Jump to content



Assetto Corsa Multiplayer Racing [Greek Gatherings]


akis_z80

Recommended Posts

τον @Stathis1, εχετε ξεχασει στη λιστα

 

Συμφωνα με τη λιστα που εχετε βαλει.....

Ο @panosdimp, εχει παραχωρησει τη θεση του για το επομενο combo, οποτε επομενο combo βαζει ο Θοδωρης, και μεθεπομενο παλι ο @liakjim,

Θα γελασουμε παλι.... :gyro:

Παω να αγορασω ποπκορν γιατι μου τελειωσε μετα τα χτεσινα.....

Εδώ που τα λέμε η Pagani μου φαίνεται ευκολότερη κατά πολύ από τη Ferrari μην τον αδικούμε!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Φτιάξε και την βαθμολογία στο rF2 αν θέλεις και έχεις διάθεση

Τώρα που βρήκαμε παπά να θάψουμε 5-6 ε? Θα σου στείλω να μπούμε TS αργότερα να μου πεις τι θέλεις.
  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Εδώ που τα λέμε η Pagani μου φαίνεται ευκολότερη κατά πολύ από τη Ferrari μην τον αδικούμε!

Δεν το εγραψα για αυτο, αλλα καθαρα για τη σειρα της λιστας που ειχε πλακα οπως βγηκε.

Εγω προσωπικα εχω στηριξει ολα τα combo, μου αρεσαν ή οχι.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Επειδη ειδα τωρα οτι βγηκε πχ η Λαγκουνα Σεκα, Opel Calibra dtm κλπ στα κομπος πλεον θα επιτρεπονται και τετοια mod ή οτι δινει το παιχνιδι?

Κανονικα επιτρεπονται, εφοσον ειναι και λειτουργικα. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Αυτή είναι η λίστα......

 

Μεταφέρθηκε εδώ: http://www.thelab.gr/topic/168949-καταστατικο-σερβερ-και-σειρα-επιλογησ-combo/?p=2462698

 

Το τρέχων - ενεργό combo θα είναι highlighted για να μην ψαχνόμαστε με τις ημερομηνίες. Άφησα το Pagani μέσα μέχρι νεωτέρας. Να είστε ευγενικοί παρακαλώ :p

Έγινε επεξεργασία από gchristod
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

σημερα επαιζα ολη μερα fiat abarth 96% grip,εβγαλα το tc γιατι ετσι γουσταρα,εφτιαξα το σεταπακι μου και ολα τα υπολοιπα οπως τα δινει ο κατασκευαστης,νταξ ειχα ξεχασει ποσο ωραιο παιχνιδι ειναι το ΑC τον τελευταιο καιρο......χωρις πλακα!  :)

Έγινε επεξεργασία από kyr..
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Αυτή είναι η λίστα......

TheLab.gr AC Greek Gatherings Combos final.pdf

Το τρέχων - ενεργό combo θα είναι highlighted για να μην ψαχνόμαστε με τις ημερομηνίες. Άφησα το Pagani μέσα μέχρι νεωτέρας. Να είστε ευγενικοί παρακαλώ :p

μπράβο! Αγγελος και billy που είναι;:p την τελευταία λίστα πάρεεε.χαχα
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Σόρρυ για τις παραλείψεις, ορίστε η λίστα ενημερωμένη:

 

 

Μεταφέρθηκε η λίστα εδώ: http://www.thelab.gr/topic/168949-καταστατικο-σερβερ-και-σειρα-επιλογησ-combo/?p=2462698

 

 

δηλαδή καλώς εχόντων των πραγμάτων και ζούμε , θα βάλω combo στις 6 Μαρτίου 2016 ?  <_<

 

 

Μάλλον θα γίνουν αρκετά skip στη λίστα λόγω μη συμμετοχής, οπότε θα έρθει νωρίτερα η σειρά σου. Βέβαια μπορώ να αλλάξω λίγο τη σειρά αν θέλετε, μιας και Gomar και arkoudadis έβαλαν πρόσφατα combo (458@Nurburgring και Miura@Brands Hatch αντίστοιχα). Ό,τι πείτε. Μπορώ να δω εύκολα τα περασμένα combo της τρέχουσας σεζόν από τα στατιστικά του σέρβερ.

