Jump to content



Assetto Corsa Multiplayer Racing [Greek Gatherings]


akis_z80

Recommended Posts

Just now, mad_dog said:

 

Nα γραφτείς παλικάρι μου !!!

Και να μου πεις και πότε να είμαι online να σε υποδεχτώ τιμητικά !!!

 

Και αν τρέξεις ποτέ μαζί μας και φας γύρο, μην το πάρεις καρδιακά...παιχνίδι είναι...

 

Har har har

Έγινε! Υπόσχομαι μάλιστα η αναλογία ποστς/εμφανίσεων στο server να είναι ακριβώς ίδια με τη δική σου εδώ. 1000πρηξαρχ@@ ποστς για το πόσο καλό είναι το AC με 0 εμφανίσεις στο rf2 server δηλαδή :p

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

το εχετε παραξηλώσει...

λοιπόν το θέμα /υποθεμα/ανάθεμα κλειδώνει μέχρι νεοτέρας....

ερε και να ήμουν admin σαν τον αστρολαβο ...

Έγινε επεξεργασία από sstav
  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Το παραδέχομαι ότι βλέποντας τα πράγματα από την πλευρά του, δεν έχει απόλυτο άδικο.

Ο τρόπος που τα λέει είναι πολύ λάθος όμως.

Στάλθηκε από το m2 note μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

το εχετε παραξηλώσει...

λοιπόν το θέμα /υποθεμα/ανάθεμα κλειδώνει μέχρι νεοτέρας....

ερε και να ήμουν admin σαν τον αστρολαβο ...

Συγγνωμη για το θάρρος αλλά δεν χρειάζεται. Όλα καλά.

Στάλθηκε από το m2 note μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

και να φανταστεις @sstav οτι επαιζαν σε αλλο σερβερ και σε αλλο παιχνιδι και εγινε αυτος ο χαμος....

φαντασου να επαιζαν στο και ιδιο event... :hehe:

πες μου, που αλλου θα βρεις τετοιες ιστοριες; οχι πες μου...

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

πριν 21 λεπτά, το μέλος sstav έγραψε:

το εχετε παραξηλώσει...

λοιπόν το θέμα /υποθεμα/ανάθεμα κλειδώνει μέχρι νεοτέρας....

ερε και να ήμουν admin σαν τον αστρολαβο ...

Θα ανοιξω και αλλο θεμα με απουσιες στους αγωνες, ο τελευταιος δεν θα μιλαει. 

Ασχετο ... Εσυ γτ μιλας ωρε; Δεν εχεις τρεξει και ποτε.

termaban για σενα.

Έγινε επεξεργασία από fatalara
Link to comment
Share on other sites

Τα έχουμε ξανα πεί μυριάδες φορές.

Άλλος θέλει κάτι πιο προσιτό γιατί δεν έχει χρόνο για Practice ή ότι άλλο.

Άλλος θέλει να λιώνει με ότι πιο δύσκολο υπάρχει.

Άλλος θέλει να τρέξει με το αμάξι που είχε poster από παιδί στο δωμάτιό του ( Lamborghini Countach για μένα, κάτω τα ξερά σας, θα το βάλω εγώ ), ή ζωγράφιζε :

Spoiler

P60509_170920.jpg

 

Μη βλέπετε τα πράγματα λοιπόν από την οπτική σας μόνο.

 

Ο τρόπος που επιλέξαμε , όπου ο καθένας βάζει ότι θέλει, προσφέρει τον πλουραλισμό που μας λείπει.

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

πριν 2 λεπτά, το μέλος liakjim έγραψε:

Τα έχουμε ξανα πεί μυριάδες φορές.

Άλλος θέλει κάτι πιο προσιτό γιατί δεν έχει χρόνο για Practice ή ότι άλλο.

Άλλος θέλει να λιώνει με ότι πιο δύσκολο υπάρχει.

Άλλος θέλει να τρέξει με το αμάξι που είχε poster από παιδί στο δωμάτιό του ( Lamborghini Countach για μένα, κάτω τα ξερά σας, θα το βάλω εγώ ), ή ζωγράφιζε :

  Reveal hidden contents

P60509_170920.jpg

 

Μη βλέπετε τα πράγματα λοιπόν από την οπτική σας μόνο.

 

Ο τρόπος που επιλέξαμε , όπου ο καθένας βάζει ότι θέλει, προσφέρει τον πλουραλισμό που μας λείπει.

Μην μου ξαναπεις ομως να μην μιλαω επειδη δεν τρεχω για τον παραπανω λογο γτ παλι εδω θα ειμαι να σου ξαναμιλησω ετσι. 

