδυνος .

Ιάσονα ξήλωσε αμέσως τη φωτό στο avatar  σε αδικεί .

Αρη αυτοί οι φακοί των κινητών είναι για τα μπάζα μόνο στο κέντρο και από μακριά κάτι γίνεται.

Στάθη & Δάρα έχετε φωτογένεια βλέπω!

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Λοιπον εκανα καποιες δοκιμες..τα paddles κοβουν αρκετα στην εκκινηση.Οποτε αρχισα να συνηθιζω συμπλεκτη και λεβιε.χθες στην εκκινηση περασα για πλακα δυο.(δε νομιζω να εκαναν λαθος και οι δυο) γιατι με τον liakjim φυγαμε μαζι που παιζει χειροκινητα

Επισης τελικα το πιο σωστο σεταπ απο οτι καταλαβαινω μου μοιαζει προς το default.Αντε με δυο τρια κλικς σε καμπερ και toe.

Δοκιμασα in car καμερα και ο χρονος μου πηγε στο 1.08.8 :p

Οποτε καλυτερα "αλα καμπριο" χαχαχα.

Μπραβο Αρη για χθες.Στο ειπα και TS.Ειμαι σιγουρος οτι θα το ριξεις κιαλλο.

Επισης απο οτι καταλαβαινω , τα πιο σημαντικα σημεια ειναι η πρωτη στροφη και μετα το επομενο "S"

Μαλλον δεν κανεις καλη εκκινηση εμενα(αληθεια που στο καλο πουλανε H shifters για g25?) Οσες φορες και να εχω κανει παντα κανω καλυτερες απ ολους σας με Paddles

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Εκείνος ο τζιχαντιστής στο κέντρο

Παραπλανητική αμφίεση, ιδιαίτερα προσωρινής ισχύος, η οποία ομολογουμένως αποκρύπτει με μεγάλη επιτυχία την όχι πλέον μυστική ιδιότητά μου... .

Έγινε επεξεργασία από liakjim
Link to comment
Share on other sites

Παραπλανητική αμφίεση, ιδιαίτερα προσωρινής ισχύος, η οποία ομολογουμένως αποκρύπτει με μεγάλη επιτυχία την όχι πλέον μυστική ιδιότητά μου... .

 

Δεν θα την μαρτυρήσουμε! (Πάνο πόσα δίνεις?)

Link to comment
Share on other sites

Δεν δίνω τίποτα για να μάθω την όχι πλέον μυστική ιδιότητά του αφού δεν είναι πλέον μυστική :p ,αμ τό ξερα γω ότι πίσω από το λευκό κράνος και την κατάλευκη καλοσιδερωμένη στολή με το άρωμα του μαλακτικού gazoline κρύβεται ο δικός μας ιππότης :p :p :p .

Από δώ και πέρα λοιπόν θα σε αποκαλούμε  Jim the stig :p:D !

post-63928-0-18319400-1431699058_thumb.j

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Πωω ρε νιάτααα! Καλά έκανα κι έκατσα σπίτι :D

και γω, μολις τους ειδα (τους υπολοιπους γιατι ο Ιασονας ειναι γνωστη φυσιογνωμια εδω μεσα και τον ειχα δει....), αισθανθηκα πολυ γέρος ξαφνικα....

@panosdimp, ασε τα σπιτι κλπ ομως, στο επομενο (που ελπιζω να ειναι συντομα) θα παμε να τους τραβηξουμε κανα αυτι :p

Έγινε επεξεργασία από wolves
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Καλά για τί ηλικίες μιλάτε δλδ? Γιατί με τον Στάθη 35, εμένα 37 και τον Άρη 47, πρέπει να είστε από 60 κ επάνω. Ως εκ τούτου, την επόμενη φορά που θα αρχίσετε τα ανάποδα, σιγά σιγά ε? Η οστεοπόρωση σας κάνει ευάλωτους σε κατάγματα.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.