Jump to content



Assetto Corsa Multiplayer Racing [Greek Gatherings]


akis_z80

Recommended Posts

Ιερόσυλε. Δεν ξέρεις τον βασιλιά της Magione? Αυτόν που γυρνάει πάντα 1δευτ πιο κάτω από όλο το γνωστό σύμπαν?

Επί το έργον (στη διάρκεια του video να κάθεσαι στο ένα πόδι για τιμωρία) :

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Κ όμως στο συγκεκριμένο αμάξι, έκανα τον καλύτερο χρόνο με ελεγχόμενο drift. Τόσο όσο όσο πρέπει για να γυρίσει και να ευθυγραμμιστεί.

Πάντως δύσκολο το "σπάσιμο" του 1:24 (ο βασιλιάς εκτιμάται στο 1:22:700)

Eπειδή ήσουν σχετικά αργός :p :p

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Ο "Βασιλιάς" πάντως δεν πρέπει να έχει ασχοληθεί ακόμη ιδιαίτερα με το combo μας γιατί χτες το βράδυ ο χρόνος μου ήταν καλύτερος (στην κατάταξη χρόνων μεταξύ φίλων) από τον δικό του :rolleyes: (τρομάρα μου :hehe: )

Έγινε επεξεργασία από Aris Teidis
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Θα σε δω και εσένα πουλάκι μου.

Εγώ βρε άμα είχα χρόνο θα σού δειχνα γω.

Τώρα που το ξανασκέφτομαι όμως αν είχα χρόνο δεν θα χα τη δικαιολογία πως δεν εχω χρόνο! ;-)

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Από δω και πέρα θα μιλάω για τον εαυτό μου στο 3ο πρόσωπο ως δείγμα μεγαλομανίας.

O King Kong λοιπόν δεν κατάφερε ακόμα να κάνει drift διαρκείας με αυτό το πράμα. Δεν το λες και tail happy car. Όπως ειπώθηκε, θυμίζει αρκετά μια καλοστημένη Lotus. Ξεκινάω hotlapping πάραυτα!

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Από δω και πέρα θα μιλάω για τον εαυτό μου στο 3ο πρόσωπο ως δείγμα μεγαλομανίας.

O King Kong λοιπόν δεν κατάφερε ακόμα να κάνει drift διαρκείας με αυτό το πράμα. Δεν το λες και tail happy car. Όπως ειπώθηκε, θυμίζει αρκετά μια καλοστημένη Lotus. Ξεκινάω hotlapping πάραυτα!

Driftάρουν τα καρτ;;; ;)

Εγώ βρε άμα είχα χρόνο θα σού δειχνα γω.

Τώρα που το ξανασκέφτομαι όμως αν είχα χρόνο δεν θα χα τη δικαιολογία πως δεν εχω χρόνο! ;-)

Εγώ δεν έχω ακουμπήσει καν. Παίζει να μπω στον αγώνα και να κάνω το πρώτο σετάρισμα και practice στο....practice session [emoji14] Έγινε επεξεργασία από VeRDeGR
Link to comment
Share on other sites

Έλιωσα πάλι. Από τις 2100 μέχρι 0130. Είχαμε και βασιλικές επισκέψεις, με χρόνο κοντά στην πρόβλεψη μου (την οποία μάλλον θα καταρρίψει). Μάχες παντού στον προφυλακτήρα.

Τί αδικία πάντως. Έχω γράψει ατελείωτους γύρους και έρχεται ο άλλος και στον πρώτο αγώνα μπααααμ, ένα δευτερόλεπτο κάτω...

Έγινε επεξεργασία από liakjim
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Εγώ μπήκα για καμιά ωρα μετά την δουλειά. Στον αγώνα κάτω απο 1:25:6 (1:26 σταθερά) δεν έπεσα με 95% grip και σε hot lap κάτω από 1:25:00 με 100% grip..

Πως στην ευχή κάνετε 1:24;;;

Έγινε επεξεργασία από VeRDeGR
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα.λιωσαμε πάλι χθες.

ο δε βασιλιάς να μας λεει εχω μαζέψει τιμονιερες και δε θα παίξει(σιγα που δε θα έπαιζε) και να έχουμε και τον panosdimp να βγαίνει απο τον σερβερ να ξανα μπαίνει και να έχει πάλι την pole position:hehe:

Γενικά ηταν παρα πολυ ωραια χθες.Αρκετοί απο την τρελοπαρεα και αρκετοι ξενοι.Οι χρόνοι Γιάννη πέσαν κιαλλο.Είδαμε 1.23.χχχ στον αγώνα μέσα Εκτός από τον Άκη που το κατέβασε κιαλλο:p

ωραία η αλφα ρομεο , ωραια η πιστα.θα γίνει χαμος!:D

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.