Εγω αυτο το αμαξι μπορουσα να παω καλα βαση του χρονου που διεθετα και σε αυτο ηθελα να μπω εχεις-εχετε αλλα σχεδια οκ πειτε το ομως. 

 

Link to comment
Share on other sites

πριν 13 λεπτά, το μέλος fatalara έγραψε:

Μην μου ξαναπεις ομως να μην μιλαω επειδη δεν τρεχω για τον παραπανω λογο γτ παλι εδω θα ειμαι να σου ξαναμιλησω ετσι. 

Εγω αυτο το αμαξι μπορουσα να παω καλα βαση του χρονου που διεθετα και σε αυτο ηθελα να μπω εχεις-εχετε αλλα σχεδια οκ πειτε το ομως. 

 

On 1/5/2016 at 0:11 ΠΜ, το μέλος spyder έγραψε:

Qualify : 21:00, 30 λεπτά

@spyder ισχύει αυτό ?

Τον ετοιμάζω και όταν πάει η ώρα 20.15 κάνετε  vote  gia restart session or next session ανάλογα που έχει καθίσει.

Καλό αγώνα να έχετε εγώ δεν θα μπορέσω σήμερα

Πόσο πιο γρήγορα θα ήθελες να ενημερωθείς ?

 

Έγινε επεξεργασία από panosdimp
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

πριν 5 λεπτά, το μέλος fatalara έγραψε:

Μην μου ξαναπεις ομως να μην μιλαω επειδη δεν τρεχω για τον παραπανω λογο γτ παλι εδω θα ειμαι να σου ξαναμιλησω ετσι. 

Εγω αυτο το αμαξι μπορουσα να παω καλα βαση του χρονου που διεθετα και σε αυτο ηθελα να μπω εχεις-εχετε αλλα σχεδια οκ πειτε το ομως. 

 

Διάβασε άλλη μια φορά αυτά που έγραψες  κ πες τι ακριβώς ήταν αυτό που σε εμπόδισε να τρέξεις και για ποιο λόγο έβγαλες τέτοια χολή.

 

πριν 3 ώρες, το μέλος fatalara έγραψε:

1)Τουλαχιστων μπορουσατε να πειτε οτι θα λειπετε να το αναβαλουμε για την επομενη. 

2) Γιατι κανονισατε αγωνα- πρωταθλημα την ιδια μερα με το gathering? Ενταξει να ηταν σε αλλο formu αλλα ο ενας κανει σπασιμο στον αλλον? δεν καταλαβα...

3) Αφου θελετε να μαζευτειτε την κυριακη γτ δεν αλλαζει η ημερα του gathering για οσο κρατησει το cup? 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Εγώ λέω μαζί με κάθε post που κάνετε να βάζετε και ένα στοιχηματάκι για το πόσες μέρες θα αντέξει χωρίς τιμονιέρα-AC  ο @GoMaR.

 

Το δικό μου bet πάει για Κυριακή 14/5, ότι τη Κυριακή δηλαδή, θα έχει βάλει το AC να κατεβαίνει!!

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

πριν 16 λεπτά, το μέλος liakjim έγραψε:

Διάβασε άλλη μια φορά αυτά που έγραψες  κ πες τι ακριβώς ήταν αυτό που σε εμπόδισε να τρέξεις και για ποιο λόγο έβγαλες τέτοια χολή.

 

 

Ξερω πολυ καλα τι εγραψα και ξερεις και εσυ τι εγραψες αμεσως μετα.

Μου ειπες να μην μιλαω γτ παταω μια στο τοσο οποτε με βολευει το combo. Και καλα κανω γτ δεν εχω την ωρα που εχεις εσυ για practise και οταν βλεπω οτι δεν το ελεγχω δεν θα μπω για τον αγωνα γτ δεν βρισκω κατι το διασκεδαστικο στο να ειμαι συνεχεια στα χωραφια αναποδα, αυτος ειναι ο λογος που δεν εχω τις ιδιες συμμετοχες με εσενα.

 

Δεν μπωρουσα να τρεξω αυτα που βαζατε τοσο καιρο και μπηκε το χθεσινο και λεω μεσα. Μπαινω και βλεπω 4 ατομα μετα ηρθε και ο Αρης και εναν αλλον τον φωναξε ενα αλλο παιδι που τον ειχε φιλο στο steam. Ρωταω που ειναι οι αλλοι, και μου λενε εχουν cup στο rfactor2... οι 3 απο εμας ειχαν φυγει απο παρεα για να ερθουν να τρεξουν με οτι αυτο συνεπαγεται.

 

Ερχομαι λοιπον εδω σου λεω τα παραπανω 1) 2) 3) και εσυ μου απαντας με τον 10λογο σου. 

