Jump to content



Assetto Corsa Multiplayer Racing [Greek Gatherings]


akis_z80

Recommended Posts

Πρόσεχε μη χώνεις τη μουσούδα σου εδώ μέσα κοπρό εε εε παλιόσκυλο γιατί κινδυνεύεις να πας μέσα για σεξουαλική παρενόχληση,ρώτα τον Vita  θα σου εξηγήσει πως να την αποφύγεις .

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

πριν 11 λεπτά, το μέλος liakjim έγραψε:

Ότι να 'ναι...

 Οτι να ναι τι? 

Δεν εχουμε πει οι κυριακες ειναι gathering? Αφου θελετε να κανετε κατι αλλο γτ δεν το λετε?

 

 

Link to comment
Share on other sites

Θα δανειστώ τη φράση του Jim.

Βρες άλλους με περισσότερες συμμετοχές ανεξαρτήτως combo.:T:

Φυσικά εσύ δεν συμπεριλαμβάνεσαι μέσα σ αυτούς η κάνω λάθος.

Ασε που το αναφέραμε αλλά ξέρεις μέχρι να αποφασιστεί η αναβολή έγινε ο αγώνας, άλλωστε παλιότερα που κρατούσαμε το σέρβερ 6-7 άτομα πάλι εμείς φταίγαμε γι αυτό και το ό,τι νά ναι έχει σημασία πρόσεξέ το .

Εν τω μεταξύ μόνο εσύ παραπονέθηκες στα σοβαρά δεν ξέρω το κατάλαβες :)

Έγινε επεξεργασία από panosdimp
Link to comment
Share on other sites

Βασικά έχω καταλάβει ότι με μερικά "άτομα", δεν είναι να ανοίγεις διάλογο.

 

Ας κάνω μια προσπάθεια.

 

Ότι να 'ναι διότι :

 

1. Δεν νοείται ο "πατάω μια φορά στο τόσο κ μόνο όταν το combo με βολεύει" , να φέρει άποψη τέτοιου είδους.

2. Έλειπαν μόνο 3 άτομα.

3. Λείπουν συστηματικά πολλοί περισσότεροι.

4. Και ? Δεν μας νοιάζει. Ας κάνει ο καθένας ότι γουστάρει. Για χαβαλέ δεν τρέχουμε?

5. Σιγά μην είναι ο καθένας υποχρεωμένος να ενημερώνει αν θα λείψει από το συνταρακτικό γεγονός του gathering.

6. Να κατηγορούμε αυτόν που βάζει λεφτά από την τσέπη του για τον server ( @panosdimp ).

7. O καθένας βάζει το πρωτάθλημά του όπου βολεύει τους περισσότερους. Αν πάνε οι άλλοι ή όχι, ποσώς μας ενδιαφέρει.

8. Σιγά μην αλλάζαμε το gatherings όταν ο καθένας αποφασίσει να μην συμμετέχει.

9. Στην τελική μιλάμε για μία Κυριακή στο τόσο πχ ο επόμενος στις 5/6.

10. Δεν μπόρεσα να σκεφτώ.

 

Αυτά φτάνουν.

Link to comment
Share on other sites

Αν κ δεν ειχα τρεξει παραπανω απο 5 γυρους ολη την εβδομαδα ειχα αποφασισει να συμμετάσχω κ οτι γινει.....ε κολλησα με τη μλκια το forza(beta) και ξεχαστηκα :hehe:

Έγινε επεξεργασία από Lazy Dog
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

χαχαχα @Lazy Dog Απλα πρεπει να βρω χρονο να ασχοληθω λιγο και με τα δικα μου.Λογω Πασχα και αποχης, ειπα για ενα μικρο break :D

το γνωστο "get a life" :p

 

Ο σερβερ Tango , θα συνεχισει να υπαρχει και εννοειται ειναι στη διαθεση σας για οποιοδηποτε combo γουσταρετε.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Μόλις τώρα, το μέλος GoMaR έγραψε:

χαχαχα @Lazy Dog Απλα πρεπει να βρω χρονο να ασχοληθω λιγο και με τα δικα μου.Λογω Πασχα και αποχης, ειπα για ενα μικρο break :D

το γνωστο "get a life" :p

 

Ο σερβερ Tango , θα συνεχισει να υπαρχει και εννοειται ειναι στη διαθεση σας για οποιοδηποτε combo γουσταρετε.

Ελπίζω να παίρνεις και απουσιολόγιο, αλλιώς δεν μπαίνω...

 

@Lazy Dog, Forza? Τραγικός χαχαχαχα

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Μόλις τώρα, το μέλος Lazy Dog έγραψε:

@liakjim για αραγμα στον καναπε με controller ειναι κατι παραπανω απο καλο ;)

 

 

Δεν μου παίζει η μ@λακία (εχχμ ας πούμε ότι δεν πληρώ τα όρια του λειτουργικού. Τα 10άρια μου , θέλουν ...."αναβάθμιση".)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, GoMaR said:

χαχαχα @Lazy Dog Απλα πρεπει να βρω χρονο να ασχοληθω λιγο και με τα δικα μου.Λογω Πασχα και αποχης, ειπα για ενα μικρο break :D

το γνωστο "get a life" :p

 

Ο σερβερ Tango , θα συνεχισει να υπαρχει και εννοειται ειναι στη διαθεση σας για οποιοδηποτε combo γουσταρετε.

