Jump to content



Assetto Corsa Multiplayer Racing [Greek Gatherings]


akis_z80

Recommended Posts

3 hours ago, akis_z80 said:

Είσαι ιδιώτης.

 

Φτιάχτε ρε παιδιά και μια ψηφοφορία για πρόεδρο. Να κρατήσουμε τον liak ή να βάλουμε άλλον;

Πέστο στα σαξώνικα για να σε κάνω πιο εύκολα αναφορά μωρή.:hehe::kiss2:

 

Δε βαρεθήκατε να τικάρετε ήθελα να ήξερα?

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Δεν έχω ψηφίσει ακόμα ώρα γιατί με μια ψήφο διαφορά δεν το λες και ότι είναι ξεκάθαρο για Παρασκευή.

Καλό θα ήταν όσοι είπαν για την μια από τις 2 ημέρες, να πουν αν είναι απολύτως ανέφικτο για την άλλη πχ ο troffeo που 100% δεν μπορεί Πέμπτη.

Αν είναι όμως εφικτό ας βάλουν και τις δύο.

Προσοχή αναφέρομαι σε δυνατότητα και όχι σε επιθυμία.

Προσωπικά πχ θα προτιμούσα Παρασκευή αλλά έβαλα και τις δύο, γιατί δύναμαι, ώστε να μην καθοδηγησω το αποτέλεσμα προς την επιθυμία μου αλλά να φανεί η δυνατότητα των πολλών.

Δηλαδή οι 6 που είπαν μόνο Πέμπτη και οι 6 που είπαν μόνο Παρασκευή, η επιλογή αυτή αντανακλά σε επιθυμία ή σε δυνατότητα?

Καλό θα ήταν νομίζω να μείνει μόνο το δεύτερο ως κριτήριο.

Πάντως σε περίπτωση πχ ισοβαθμίας ή πολύ κοντινών αποτελεσμάτων, υπάρχει και η δυνατότητα εναλλάξ πχ μια Πέμπτη , την επόμενη Παρασκευή κτλ ώστε να καλυφθούν όσο το δυνατόν περισσότεροι.

Στάλθηκε από το m2 note μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, GoMaR said:

Εφοσον υπαρχει ισοδυναμια να το αφησουμε σαν επιλογη στον combo starter να επιλεξει την ημερα.(Πεμπτη η Παρασκευη)

 

Αυτό είναι το καλύτερο νομίζω, ακόμα και αν σπάσει η ισοδυναμία. Δεν υπάρχει και κανένας που να μην μπορεί καμία από τις 2 μέρες οπότε ουσιαστικά όλοι θα έχουν τη δυνατότητα να λάβουν μέρος σε κάποιους από τους αγώνες τουλάχιστον.

Έγινε επεξεργασία από Lylankor
Link to comment
Share on other sites

Αυτό που λέτε δεν γίνεται. Περιμένετε από τον επιλέγων, να αποφασίσει ποιους θα αφήνει απέξω?

Προτείνω να γίνεται αυτόματα δλδ εναλλάξ οι 2 ημέρες.

Στάλθηκε από το m2 note μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Γιατί τα βλέπεις όλα μαύρα βρε Δημήτρη; Υπάρχουν δυο μέρες που μπορούν ίδιος αριθμός διαφορετικών ατόμων.Ο επιλέγων θα διαλέξει την ημέρα που μπορεί και όχι με σκεπτικό ποιους θα αφήσει απέξω.

Δηλαδή το σύστημα εναλλάξ πως θα τους βοηθήσει όλους; πάλι κάποιοι θα μένουν εκτός.το ίδιο άδικα όπως με την επιλογή του combo starter.

εξάλλου τόσο καιρό που υποτίθεται μπορούσαμε όλοι την Κυριακή, μαζευόμασταν;;

Αφού ο ένας βαρέθηκε ο αλλος φιφα ο αλλος ρφ2 ο άλλος acrl ο άλλος φόρμουλα,φαΐ , κούραση, οικογένεια μπλα μπλα.

αυτο συμβαίνει με τα πολλά πολλς..προσπαθούμε να τους έχουμε όλους ικανοποιημένους και τέλος δε γίνεται τπτ.

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Γιατί τα βλέπεις όλα μαύρα βρε Δημήτρη; Υπάρχουν δυο μέρες που μπορούν ίδιος αριθμός διαφορετικών ατόμων.Ο επιλέγων θα διαλέξει την ημέρα που μπορεί και όχι με σκεπτικό ποιους θα αφήσει απέξω.