Δηλαδη και εισαι φαουλ και μου τη λες οτι δεν τρεχω οσο τρεχεις εσυ κοτσαρεις και απο πισω ενα δεν θα επρεπε να ειχες αποψη για τον ιδιο λογο, που στην τελικη οι επιλογες σας φταινε που δεν τρεχω + το οτι δεν εχω χρονο αλλα δεν εχω προβλημα με αυτο οπως δεν εχω προβλημα και με το οτι πηγες να τρεξεις αλλου. 

 

1) Εχω να παιξω 1 μηνα+ για τι δεν με βολευει αυτο που βαζετε (καλα κανετε συνεχιστε δεν εχω προβλημα περαστε καλα οπως σας αρεσει) 

2) θελω να παιξω και εκει που παω βλεπω κατι στραβο το λεω και παιρνω τις απαντησεις που μου εδωσες.

Ε θα διαβασεις αυτα που διαβασες. 

 

 

Link to comment
Share on other sites

50 minutes ago, fatalara said:

Ξερω πολυ καλα τι εγραψα και ξερεις και εσυ τι εγραψες αμεσως μετα.

Μου ειπες να μην μιλαω γτ παταω μια στο τοσο οποτε με βολευει το combo. Και καλα κανω γτ δεν εχω την ωρα που εχεις εσυ για practise και οταν βλεπω οτι δεν το ελεγχω δεν θα μπω για τον αγωνα γτ δεν βρισκω κατι το διασκεδαστικο στο να ειμαι συνεχεια στα χωραφια αναποδα, αυτος ειναι ο λογος που δεν εχω τις ιδιες συμμετοχες με εσενα.

 

Δεν μπωρουσα να τρεξω αυτα που βαζατε τοσο καιρο και μπηκε το χθεσινο και λεω μεσα. Μπαινω και βλεπω 4 ατομα μετα ηρθε και ο Αρης και εναν αλλον τον φωναξε ενα αλλο παιδι που τον ειχε φιλο στο steam. Ρωταω που ειναι οι αλλοι, και μου λενε εχουν cup στο rfactor2... οι 3 απο εμας ειχαν φυγει απο παρεα για να ερθουν να τρεξουν με οτι αυτο συνεπαγεται.

 

Ερχομαι λοιπον εδω σου λεω τα παραπανω 1) 2) 3) και εσυ μου απαντας με τον 10λογο σου. 

Δηλαδη και εισαι φαουλ και μου τη λες οτι δεν τρεχω οσο τρεχεις εσυ κοτσαρεις και απο πισω ενα δεν θα επρεπε να ειχες αποψη για τον ιδιο λογο, που στην τελικη οι επιλογες σας φταινε που δεν τρεχω + το οτι δεν εχω χρονο αλλα δεν εχω προβλημα με αυτο οπως δεν εχω προβλημα και με το οτι πηγες να τρεξεις αλλου. 

 

1) Εχω να παιξω 1 μηνα+ για τι δεν με βολευει αυτο που βαζετε (καλα κανετε συνεχιστε δεν εχω προβλημα περαστε καλα οπως σας αρεσει) 

2) θελω να παιξω και εκει που παω βλεπω κατι στραβο το λεω και παιρνω τις απαντησεις που μου εδωσες.

Ε θα διαβασεις αυτα που διαβασες. 

 

 

Σε αυτό φταίμε εμείς κ μόνο εμείς.Κ το λέω εγώ που χτες τους ¨έκραζα¨ που μπήκαν rf2 κ όχι AC,περί ορέξεως όμως....

 

Αλλά για να τα λέμε όπως είναι, το ¨οτι ναναι¨ ισχύει κ δι υμάς τους απουσιάζοντες.Τρείς ερωτήσεις σας έκανε 3 σεντόνια ειρωνία τον λούσατε.

 

Αρκουδιάρη άσε την πολυλογία κ μπες να φτάξεις σέταπ.Δεν θα τα ζητάς πάλι όλα έτοιμα!  :kiss2:  :hehe:

 

 

Link to comment
Share on other sites

Εγώ στα πλαίσια αποτοξίνωσης αλλά και βελτίωσης μου, αποφάσισα να μην συμμετάσχω σε αυτό τον αγώνα..

Στους επόμενους θα συμμετέχω πάλι...

Αλλά πραγματικά όταν έχεις πάει σερί σε 3 πρωταθλήματα και έχεις χάσει σύνολο 3 αγώνες λόγω απουσίας, και βλέπεις οτι η μία

απουσία σου (αν είναι δική μου ή άλλου) προκαλεί τέτοιες σκέψεις, θλίβεσαι..

