Jump to content



Assetto Corsa Multiplayer Racing [Greek Gatherings]


akis_z80

Recommended Posts

5 hours ago, fatalara said:

Γτ φταις εσυ? Εχεις πει με εναν φιλο σου οτι θα κανεις κατι ταδε ωρα και πας εκει και αυτος λειπει, αν του πεις πες το ρε μαγκα να φτιαξω και εγω το προγραμμα μου εχεις αδικο? 

Δεν σας ειπα να μην πατε να τρεξετε οπου θελετε ουτε να ερθετε με το ζορι αλλα δεν μου εκατσε καθολου καλα αυτο το εγω την εχω μακρυτερη εσυ μη μιλας.

 

Εγώ πάντως δεν κατάλαβα γιατί ενώ απλά είπες 3 πράγματα χωρίς ειρωνία κ μακακίες σου απάντησαν με το σκάσε μιας κ δεν συμμετείχες αρκετά κλπ.

 

Θα μπορούσε να ειπωθεί μια γραμμή κ όλα καλά.

 

Συγγνώμη Πάνο (Βήττας) αλλά τι σε θλίβει ακριβώς?Το οτι κάποιος ρώτησε γιατί δεν περάσατε μια βόλτα από το σέρβερ.Ή μήπως σας έθιξε το προδότες που ο οποιοσδήποτε θα καταλάβαινε οτι είναι αστείο κ ευφημισμός.Σου ζήτησε κανείς τα ρέστα?

 

Θα μπορούσατε να ποστάρετε ευθύεως:ρε συ Ηλία χαλάρωσε.Απλά δεν γούσταρα δεν είχα χρόνο δεν δεν δεν.....Τα υπόλοιπα που τα κρύβατε κ τα βγάλατε?

 

Δημήτρη πολλά μου διαφεύγουν αλλά όχι αυτά που εννοείς.

 

Θα μπορούσατε με ανθρώπινο τρόπο να του ποστάρετε οτι ρε συ Ηλία δεν τρέχει κ τίποτε ηρέμησε.Το εσύ που δεν τρέχεις κ δεν έχεις σέβρερ κ ....τι δουλειά έχουν?

 

Κ στην τελική μιλάς εσύ για πλάκα που έλεγες περί αξιοπρεπών εμφανίσεων κ 3μυρίων γύρων εξοικείωσης με το κόμπο?

 

Στην πιο τελική Ηλία εμείς κανονίζουμε το πρόγραμμά μας.Εμείς είμαστε υπεύθυνοι.Δεν μπορείς να αναγκάσεις κανένα κ δικαίως σου λένε οτι ούτε εσύ ενημέρωνες αν πράγματι ισχύει.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

@sosna το εχουμε πει 1000 φορες με τα παιδια καρουλια δεν τρεχω δεν μπορω ρε παιδι μου, θα μπαινω συνεχεια να λεω τα ιδια? Ειχε βαλει καποιος την bmw drift στην zandvoort και μου λεει το παιδι ελα μην εισαι μαλακας μπαινω μια ωρα πριν τον αγωνα και δεν μπορουσα να παω ευθεια, που να μπω να τρεξω?

Εγω σου λεω εστω οτι το ειπαν και εγω δεν το ειδα ολα τα υπολοιπα που ειπαν που κολλανε? Εχει κανει ποστ ο πανος στην προηγουμενη σελιδα με την απαντηση που επρεπε να δωθει εξαρχης.

Τελος παντων αστο δεν εχουμε τις "συμμετοχες" ουτε τα skills για να μιλαμε ασε που εχουμε και την καμερα σε λαθος σημειο που δεν του αρεσει και θα μας την εκανε και αυτη forced και μετα φταιω εγω που τα διαβαζω ολα αυτα και βγαζω χολη.

 

 

 

Έγινε επεξεργασία από fatalara
Link to comment
Share on other sites

 

Εγώ πάντως δεν κατάλαβα γιατί ενώ απλά είπες 3 πράγματα χωρίς ειρωνία κ μακακίες σου απάντησαν με το σκάσε μιας κ δεν συμμετείχες αρκετά κλπ.

Καμία σχέση : http://www.thelab.gr/index.php?/topic/137510-Assetto-Corsa-Multiplayer-Racing-[Greek-Gatherings]#entry2511981

Όπως είπα πάντως και πιο πάνω, όντως καταλαβαίνω εν μέρει την οπτική του.

Περιμένει ένα εύκολο για αυτόν combo, που βασικά δεν ήταν, αλλά μπαίνει και δεν βλέπει τον κόσμο που θα περίμενε.

Ε λοιπόν

1. Είναι για μένα εγωιστικό εκ μέρους του. Εξού και η απάντηση που έδωσα που λαθεμένα ερμηνεύσατε. Το ανέλυσα ήδη πιο πάνω στο λινκ αλλά και 8 ακόμα πράγματα που "αμελείτε".