Καλά κάτσε να βγει το JDM pack και τα ξαναλέμε. Μέχρι και στον ύπνο σου θα το βλέπεις το RX7.

 

Next week 3 απουσίες λόγω προδοσίας ACRL. Τουλάχιστον θα παίζουμε AC οπότε μάλλον γλιτώνομε το θάνατο δια λιθοβολισμού που αξίζει σε εσάς και θα ξεμπερδέψουμε με απλό τουφεκισμό :p 

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

πριν 1 λεπτό, το μέλος akis_z80 έγραψε:

Καλά κάτσε να βγει το JDM pack και τα ξαναλέμε. Μέχρι και στον ύπνο σου θα το βλέπεις το RX7.

 

Next week 3 απουσίες λόγω προδοσίας ACRL. Τουλάχιστον θα παίζουμε AC οπότε μάλλον γλιτώνομε το θάνατο δια λιθοβολισμού που αξίζει σε εσάς και θα ξεμπερδέψουμε με απλό τουφεκισμό :p 

Καλά , πώς τόλμησαν στο  ACRL να βάλουν την ίδια ώρα με το thelab greek gatherings??? Μας ρώτησαν?

Έγινε επεξεργασία από liakjim
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

πριν 22 λεπτά, το μέλος liakjim έγραψε:

Βασικά έχω καταλάβει ότι με μερικά "άτομα", δεν είναι να ανοίγεις διάλογο.

 

Ας κάνω μια προσπάθεια.

 

Ότι να 'ναι διότι :

 

1. Δεν νοείται ο "πατάω μια φορά στο τόσο κ μόνο όταν το combo με βολεύει" , να φέρει άποψη τέτοιου είδους.

2. Έλειπαν μόνο 3 άτομα.

3. Λείπουν συστηματικά πολλοί περισσότεροι.

4. Και ? Δεν μας νοιάζει. Ας κάνει ο καθένας ότι γουστάρει. Για χαβαλέ δεν τρέχουμε?

5. Σιγά μην είναι ο καθένας υποχρεωμένος να ενημερώνει αν θα λείψει από το συνταρακτικό γεγονός του gathering.

6. Να κατηγορούμε αυτόν που βάζει λεφτά από την τσέπη του για τον server ( @panosdimp ).

7. O καθένας βάζει το πρωτάθλημά του όπου βολεύει τους περισσότερους. Αν πάνε οι άλλοι ή όχι, ποσώς μας ενδιαφέρει.

8. Σιγά μην αλλάζαμε το gatherings όταν ο καθένας αποφασίσει να μην συμμετέχει.

9. Στην τελική μιλάμε για μία Κυριακή στο τόσο πχ ο επόμενος στις 5/6.

10. Δεν μπόρεσα να σκεφτώ.

 

Αυτά φτάνουν.

Αν θες να βλεπεις περισσοτερα ατομα βαλε combo που να μπορει ο αλλος να τρεξει με λιγο practise για να μπορει να ερθει την κυριακη. Οταν μου βαζεις το lotus 25 που δεν κρατιεται θα μπω να το οδηγησω μιση ωρα πριν τον αγωνα την κυριακη και μετα θα φυγω γτ θελει ωρα που δεν την διαθετω για να κατσω να μαθω. Δεν ειμαστε ολοι τελιωμενοι που κανουμε 300 γυρους για να αποδειξουμε οτι δεν ειμαστε τελειωμενοι στο assetto. 

Αν βαζατε κατι ποιο βατο ναι θα ειχα και εγω τις ιδιες συμετοχες με εσενα οποτε δεν μου λεει κατι αυτο.

 

Αν θες λοιπον να βλεπεις να μην λειπουν συστηματικα οι περισσοτεροι καταλαβε αυτο που σου λεω, αν δεν θες και θες να τρεξεις αλλου πες το μας να μην ριχνουμε και εμεις ακυρα σε αλλα πραγματα για να ερθουμε στο μοναδικο combo που μπορουσαμε να οδηγησουμε τον τελευταιο μηνα. 

 

Οσο για το αν θα λεω την αποψη μου η απαντηση μου ειναι ιδια με αυτο που σου ειχα στειλει στο π.μ και δεν σου αρεσε.

 

Δεν εβρισε κανεις τον panosdimp ουτε εσας απλα λεμε πειτε το εδω να ξερουμε τι θα κανουμε και εμεις.  

Ειναι μ@λ@κ@ς ο Ακης που το λεει παραπανω.

Έγινε επεξεργασία από fatalara
Link to comment
Share on other sites

Μάλλον δεν έχεις καταλάβει, ότι δεν με ενδιαφέρει αν θα έρθουν περισσότερα άτομα. Ειδικά σαν εσένα.

Θα αρκεστώ σε αυτούς , που θα τρέξουν για την παρέα, ΟΤΙ κ να βάλουμε και θα το παλέψουν και θα πούμε και καμιά μπούρδα την Κυριακή σαν φιλαράκια στο teamspeak.  

 

Υ.Γ. Επίσης.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.