Εμεις περνάμε καλά και διασκεδάζουμε, είτε πρώτοι, είτε τελευταίοι..

Είτε τρέχουμε 2 στον αγώνα είτε 30, κάνουμε το ίδιο κέφι..

Εμείς.. (όποιοι είμαστε εμείς..)

 

 

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

πριν 17 λεπτά, το μέλος sosna έγραψε:

Σε αυτό φταίμε εμείς κ μόνο εμείς.Κ το λέω εγώ που χτες τους ¨έκραζα¨ που μπήκαν rf2 κ όχι AC,περί ορέξεως όμως....

 

Αλλά για να τα λέμε όπως είναι, το ¨οτι ναναι¨ ισχύει κ δι υμάς τους απουσιάζοντες.Τρείς ερωτήσεις σας έκανε 3 σεντόνια ειρωνία τον λούσατε.

 

Αρκουδιάρη άσε την πολυλογία κ μπες να φτάξεις σέταπ.Δεν θα τα ζητάς πάλι όλα έτοιμα!  :kiss2:  :hehe:

 

 

Γτ φταις εσυ? Εχεις πει με εναν φιλο σου οτι θα κανεις κατι ταδε ωρα και πας εκει και αυτος λειπει, αν του πεις πες το ρε μαγκα να φτιαξω και εγω το προγραμμα μου εχεις αδικο? 

Δεν σας ειπα να μην πατε να τρεξετε οπου θελετε ουτε να ερθετε με το ζορι αλλα δεν μου εκατσε καθολου καλα αυτο το εγω την εχω μακρυτερη εσυ μη μιλας.

Έγινε επεξεργασία από fatalara
Link to comment
Share on other sites

πριν 15 λεπτά, το μέλος fatalara έγραψε:

δεν μου εκατσε καθολου καλα αυτο το εγω την εχω μακρυτερη εσυ μη μιλας.

Άλλο εννοούσα.

 

Κάθεσαι και παραπονιέσαι για πχ για μένα και τον Παναγιώτη , που είμαστε στο 99% των events , ότι και καλά δεν ενημερώσαμε (που είναι ψέμα μιας κ το είπαμε πολλάκις ), για την μία φορά που ήθελες να τρέξεις , ενώ τόσες φορές που για τους λόγους σου δεν ήρθες, δεν ενημέρωσες ποτέ.

Δηλαδή γιατί , η δική σου απουσία , είναι μικρότερης σημασίας για τους υπόλοιπους "φίλους" που "συμφωνήσαμε" να μαζευτούμε????

 

Συγγνώμη αλλά ακόμα δεν καταλαβαίνω . Εκεί πάει και το "ότι να'ναι".

 

@sosna, κάτι σου διαφεύγει.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

πριν 9 λεπτά, το μέλος liakjim έγραψε:

Άλλο εννοούσα.

 

Κάθεσαι και παραπονιέσαι για πχ για μένα και τον Παναγιώτη , που είμαστε στο 99% των events , ότι και καλά δεν ενημερώσαμε (που είναι ψέμα μιας κ το είπαμε πολλάκις ), για την μία φορά που ήθελες να τρέξεις , ενώ τόσες φορές που για τους λόγους σου δεν ήρθες, δεν ενημέρωσες ποτέ.

Δηλαδή γιατί , η δική σου απουσία , είναι μικρότερης σημασίας για τους υπόλοιπους "φίλους" που "συμφωνήσαμε" να μαζευτούμε????

 

Συγγνώμη αλλά ακόμα δεν καταλαβαίνω . Εκεί πάει και το "ότι να'ναι".

 

@sosna, κάτι σου διαφεύγει.

Γιατι δεν εχεις μαθει οτι αν το αυτοκινητο ειναι καρουλι δεν θα μπω γτ δεν μπορω να κατσω να το μαθω τα ιδια θα λεμε συνεχεια?

Αλλα σου ξαναλεω παλι το προβλημα δεν ειναι αυτο. Εκανα 3 ερωτησεις και πεταχτηκατε και οι δυο και αντι να πειτε μαλακια μας η το ειπαμε αλλα δεν το ειδες και ανοιξε τα ματια σου βγηκες να μου πεις περι συμμετοχων και ποιος την εχει μακρυτερη. Μηπως θες να σου ζητησω και συγνωμη που δεν μπορω να παω καλα ολα τα αυτοκινητα και γιαυτο δεν μπαινω? 

Μηπως να μπαινω να κανω 2-3 γυρους και μετα να καθομαι στα πιτς γτ δεν θα εχει ενδιαφερον για μενα ο αγωνας απλα για τη συμμετοχη για να εχω την αδεια σου να γραψω εδω?

 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.