Jump to content



Assetto Corsa Multiplayer Racing [Greek Gatherings]


akis_z80

Recommended Posts

τελικα ο χρονος που χανουμε εγω και ο gomar ειναι σιγουρα στις δυο τελευταιες στροφες η τηλεμετρια ειναι τρελη

Συμφωνω και γω!Με το lotus στην προτελευταια μπαινω με 3η και την κραταω και στην τελευταια στροφη.Οταν δοκιμασα κατεβασμα σε 2η στην τελευταια εγραψα χειροτερο χρονο!

Καποια αλλη γραμμη θελει μαλλον,θελει πολυ εξασκηση!!!

Τα λεμε online!

Καμια ιδεα για setup υπαρχει για lotus?

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν, αφού υπάρχει διαφορά δυναμικότητας και δε μπόρεσα να βρω κάποιο καλύτερο combo με 2 αυτοκίνητα, φεύγει η μπέμπα και μένει μόνο η Elise. :)

 

Για την ιστορία, τα άλλα combo που δοκίμασα ήταν:

SLS AMG

M3 E92 & Exige 240

1Μ & Exige 240

KTM X-Bow & Lotus 2 Eleven

 

Συγγνώμη για την αργοπορία!

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Θα προτιμούσα Πέμπτη αλλά αν η πλειοψηφία πει αλλιώς οκ. Έτσι ή αλλιώς, μέσα. (Θα ήθελα Πέμπτη λόγω απόστασης )

Έγινε επεξεργασία από liakjim
Link to comment
Share on other sites

@VeRDeGR, LOL
Αν οι δουλειες σας ειναι κεντρο , ισως βοηθησει κεντρικη περιοχη αν μετακινειστε με συγκοινωνια.Ωραια επιλογη ειναι και το Ζοναρς (η καφετερια απεναντι απο την ακροπολη) αλλιως παμε στο Verde.Δε με απασχολει.Αν βολευει Πεμπτη , κανενα προβλημα :)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Άρα συμφωνείτε για verde , Πέμπτη απόγευμα κατά τις 1900? Όποιος δεν , να μιλήσει τώρα ή να σωπάσει για πάντα... :p

(να δω πώς θα αναγνωρίσουμε ο ένας τον άλλο, θα είμαι ένας μουσάτος, τρομερά ακούρευτος ξανθός τύπος, κάνω μπαμ)

Έγινε επεξεργασία από liakjim
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Δυστυχως δεν μπορω.

Το κριμα ειναι, αν ισχυσει το verde, oτι θα ειστε 10λεπτα απο το σπιτι μου....

Παντως θα το προσπαθησω, εστω για ενα γεια και μια χειραψια στα πεταχτα (ταχα μου ταχα μου)

(να δω πώς θα αναγνωρίσουμε ο ένας τον άλλο,

ευκολο...

θα ακολουθησω τα καμενα λαστιχα στην ασφαλτο :p

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά που είναι αυτό το verde, γιατί εγώ από την Πεύκη θέλω ολόκληρο ταξίδι για να φτάσω κέντρο... :( (κάτι σαν αυτό που θα κάνει και ο Jim :lol: )

 

ΥΓ. κέντρο - μόνο με συγκοινωνία...

Έγινε επεξεργασία από Aris Teidis
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Μπορείς άλλη ώρα?

δεν μπορω γενικως αυριο/μεθαυριο, και που λεω για πεταγμα, εννοω αργα αν σας πετυχω (δυσκολο)

 

Ρε παιδιά που είναι αυτό το verde, γιατί εγώ από την Πεύκη θέλω ολόκληρο ταξίδι για να φτάσω κέντρο... :( (κάτι σαν αυτό που θα κάνει και ο Jim :lol: )

αν λεμε το ιδιο (πλακα θα χει να παμε αλλου για αλλου) στου Παπαγου (μεσα στο αλσος) ;;;

Έγινε επεξεργασία από wolves
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.