Jump to content



Assetto Corsa Multiplayer Racing [Greek Gatherings]


akis_z80

Recommended Posts

πριν 10 ώρες, το μέλος sosna έγραψε:

Το filter λειτουργεί ακριβώς όπως στο rf2 δηλαδή επενεργεί ως muting του κοπανήματος κ των κραδασμών ή είναι κάτι άλλο?Το λέω γιατί προσωπικά έχω θέμα με το κοπάνημα του τιμονιού ιδίως σε κέρμπς,ditches κλπ κ θα ήθελα να μειώσω κάπως τον παραγώμενο θόρυβο.

Ναι είναι το ίδιο. Το έχω στο 5%.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, liakjim said:

Ναι είναι το ίδιο. Το έχω στο 5%.

 

Θένξ Δημήτρη γιατί έχω χοντρό πρόβλημα με τη βαζούρα κ δεν μου έκοψε να το δοκιμάσω,μη σου πω πως δεν τοχα προσέξει καν ως επιλογή.

 

Θα το τεστάρω το βράδυ.

Link to comment
Share on other sites

Χρόνια πολλά στους Κώστηδες της παρέας, @wolves και @djkostas. Δεν ξέρω αν είναι άλλοι. (δεν μου δουλεύουν τα tags να πάρει)

Έγινε επεξεργασία από liakjim
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Καταγραφή.PNG

Η σειρά έχει ως εξής επόμεν ο κόμπο βάζει ο @GoMaR or Tasos Tzavaras oooooooorr @liakjim αν δεν απαντήσουν οι δυό πρώτοι μέχρι αύριο βάζει ο φίλος και κολλητός μου Δημήτρης μη σπρώχνεστε όλοι θα λάβετε μέρος στο επόμενο κόμπο χαχαχαχα.

ΥΓ: Mα να μην έλθει ούτε ο  @wolves σήμερα αυτό ηταν η χαριστική βολή για το γκάδερινκς.:(:)

Έγινε επεξεργασία από panosdimp
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

πριν 9 ώρες, το μέλος panosdimp έγραψε:

ΥΓ: Mα να μην έλθει ούτε ο  @wolves σήμερα αυτό ηταν η χαριστική βολή για το γκάδερινκς.:(:)

O wolves επεστρεψε 10:00 στο σπιτι....

Δεν ειχατε καποιον να περνατε, ετσι; :hehe:

Θα επανελθω δριμύτερος ομως.... :tomato:

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.