Jump to content



Assetto Corsa Multiplayer Racing [Greek Gatherings]


akis_z80

Recommended Posts

πριν 9 λεπτά, το μέλος liakjim έγραψε:

Μάλλον δεν έχεις καταλάβει, ότι δεν με ενδιαφέρει αν θα έρθουν περισσότερα άτομα. Ειδικά σαν εσένα.

Θα αρκεστώ σε αυτούς , που θα τρέξουν για την παρέα, ΟΤΙ κ να βάλουμε και θα το παλέψουν και θα πούμε και καμιά μπούρδα την Κυριακή σαν φιλαράκια στο teamspeak.  

 

Υ.Γ. Επίσης.

Εισαι τυχερος που τον εχει το server ο φιλος σου και δεν τον εχουμε ολοι μαζι να σου πω εγω, κανε τον μαγκα οσο σε παιρνει ακομα.

Link to comment
Share on other sites

Εγώ πάντως έχω τον Server μόνος μου και μοιράζω ποινές βάση αν το whisky που ήπια ήταν καλό ή όχι.

 

Επίσης αν δεν δω αίματα σε αυτό το thread θα κάνω παράπονα στην διαχείριση του forum.

 

 

Έγινε επεξεργασία από mad_dog
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

πριν 14 λεπτά, το μέλος fatalara έγραψε:

Εισαι τυχερος που τον εχει το server ο φιλος σου και δεν τον εχουμε ολοι μαζι να σου πω εγω, κανε τον μαγκα οσο σε παιρνει ακομα.

Εδω αρχίζω και σκέφτομαι να κάνω χαρακίρι λόγω ευθιξίας. 

Αχαχαχ το καλύτερο ανέκδοτο του μήνα. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

πριν 3 λεπτά, το μέλος panosdimp έγραψε:

Εδω αρχίζω και σκέφτομαι να κάνω χαρακίρι λόγω ευθιξίας. 

Αχαχαχ το καλύτερο ανέκδοτο του μήνα. 

Να αρχισεις να σκεφτεσαι να μην μας λες οτι εχεις βαλει λεφτα για το σερβερ αρα δεν μπορουμε να πουμε οι υπολοιποι οτι θελουμε. 

Ο σερβερ θα υπηρχε ετσι και αλλιως απο ατομα που δεν θα τολμουσαν να το πουν αυτο... 

Link to comment
Share on other sites

Δε νομιζω να εχει πει ποτε ο Παναγιωτης ποτε κατι τετοιο.η εστω με τον τροπο που εσυ το εννοεις Ηλια..

Πραγματικα δε καταλαβαινω την επιθεση.Οχι μονο την δικια σου , γενικα δε καταλαβαινω γιατι τρωγεστε καποιοι εδω μεσα


Παω να φερω ποπκορν :p

φρεσκα

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

πριν 3 λεπτά, το μέλος GoMaR έγραψε:

Δε νομιζω να εχει πει ποτε ο Παναγιωτης ποτε κατι τετοιο.η εστω με τον τροπο που εσυ το εννοεις Ηλια..

Πραγματικα δε καταλαβαινω την επιθεση.Οχι μονο την δικια σου , γενικα δε καταλαβαινω γιατι τρωγεστε καποιοι εδω μεσα


Παω να φερω ποπκορν :p

φρεσκα

Εχεις δικιο Ιασωνα εγω φταιω , το ξερω. 

Ενα πραγμα ειπα στην αρχη που ελεγαν ολοι χτες στο ts να μας πουν τι θα κανουν για να ξερουμε να κανονισουμε και εμεις και αρχισαν τα δεν μπορεις να εχεις αποψη γτ εγω εχω περισσοτερες συμμετοχες απο εσενα, αυτος πληρωνει οποτε τουμπεκι και τα σχετικα.

Συγνωμη που εχω δουλεια και δεν μπορω να κανω 300 γυρους με το lotus και συγνωμη για ολους τους υπολοιπους που τους χαλασαμε τη μερα.

Link to comment
Share on other sites

Aν δεν γράψουν 500 γύρους στον Server δεν έχουν διακαίωμα συμμετοχής !!!

