Jump to content



Assetto Corsa Multiplayer Racing [Greek Gatherings]


akis_z80

Recommended Posts

Ε τοτε επρεπε να μου το πεις ρε συ, βαλε μια φωνη την επομενη να κανω ακρη. Εγω κανω χρονο μονο στο τελος εκει απλα γυρους εκανα. Τραβουσα τα μαλλια μου παντως κοιτωντας στο replay τι εκανα, ειχα ρυθμο για 3ος..

Link to comment
Share on other sites

O γιατρός μου είπε να κόψω τα simκωτικά και πως δεν είναι για την ηλικία μου τέτοιες συγκινήσεις, κανα δυό μπυρίτσες όμως θα μου κάνουν καλό ,κάποια στιγμή θα πρέπει να την κάνουμε αυτήν την μπυροθεραπεία.

 

Όποτε γουστάρετε, είναι καιρός να αφήσουμε τα PC και τα τιμόνια και να βρεθούμε για μπυρίτσα και κουβεντούλα απο κοντά!

  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

Kι εγώ Billy  260 km μακριά είμαι από Aθήνα αλλά δεν μπορεί δεν μπορεί κάπου θα συνάντηθούμε στο ίδιο e-σπίτι ζούμε.(που τραγούδαγε κάποτε κι ο Μηλιώκας)

Πρέπει να ορίσουμε ημερομηνία κοπής πίτας

Assetto Corsa Multiplayer Racing [Greek Gatherings],

που να συμπίπτει με την απονομή του τροπέου του πρωταθλήματος από το  assetto corsa cup! :rolleyes:

 

skype :p

Oχι άλλο team speak :fie:

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Είναι εύκολο: για να ικανοποιήσουμε και τους Θεσσαλονικείς αλλά και τους Πατρινούς (Κρητικούς έχουμε?) θα πρέπει να μαζευτούμε κάπου στη μέση, δηλ. κάπου στην... Αθήνα! :sarcastic:

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

NEXT COMBO:

Car : Alfa romeo 4C

Track : Magione

Laps : 20 (1.25~ per lap)

Grip level : Green

races : 1

Αυτα :)

 

Υ.Γ Γνωστη ωρα την Κυριακη και αν ειναι εφικτο τα quals να πανε στο 20λεπτο και να μειωθει το 5λεπτο απο το practice

Τι? με την πρώτη γύρα 1.25 έφερες? :unsure:

Link to comment
Share on other sites

Οχι βεβαια.lol.Κοντα στο 1.28+ μου βγηκαν οι πρωτοι γυροι :p
Απλα υπολογισα ποσο θα πεσει ο μεσος ορος.Και οντως εκει ειναι.Και λογικα πιο κατω.Με 95% grip κοντα στο 1.26.χχχ

Σημερα ετρεξα και πρωτη φορα με το νεο combo.Δεν εχω λογια...Επαληθευεται το σκεπτικο μου για τις μαχες εντος πιστας και τις ΔΥΣΚΟΛΕΣ προσπερασεις!
Μακραν η πιο εντονη μαχη που εχω τρεξει ποτε.Μακραν.Και για μενα αλλα και για τον ξενο οδηγο πιστευω.10 συνεχομενοι γυροι στην τσιτα και ανδρεναλινη στο φουλ.
Ανεβαζω το replay για να το δειτε και εσεις.(Ελαχιστες φορες αποθηκευω replay απο public αγωνες).Βεβαια,σιγουρα καποιοι θα πουν "σιγα τη μαχη" αλλα δε με νοιαζει :D

 

οποιος εχει ορεξη , ας το δει.
https://www.dropbox.com/s/xpezkhtfm0behtg/ks_alfa_romeo_4c%40magione_20150505010455.rar?dl=0

 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Alfa GTA = Nιώθεις το weight transfer, η ουρά της θέλει να σε προσπεράσει = Ψυχή

Alfa 4C = Έχει βάρος αυτό το πράμα; Φεύγει ευθεία στις στροφές=  Άψυχη μάζα απο σίδερα

 

Ακόμα ελάχιστους γύρους έχω με το 4C αλλά δυστυχώς αυτή ήταν η εμπειρία μου ξεπέρασε ακόμα και το 500άκι, ίσως η kunos να έχει αποδώσει άσχημα το 4C ή πούλησε την ψυχή της στο διάβολο η Alfa Romeo;

