Jump to content



Assetto Corsa Multiplayer Racing [Greek Gatherings]


akis_z80

Recommended Posts

Για ποιο πρωταθλημα μιλας που ειναι και στην 4η σεζον? 

http://www.thelab.gr/topic/169211-greek-gatherings-29-11-15-road-america-gt-cars-corvette-c7r-audi-r8/

 

γιατι δεν μπηκες την κυριακη?   :p

Έγινε επεξεργασία από kyr..
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Δεν μπορω να σου πω... αν και ετσι οπως πηγε το θεμα καλυτερα να ερχομουν.

 

ατυπο ρεπαιδακιμου....

http://managerdc2.rackservice.org:50299/championship

ααααααααααααα μετρατε και βαθμους εκει?

Link to comment
Share on other sites

Δηλαδή ανά 10 αγώνες πάμε σε νέο πρωτάθλημα;

Ανά 10-12 αγώνες αλλάζει η σεζόν για να ανανεώνεται και το βαθμολογικό ενδιαφέρον.. αν και όπως ειπώθηκε οι αγώνες είναι for fun, οι βαθμοί δεν παίζουν κανένα ουσιαστικό ρόλο. Πάνω απ'όλα η διασκέδαση!

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Ανά 10-12 αγώνες αλλάζει η σεζόν για να ανανεώνεται και το βαθμολογικό ενδιαφέρον.. αν και όπως ειπώθηκε οι αγώνες είναι for fun, οι βαθμοί δεν παίζουν κανένα ουσιαστικό ρόλο. Πάνω απ'όλα η διασκέδαση!

 

Ε μην το λήγετε τότε ακόμα! Παίξτε κανα 2 εβδομάδες ακόμα! Ας έρθει η καινούρια χρονιά, ή τουλάχιστον να το αργήσουμε όσο πιο πολύ μπορούμε για να μη ξεκινήσω το νέο πρωτάθλημα χωρίς βαθμούς! Μας γκάστρωσε κι αυτή η logitech! Και το encoder! Α μα πια!  :slap:

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Ε μην το λήγετε τότε ακόμα! Παίξτε κανα 2 εβδομάδες ακόμα! Ας έρθει η καινούρια χρονιά, ή τουλάχιστον να το αργήσουμε όσο πιο πολύ μπορούμε για να μη ξεκινήσω το νέο πρωτάθλημα χωρίς βαθμούς! Μας γκάστρωσε κι αυτή η logitech! Και το encoder! Α μα πια!  :slap:

οσο πιο μικρο ειναι ενα πρωταθλημα τοσο καλυτερο για σενα! και πολλες αγωνιστηκες δεν θα εχεις χαμενες αλλα και γρηγορα θα μπουμε στο καινουριο

ενα μεγαλο θα ειναι βαρετο και μπελαλιδικο.

 

Το προηγουμενο ηταν 8 σκ απο τι ειδα μπορουν να γινουν και 6,7 αν θελετε,οι βαθμοι ειναι για την πλακα μας  :)

Έγινε επεξεργασία από kyr..
Link to comment
Share on other sites

οσο πιο μικρο ειναι ενα πρωταθλημα τοσο καλυτερο για σενα! και πολλες αγωνιστηκες δεν θα εχεις χαμενες αλλα και γρηγορα θα μπουμε στο καινουριο

ενα μεγαλο θα ειναι βαρετο και μπελαλιδικο.

 

Το προηγουμενο ηταν 8 σκ απο τι ειδα μπορουν να γινουν και 6,7 αν θελετε,οι βαθμοι ειναι για την πλακα μας  :)

 

Ναι ρε συ, οκ, δεν έχω πρόβλημα, ότι θέλετε.. Απλά βρήκα ευκαιρία να πω τον καημό μου!  :D

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Μια παράκληση: Έχω πρόβλημα με την ώρα (όχι τη μέρα) που τελειώνουν οι αγώνες μας (είναι πολύ αργά) και εάν υπάρχουν και άλλοι (μόνο τότε) που θεωρούν ότι θα ήταν καλύτερα να γίνονται οι αγώνες μια δυο ώρες νωρίτερα να βάζαμε ξανά το θέμα της ώρας για ψηφοφορία.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Να πω την αλήθεια, αν και ήμουν από αυτούς που (για οικογενιακούς λόγους) προτιμούσαν να ξεκινήσουμε αργά, διαπιστώνω πως κάθε Δευτέρα το κεφάλι μου είναι σαν κουδούνι, επειδή λόγω της υπερέντασης του βραδινού Κυριακάτικου αγώνα δε μπορώ να κοιμηθώ νωρίς! Τελικά, ίσως κι εγώ να προτιμώ την έναρξη του αγώνα κατά 1 ώρα νωρίτερα...