Και αν η γυναίκα πει τίποτα ή γκρινιάξει...την κοιτάζω με το αλλήθωρο μάτι μου που γυαλίζει και τι λεω:

 

Δηλαδή τι θέλεις ? Να φωνάξω φορτηγό να φορτώσω τα έπιπλα και εσένα μαζί και να σε στείλω στην μάνα σου ???

 

Kαι μετά ούτε γάτα ούτε ζημιά...και 500 γύρους ο mad και 1000 γύρους.

Είναι θέμα πως κάνεις το κουμάντο...

Είμαι από τους σκληρούς...τι να κάνω...άνθρωπος των σπηλαίων λέμε !!!

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Ρε μλκ , μη με τσαντιζεις :p

Δε με απασχολει ποιος φταιει, και αν φταιει καποιος, βρειτε τα μεταξυ σας , απλα προσωπικα δε θυμαμαι ποτε ο ιδιος να εχει πει πληρωνω τον σερβερ και τουμπεκι..Για αυτο χωθηκα.Ειναι κριμα να γραφονται πραγματα που δεν ισχυουν.
Απο εκει και περα ειδα το κυνηγητο Sosna και Ακη και αρχισα να βριζω τον εαυτο μου με την αποφαση που πηρα :@ $@#%#%#$ Αλλα οοοοοοοχι καριολακι , εκει αποτοξινωση :p

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

23 minutes ago, GoMaR said:

Πραγματικα δε καταλαβαινω την επιθεση.Οχι μονο την δικια σου , γενικα δε καταλαβαινω γιατι τρωγεστε καποιοι εδω μεσα

...Είπε η drama queen!!!

 

Εγώ χθες πάντως ευχήθηκα στον Πάνο να τους καεί ο server κατά το κλασικό "να σου καεί το βίντεο" αλλά μάλλον η κατάρα δεν έπιασε :p

 

 

 

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

πριν 4 λεπτά, το μέλος akis_z80 έγραψε:

Εγώ χθες πάντως ευχήθηκα στον Πάνο να τους καεί ο server κατά το κλασικό "να σου καεί το βίντεο" αλλά μάλλον η κατάρα δεν έπιασε :p

Aκουλίνη και εμείς σε αγαπάμε και σε περιμένουμε πως και πως να μας έρθεις !!!

Έλα να δοκιμάσεις τον Server...όχι για να τρέξεις...

Έγινε επεξεργασία από mad_dog
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, mad_dog said:

Aκουλίνη και εμείς σε αγαπάμε και σε περιμένουμε πως και πως να μας έρθεις !!!

Έλα να δοκιμάσεις τον Server...όχι για να τρέξεις...

Έχω καλύτερη ιδέα: να γραφτώ στο φόρουμ σου και να σας τα κάνω τσουρέκια μέχρι να μπεις στο ac server :D

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

πριν 14 λεπτά, το μέλος akis_z80 έγραψε:

...Είπε η drama queen!!!

 

Εγώ χθες πάντως ευχήθηκα στον Πάνο να τους καεί ο server κατά το κλασικό "να σου καεί το βίντεο" αλλά μάλλον η κατάρα δεν έπιασε :p

 

 

 

Πως πως παραλίγο να το διαλύσουμε λόγω υπερβολικής δόσης κατάρας,τελικά ξεπεράστηκε το πρόβλημα αφού είχαμε στα πιτς εκτός από τα γκομενάκια ευγενική προσφορά του mad και τον σέρβερ του καιρού  το τελευταίο απόκτημα του admin τον σέρβερ ξεματιάστρα .:D

 

πριν 8 λεπτά, το μέλος akis_z80 έγραψε:

Έχω καλύτερη ιδέα: να γραφτώ στο φόρουμ σου και να σας τα κάνω τσουρέκια μέχρι να μπεις στο ac server :D

Μου μυρίζεται αμοιβαία ανταλλαγή αιχμαλώτων.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

πριν 10 λεπτά, το μέλος akis_z80 έγραψε:

Έχω καλύτερη ιδέα: να γραφτώ στο φόρουμ σου και να σας τα κάνω τσουρέκια μέχρι να μπεις στο ac server :D

 

Nα γραφτείς παλικάρι μου !!!

Και να μου πεις και πότε να είμαι online να σε υποδεχτώ τιμητικά !!!

 

Και αν τρέξεις ποτέ μαζί μας και φας γύρο, μην το πάρεις καρδιακά...παιχνίδι είναι...

 

Har har har

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.