2. Βλέπω υπήρξαν 8 συμμετοχές. Άρα? Δεν φτάνουν?

3. Η χολή των επόμενων μηνυμάτων περί νταβατζιλικια και μαγκιές θα μπορούσαν να λείπουν μιας και έδωσε αυτοτροδοτουμενη αντίδραση.

Τεσπα, ήδη έχουν ειπωθεί πολλά.

Στάλθηκε από το m2 note μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

πριν 28 λεπτά, το μέλος panosdimp έγραψε:

@Georgiadis Giorgos αν δεν τρέξεις μαζί μας την επόμενη Κυριακή να βάλει ο επόμενος που είναι ο @Aris Teidis

:p Βάλε Γιώργο, γιατί "κατέβασα" τη Fanatec (και βαριέμαι να την ξαναβάλω) για να ετοιμάσω θέση για τη νέα OSW η οποία δεν είναι ακόμα λειτουργική.

Έγινε επεξεργασία από Aris Teidis
Link to comment
Share on other sites

@panosdimpΚύριέ μου είναι τσιφλίκι σου ο σέρβερ.Αν ήθελες να λέγεται δημοκράτης κ όχι μπουρδολόγος θα άφηνες σε rotation Ε30 Drift κ GTA κ απλά θα διαλέγατε πίστες.Μέχρι να το κάνεις λοιπόν είσαι υπόλογος στην παγκόσμια sim κοινότητα.Ας αφήσουμε τα ψέμματα κατά μέρους.

 

Όχι αυτό το ψευδοκαραγκιοζιλίκι του αφήνω τον καθένα.

 

Γιατί δε λέτε τις πιέσεις μέσω pm κ το ασφυκτικό bullying πριν κάθε επιλογή.Μη με προκαλείτε άλλο γιατί θα αρχίσω το δημόσια κατηγορώ καταγγέλοντας.

 

Να τα λέμε αυτά,ουδέν κρυπτόν.

 

@liakjimΛιάκ λές βλακείες κ είσαι αργός.Απαξιώ έστω κ διαδικτυακά πίξελ να χαραμίσω για σένα.Μα να μου γράφεις ¨ αυτοτροδοτουμενη¨ κ να περιμένεις απάντηση?;Έλεος.

 

Για την ιστορία πάντως Δημήτρη σαφώς κ θεωρώ υπερβολικά τα σχόλιά του κ τον τρόπο που τα έθεσε.

 

Κ τώρα που κ αυτή η διαδικτυακή μάχη λαμβάνει σιγά σιγά τέλος να βάλω κόμπο εγώ που μάλλον θα τρέξω ACRL?:amen::hehe:

 

υγ:το παραπάνω προσπαθεί να είναι χιουμοριστικό κ ο γράφων αποποιείται κάθε ευθύνης αφού φερεφώνως έγραψε κατόπιν υποδείξεως του Ακουλίνη @akis_z80.Όχι που δεν θα σε μπλέξω κουλάδι που μου στέρησες την σαμπάνια στο ψηλότερο σκαλί.Θα έρθει ο καιρός κύριε που κ ο φτωχός θα πρωτοτερματίσει.Ακόμη κ χωρίς την τιμονιέρα σου.:hehe:

 

υγ2:γιατί δεν λέμε ο καθένας από ένα δύο κόμπο να γίνει μια λίστα κ κατόπιν μέσω κλήρωσης να βγαίνει κάθε βδομάδα?

 

Έγινε επεξεργασία από sosna
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

10 hours ago, fatalara said:

@sosna το εχουμε πει 1000 φορες με τα παιδια καρουλια δεν τρεχω δεν μπορω ρε παιδι μου, θα μπαινω συνεχεια να λεω τα ιδια? Ειχε βαλει καποιος την bmw drift στην zandvoort και μου λεει το παιδι ελα μην εισαι μαλακας μπαινω μια ωρα πριν τον αγωνα και δεν μπορουσα να παω ευθεια, που να μπω να τρεξω?

Εγω σου λεω εστω οτι το ειπαν και εγω δεν το ειδα ολα τα υπολοιπα που ειπαν που κολλανε? Εχει κανει ποστ ο πανος στην προηγουμενη σελιδα με την απαντηση που επρεπε να δωθει εξαρχης.

Τελος παντων αστο δεν εχουμε τις "συμμετοχες" ουτε τα skills για να μιλαμε ασε που εχουμε και την καμερα σε λαθος σημειο που δεν του αρεσει και θα μας την εκανε και αυτη forced και μετα φταιω εγω που τα διαβαζω ολα αυτα και βγαζω χολη.