Έγινε επεξεργασία από gchristod
Link to comment
Share on other sites

Σόρρυ για τις παραλείψεις, ορίστε η λίστα ενημερωμένη:

 

 

attachicon.gifTheLab.gr AC Greek Gatherings Combos List.pdf

 

 
 

 

Μάλλον θα γίνουν αρκετά skip στη λίστα λόγω μη συμμετοχής, οπότε θα έρθει νωρίτερα η σειρά σου. Βέβαια μπορώ να αλλάξω λίγο τη σειρά αν θέλετε, μιας και Gomar και arkoudadis έβαλαν πρόσφατα combo (458@Nurburgring και Miura@Brands Hatch αντίστοιχα). Ό,τι πείτε. Μπορώ να δω εύκολα τα περασμένα combo της τρέχουσας σεζόν από τα στατιστικά του σέρβερ.

Οχι , οπως ειναι η σειρα ας διατηρηθει.Δε πειραζει.Ξεκιναμε απο το 0 και ας βαλει καποιος που εβαλε προσφατα.Δε πειραζει.

Προσωπικα θα παραχωρησω τη θεση μου αλλα μη φτιαχνουμε συνεχεια λιστες :p

Έγινε επεξεργασία από GoMaR
Link to comment
Share on other sites

Οχι , οπως ειναι η σειρα ας διατηρηθει.Δε πειραζει.Ξεκιναμε απο το 0 και ας βαλει καποιος που εβαλε προσφατα.Δε πειραζει.

Προσωπικα θα παραχωρησω τη θεση μου αλλα μη φτιαχνουμε συνεχεια λιστες :p

 

Λοιπόν, ανανέωσα τη λίστα με τα combos που έχουν μπει ήδη στη season 3. @GoMaR, να μείνουμε σε αυτή? Νομίζω είναι το πιο δίκαιο. Η υπόλοιπη σειρά παρέμεινε ως έχει.

 

Μεταφέρθηκε η λίστα εδώ: http://www.thelab.gr/topic/168949-καταστατικο-σερβερ-και-σειρα-επιλογησ-combo/?p=2462698

Έγινε επεξεργασία από gchristod
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

ωραία τελική αυτή και ξεκινάμε απο Θοδωρή!!! αντε να τελειώνει το ένα θέμα, να αρχίζει το άλλο[emoji14]

Ok,την ποστάρω τότε και στο thread του καταστατικού για να προλάβω να κρατήσω το 2ο ποστ και να γίνεται edit και update εκεί.
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Κάντε ένα διαλειμματάκι να δούμε και σε τι κατάσταση βρισκόμαστε. Εγώ πάντως είμαι πολυυύ καλά σύμφωνα με τα 47 μου χρόνια!

 

lol δεν μπορούσα να βάλω AC λόγω win update και είπα να του ρίξω μια ματιά!

 

post-44171-0-65129500-1447497572_thumb.j

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Δε θυμάμαι αν το χα πει και παλαιότερα αλλά θα πρότεινα όταν ανακοινώνεται ένα κόμπο και ανοίγεται το εκάστοτε τοπικό στην πρώτη σελίδα με τις πληροφορίες να μπαίνει και ένα βίντεο με κάποιον αρκετά γρήγορο γύρο από τους συνήθεις ύποπτους. :shifty:

 

Στο LFS κάποτε σε σελίδα που κατεβάζαμε setups στο ρεκόρ χρόνου είχε και το replay το οποίο ήταν πάρα πολύ καλή βοήθεια.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.