 

Ο αγώνας πιθανόν να είναι καλός καθώς είναι μικρή η πίστα με λίγα σημεία για προσπέρασμα που το 4C δύσκολα θα εκμεταλευτεί γιατί στα φρένα είναι για κλάματα αλλά ίσως να υπάρχουν πολλές τράκες και να έχουμε πάλι διατριβές μετά στο forum. Νομίζω θα πάρω άδεια από τη σημαία :D

Link to comment
Share on other sites

Για μένα μιλάς? :hehe:

Θα σε στεναχωρήσω!!!

Ένας είναι ο βασιλιάς της Magione. Πιο παλιά που δεν ήξερα είχα το θράσος να τον προκαλέσω. Ο @djkostas με είχε προειδοποιήσει. Ακόμα θυμάμαι την σφαλιάρα.

Ο αγώνας πιθανόν να είναι καλός καθώς είναι μικρή η πίστα με λίγα σημεία για προσπέρασμα που το 4C δύσκολα θα εκμεταλευτεί γιατί στα φρένα είναι για κλάματα αλλά ίσως να υπάρχουν πολλές τράκες και να έχουμε πάλι διατριβές μετά στο forum. Νομίζω θα πάρω άδεια από τη σημαία :D

Γιώργο πλέον με το 1.1.6 τα collisions πλέον τα θεωρώ ολοκληρωμένα. Δουλεύουν όσο πρέπει. Πραγματικά πιστεύω ότι θα το χαρούμε.

Υ.Γ. Μια πίστα που είναι σχετικά μικρή και γ@μάτη κ νομίζω δεν την έχουμε τρέξει ποτέ είναι το Silverstone National. Χθες στο RD έγινε χαμός.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Alfa GTA = Nιώθεις το weight transfer, η ουρά της θέλει να σε προσπεράσει = Ψυχή

Alfa 4C = Έχει βάρος αυτό το πράμα; Φεύγει ευθεία στις στροφές=  Άψυχη μάζα απο σίδερα

 

Ακόμα ελάχιστους γύρους έχω με το 4C αλλά δυστυχώς αυτή ήταν η εμπειρία μου ξεπέρασε ακόμα και το 500άκι, ίσως η kunos να έχει αποδώσει άσχημα το 4C ή πούλησε την ψυχή της στο διάβολο η Alfa Romeo;

 

Ο αγώνας πιθανόν να είναι καλός καθώς είναι μικρή η πίστα με λίγα σημεία για προσπέρασμα που το 4C δύσκολα θα εκμεταλευτεί γιατί στα φρένα είναι για κλάματα αλλά ίσως να υπάρχουν πολλές τράκες και να έχουμε πάλι διατριβές μετά στο forum. Νομίζω θα πάρω άδεια από τη σημαία :D

Μα αλλιως δε θα ειχε νοημα:p

Και σας παρακαλω ηρεμη οδηγηση με την Ιταλιδα...μη βγαλει καμμια βλαβη και in game.:hehe:

Περα απο τη πλακα , φρενα οντως δεν εχει αυτο το πραγμα.Γκαζι δεν εχει ,σταθερο δεν ειναι...Συμφωνω με τον Γιωργο.Αλλα οσο το πας , τοσο αλλαζεις γνωμη

 

Link to comment
Share on other sites

ίσως η kunos να έχει αποδώσει άσχημα το 4C ή πούλησε την ψυχή της στο διάβολο η Alfa Romeo;

νομιζω πως η kunos εχει κανει εξαιρετικη δουλεια, το αυτοκινητο ειναι gtp.......

Link to comment
Share on other sites

νομιζω πως η kunos εχει κανει εξαιρετικη δουλεια, το αυτοκινητο ειναι gtp.......

Ετσι ειναι αν και αν ειχε στην ελλαδα οσο εχει στην υπολοιπη ευρωπη θα το αγοραζα και μαλιστα cabrio. Η Alfa Romeo χρειαζεται επειγοντως να ασχοληθει ξανα με τους αγωνες ας μπει στο wtcc, εχει μεινει πισω στο θεμα σασι και φαινεται.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.