Δηλαδή το σύστημα εναλλάξ πως θα τους βοηθήσει όλους; πάλι κάποιοι θα μένουν εκτός.το ίδιο άδικα όπως με την επιλογή του combo starter.

εξάλλου τόσο καιρό που υποτίθεται μπορούσαμε όλοι την Κυριακή, μαζευόμασταν;;

Αφού ο ένας βαρέθηκε ο αλλος φιφα ο αλλος ρφ2 ο άλλος acrl ο άλλος φόρμουλα,φαΐ , κούραση, οικογένεια μπλα μπλα.

αυτο συμβαίνει με τα πολλά πολλς..προσπαθούμε να τους έχουμε όλους ικανοποιημένους και τέλος δε γίνεται τπτ.

 

 

 

Δεν τα βλέπω μαύρα.

Βάζεις πχ εσύ. Ξέρεις πως αν βάλεις Παρασκευή αφήνεις έξω τον Βήτα, αν βάλεις Πέμπτη τον Troffeo ( τυχαία ονόματα ). Ποιόν θα διαλέξεις?

Προσωπικά θα είχα πρόβλημα.

Στάλθηκε από το m2 note μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, liakjim said:

Δεν τα βλέπω μαύρα.

Βάζεις πχ εσύ. Ξέρεις πως αν βάλεις Παρασκευή αφήνεις έξω τον Βήτα, αν βάλεις Πέμπτη τον Troffeo ( τυχαία ονόματα ). Ποιόν θα διαλέξεις?

Προσωπικά θα είχα πρόβλημα.

Στάλθηκε από το m2 note μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

θα έκανα poll :hehe:

πέρα από την πλάκα.θα διάλεγα αυτή που με βολεύει εμένα περισσότερο.Υπάρχουν φορες που μερικές φορές μπορείς τη μια μέρα περισσότερο,μερικές την αλλη.Δεν είναι καρμπόν η ζωή μας κάθε μέρα.

Και στο κάτω κάτω όποιος μπορεί Δημήτρη..Όπως είδες στο combo σου ήρθαν 4-5 άτομα και στο δικό μου 6.δε θα παρακαλάμε Και επίσης μετα απο την αδιαφορία κάποιων από το tango cup, θα σκεφτώ πολυ να ξανα οργανώσω  για 10-13 άτομα.

 

Παναγιώτη δύσκολο αυτό που λες.εδώ δε μπορούσαμε δυο combo την εβδομάδα και θες δυο αγώνες στο καπάκι; Επίσης ποιά μέρα θα οριστεί σαν ρεβανς; αν δε μπορεί κάποιος της Πέμπτης; πως θα τρεξει την ρεβανς της Παρασκευής; ΔΕ συμφωνώ καθόλου με κάτι τέτοιο και δυστυχώς ΔΕΝ γίνεται να μείνουν όλοι ευχαριστημένοι.ξεχαστε το αυτό το πράγμα.Καλώς η κακώς έτσι είναι.

 

 

Έγινε επεξεργασία από GoMaR
Link to comment
Share on other sites

Όποιος θέλει έρχεται και όλοι ικανοποιημένοι, μια μέρα παραπάνω το κόμπο στο σερβερ δεν βλάπτει κανέναν, δεν λέω να λάβεις μέρος 2 φορές αν δεν το θέλεις. 

Έγινε επεξεργασία από panosdimp
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Σκεφτομαι τωρα να μαζευομαστε 13-14 ατομα την Πεμπτη.Practice,qualify,αγωνα 40-45 λεπτα.Κους κους μετα στο TS και θα εχουμε αφιερωσει ενα 3ωρο συνολο.
Θα μπουμε να γραψουμε τα σχολια μας και την επομενη μερα θα ξανα εχουμε τον ιδιο αγωνα (που θα μας εχει φυγει ολη η ενταση απο τη προηγουμενη,παλι qualify,αγωνας 40 λεπτων)για 1-2 ατομα που δε μπορουσαν την Πεμπτη ; Τα 1-2 που πιθανον να κερδισουμε θα τα χασουμε σε διπλασιο βαθμο απο τα ατομα που δε θα τρεξουν της Πεμπτης..αλλα οκ οτι νομιζετε (απλα σας λεω οτι δε θα πετυχει αυτη η ιδεα..Εδω θα ειναι γραμμενο το ποστ μου θα το δειτε)

 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.