Link to comment
Share on other sites

τι θα λέγατε μιας και έχουμε και δεύτερο σέρβερ να τρέχουμε τις Τετάρτες έναν αγώνα και εκεί; Εγώ λέω να το καθιερωσουνε και να τρέχουν ατομα που δε μπορούν την Κυριακή.πχ μισή ώρα πρακτις , 15λεπτα κουαλ και εναν αγωνα μισαωρου.

ετσι να σπαει η μονοτονία του εβδομαδιαίου κομπο!

καποιοι βέβαια λόγω rf2 δε θα μπορούν αλλα δε με νοιαζει:p ας μη παίξουν ρφ2.χαχα

τι λετε;

  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

Εγω στο θεμα της ωρας του κυριακατικου αγωνα ημουν απο αυτους που προτιμουσα την ωρα που ειναι τωρα.

Αλλα αν η πλειοψηφια αποφασισει για πιο νωρις δεν θα φερω αντιρρηση. Θα προσπαθω να τα καταφερω.

 

+1 για την προταση του @GoMaR,

 

Επισης καποια στιγμη επεσε στο τραπεζι και η προταση για ενα μινι κυπελο/πρωταθλημα με μονο 500αρακια. Ιδεα του @akis_z80, Πολυ ενδιαφερον και αυτο, ειδικα μετα τις μαχες που ολοι ειδαμε χτες.

 

Ξερω μαζευονται πολλα, αλλα δεν πειραζει.

Να τα βλεπει ο @mad_dog, και να σκαει απο τη ζηλια του. :p

  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

Να πω την αλήθεια, αν και ήμουν από αυτούς που (για οικογενιακούς λόγους) προτιμούσαν να ξεκινήσουμε αργά, διαπιστώνω πως κάθε Δευτέρα το κεφάλι μου είναι σαν κουδούνι, επειδή λόγω της υπερέντασης του βραδινού Κυριακάτικου αγώνα δε μπορώ να κοιμηθώ νωρίς! Τελικά, ίσως κι εγώ να προτιμώ την έναρξη του αγώνα κατά 1 ώρα νωρίτερα...

Ακριβώς αυτός είναι και ο δικός μου λόγος!

 

τι θα λέγατε μιας και έχουμε και δεύτερο σέρβερ να τρέχουμε τις Τετάρτες έναν αγώνα και εκεί; Εγώ λέω να το καθιερωσουνε και να τρέχουν ατομα που δε μπορούν την Κυριακή.πχ μισή ώρα πρακτις , 15λεπτα κουαλ και εναν αγωνα μισαωρου.

ετσι να σπαει η μονοτονία του εβδομαδιαίου κομπο!

καποιοι βέβαια λόγω rf2 δε θα μπορούν αλλα δε με νοιαζει :p ας μη παίξουν ρφ2.χαχα

τι λετε;

Μέσα! φτάνει 23:00 να είμαι στο κρεβάτι...

 

Εγω στο θεμα της ωρας του κυριακατικου αγωνα ημουν απο αυτους που προτιμουσα την ωρα που ειναι τωρα.

Αλλα αν η πλειοψηφια αποφασισει για πιο νωρις δεν θα φερω αντιρρηση. Θα προσπαθω να τα καταφερω.

 

+1 για την προταση του @GoMaR,

 

Επισης καποια στιγμη επεσε στο τραπεζι και η προταση για ενα μινι κυπελο/πρωταθλημα με μονο 500αρακια. Ιδεα του @akis_z80, Πολυ ενδιαφερον και αυτο, ειδικα μετα τις μαχες που ολοι ειδαμε χτες.

 

Κι' αυτό πολύ καλή ιδέα, η εξειδίκευση σε ένα αυτοκίνητο φέρνει καλά αποτελέσματα!

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.