 

 

 

 

ποιός? :hehe::amen::kiss2:

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, panosdimp said:

@Georgiadis Giorgos αν δεν τρέξεις μαζί μας την επόμενη Κυριακή να βάλει ο επόμενος που είναι ο @Aris Teidis

 

3 hours ago, Aris Teidis said:

:p Βάλε Γιώργο, γιατί "κατέβασα" τη Fanatec (και βαριέμαι να την ξαναβάλω) για να ετοιμάσω θέση για τη νέα OSW η οποία δεν είναι ακόμα λειτουργική.

 

Σε 15-30 λεπτά θα έχω ανεβάσει τοπικό!!

Link to comment
Share on other sites

πριν 39 λεπτά, το μέλος Georgiadis Giorgos έγραψε:

 

Πίστα φοβερή την έχουμε τρέξει στο raceroom, αυτοκίνητο σούπερ το χω μάθει καλά απ το rf2, έχω και τα νεύρα μου την έχετε βαμμένη. 

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Αν έχετε το next car game wreckfest (εγώ το έχω) μπορεί να κανονιστεί:hehe:

Figure-8, αρένα ή και τα 2;!
 

 

@sosna άσε τα φιλοσοφικά και ξεκινήστε μαζί με τον @Georgiadis Giorgos να σετάρετε τον 'zilla. Πολύ λάσκα σας έχουμε μου φαίνεται:whip:

Σας δίνω 2 ακόμα μέρες για να προλάβουμε να αρχίσουμε testing την Παρασκευή.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

πριν 5 ώρες, το μέλος panosdimp έγραψε:

Αυτό που ειπώθηκε από τον @fatalara με πείραξε περισσότερο από ότιδήποτε άλλο ,νομίζω έχει αναλωθεί σε κυνήγι μαγισών δεν ξέρω αν έχω δώσει την εντύπωση πως θεωρώ το σέρβερ τσιφλίκι μου εσείς θα το πείτε ,εγώ πιστεύω πως συμπεριφέρομαι έτσι ώστε να φαίνεται πως ο σέρβερ είναι όλων μας άλλωστε είμαστε τρεις που τον διαχειριζόμαστε εγώ ο Ακης και ο Γιάσονας .

Το κόμπο μπαίνει από όλους με τη σειρά άρα αν υπάρχει πρόβλημα με το κόμπο υπάρχει με όλους αυτούς που βάζουν το κόμπο και όχι με εμένα και τον Jim .

Θεωρούσα περιττό το να το γράψω αλλά τελικά δεν τα κατάφερα να αντισταθώ στον πειρασμό να το γράψω,αν θέλει κάποιος άλλος να βοηθήσει στο σέρβερ να πάρω καμιά ανάσα κι εγώ δεν θα είχα θέμα να του τον μεταφέρω, αν θέλετε να παραμείνει ως έχει πάλι θα σας ικανοποιήσω το αίτημα για όσο μπορώ.

 

Οχι δεν εχεις δωσει τετοια εντυπωση ο φιλαρακος σου ομως την πεταξε.

Τα φαντασματα τα βλεπει ο ιδιος λογο της προηγουμενης φορας εσυ απλα τον στηριζεις και καλα κανεις.

Εγω μπηκα να τρεξω ειδα αυτα που ειδα και ηρθα να ρωτησω μη γνωριζοντας τις λεπτομεριες που αν τις γνωριζα δεν θα ρωτουσα καν. Απο τον φιλο σου δεν περιμενα τπτ εσυ θα μπορουσες να τελειωσεις το ολο θεμα με αυτα που ειπες και δεν θα ελεγα κατι αλλο. 

Ο φιλος σου ηταν λογικο οτι θα αντιδρουσε ετσι ειδικα σε δικο μου ποστ οπως και εγω δεν υπηρχε περιπτωση να τον αφηνα. Οτι ακολουθησε γραφτηκε βαση της απαντησης του και οχι γτ δεν ηρθατε να τρεξετε η γτ δεν ετρεξα εγω η δεν ξερω εγω τι αλλο ασχετα τι πιστευει αυτος.

 

Link to comment
Share on other sites

πριν 4 ώρες, το μέλος panosdimp έγραψε:

"Φίλοι" μου είναι σχεδόν όλοι εδώ μέσα κολλητός μου είναι μόνο ο Vitas .:D

Κολλητός ήμουν παλιά που πηγαίναμε κολλητά προφυλακτήρα με προφυλακτήρα στους αγώνες...

Τώρα σε βλέπω με τα κιάλια!!! :kiss2:

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Μία ώρα πριν, το μέλος rapid_fast έγραψε:

Κολλητός ήμουν παλιά που πηγαίναμε κολλητά προφυλακτήρα με προφυλακτήρα στους αγώνες...

Τώρα σε βλέπω με τα κιάλια!!! :kiss2:

Και τα "ρουφήγματα" τί ήταν τότε? Στάχτη στα μάτια? :hehe:

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.