Jump to content



Assetto Corsa Multiplayer Racing [Greek Gatherings]


akis_z80

Recommended Posts

Λίγο πιο ψύχραιμα δε μπορείτε να απαντάτε ρε παιδιά; Ακόμα και π@π@ριά να πει κάποιος (κατά την ταπεινή μας πάντα γνώμη), δεν είναι ανάγκη να του την πέφτουμε άσχημα... 

 

Αυτό που συμβαίνει είναι το εξής: Λέω εγώ την μ@λ@κία μου με την οποία ίσως συμφωνούν κάποιοι. Πριν προλάβουν να ακουστούν άλλες γνώμες και απόψεις, μου την πέφτουν 1-2 με στυλ "Τι λες ρε π@π@ρα, πάρε τα κουβαδάκια σου και σε άλλη παραλία". Άντε μετά να πεις αυτό που σκέφτεσαι... Σε λίγο θα φοβόμαστε να μιλήσουμε εδώ πέρα(εκτός αν αυτό επιθυμούν μερικοί).... 

 

Έλα, μη με στεναχωρείτε σήμερα που είχα και καλή διάθεση γιατί μάλλον η μαμά Logitech (εξωτερικού) μετά από κουραστική και επίμονη καθημερινή επικοινωνία, δείχνει πλέον κατανόηση, και απ' ότι φαίνεται μάλλον πάμε για αντικατάσταση... 

 

Εγώ μακάρι να μπορούσα να τρέξω την Κυριακή, αλλά με ένα Logitech F310 που έχω δεν μπορώ να οδηγήσω καθόλου! Πραγματικά θαυμάζω όλους εσάς που παίζετε με pad!!!

  • Like 8
Link to comment
Share on other sites

επρεπε να διαμαρτυριθεις για τον ρεαλισμο,αλλα εισαι παντελως ασχετος απο ρεαλισμο  :p

 

Ήταν απόλυτα ρεαλιστικό. Φαντάσου μια αρμάδα από 458, αγορασμένες όπως είναι μαμά κ με συννενόηση όλα τα βοηθήματα του αυτοκινήτου στο OFF.

 

Γιατί δεν μπορεις να καταλάβεις αυτό το τόσο απλό πράγμα???

Link to comment
Share on other sites

Ήταν απόλυτα ρεαλιστικό. Φαντάσου μια αρμάδα από 458, αγορασμένες όπως είναι μαμά κ με συννενόηση όλα τα βοηθήματα του αυτοκινήτου στο OFF.

 

Γιατί δεν μπορεις να καταλάβεις αυτό το τόσο απλό πράγμα???

και με λαστιχα μισελεν ενερτζi που θα τρεξουν στην βουτα με τον καταραμενο  :p η στην πολιτεια για χειροφρενα με τον μπαλα :hehe:

Έγινε επεξεργασία από kyr..
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Ήταν απόλυτα ρεαλιστικό. Φαντάσου μια αρμάδα από 458, αγορασμένες όπως είναι μαμά κ με συννενόηση όλα τα βοηθήματα του αυτοκινήτου στο OFF.

 

Γιατί δεν μπορεις να καταλάβεις αυτό το τόσο απλό πράγμα???

Και αυτος που δεν μπορει να τρεξει με τα βοηθηματα στο off να μην ερθει καν? Δεν εισαι με την παρεα σου. 

Link to comment
Share on other sites

Επειδή έχουμε χάσει τη μπαλα όλοι, το θέμα δεν λήγει αν αποφασίσουμε τα κόμπο να μπαινουν αλφαβητικά από το TS όπως τωρα, track + αυτοκίνητο, τα βοηθήματα στο factory, ελεύθερη επιλογή ελαστικών και setup αλλά σταθερό ποσοστό γκριπ και γκριπ τράνσφερ για όλες τις πίστες? Γιατί δεν ξέρω που θέλουμε να καταλήξουμε. Άσε που αυτή η εικόνα είναι απαράδεκτη για τους καινούριους, βλέπε Gakis.

Έγινε επεξεργασία από gchristod
  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Και αυτος που δεν μπορει να τρεξει με τα βοηθηματα στο off να μην ερθει καν? Δεν εισαι με την παρεα σου. 

 

Στον Ιάσονα γιατί δεν παραπονέθηκες τότε? Εκείνος έβαλε TC OFF. Εγώ έβαλα τα λάστιχα Trofeo. Η διαφορά ποια είναι?

Link to comment
Share on other sites

 

Έλα, μη με στεναχωρείτε σήμερα που είχα και καλή διάθεση γιατί μάλλον η μαμά Logitech (εξωτερικού) μετά από κουραστική και επίμονη καθημερινή επικοινωνία, δείχνει πλέον κατανόηση, και απ' ότι φαίνεται μάλλον πάμε για αντικατάσταση... 

 

Αυτα ειναι καλα νεα!Ωραιος!

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Με δουλευεις? ποτε ακριβως γινοταν ετσι? Ποτε ειπαμε να βαζουμε οτι λαστιχα θα μας πει ο καθενας? Αν αυτο ειχες καταλαβει καταλαβες λαθος. Στο μονο που ειχαμε συμφωνησει ηταν στο να βαζει ο καθε ενας το κομπο που θελει οχι στο να βαζει οτι του αρεσει στα υπολοιπα, κανενας δεν ειπε ποτε τπτ τετοιο.

θα σου πω

αμα το "καθενας" το κανεις "plugin" θα ηταν καλυτερο? σαφως και θα ηταν αλλα δεν θα φωναζες διοτι θα το κοιταγες σαν ενιαιο οχι σαν οτι καποιος σου ειπε να βαλεις αυτα τα λαστιχα ετσι δεν ειναι?

αμα πας σε εναν αγωνα στην πραγματικη ζωη με street Λαστιχα νομιζεις οτι θα σε αφησουν να τρεξεις? γιατι να ειναι διαφορετικο μεσα στο παιχνιδι? το οτι ειναι παιχνιδι δεν παει να πει οτι πρεπει να χασουμε και την λογικη μας αλλωστε οπως ειπα τοσο καιρο δεν ειχαμε προβλημα γιατι ακριβως να δημιουργησουμε τωρα για τον ιδιο λογο που ΔΕΝ ειχαμε παλια προβλημα?(βασικα δεν ειναι οτι δεν ειχαμε προβλημα αλλα δεν ειχαμε και επιλογη διοτι με δημοκρατικες διαδικασιες απλα θα βλεπαμε κατα 90% combos που θα αρεσαν σε λιγους για αυτο ακριβως ειπαμε να βαζουμε ο καθενας combo και οι αλλοι να τρεχουν χωρις κλαμα )

Έγινε επεξεργασία από airfathaaaaa
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Στον Ιάσονα γιατί δεν παραπονέθηκες τότε? Εκείνος έβαλε TC OFF. Εγώ έβαλα τα λάστιχα Trofeo. Η διαφορά ποια είναι?

Γιατι ολο αυτο το θεμα εχει ξεκινησει απο εσενα και τους ''ρεαλισμους'' σου. 

Δεν ειδα κανενα στο RD να μιλαει για ''ρεαλισμο''. 

Βαζουν ενα 94-95% grip και ολα τα αλλα ελευθερα, μεχρι και αγωνες για noobαδες εχουν με τα παντα ανοιχτα.

Εμεις εδω που δεν εχουμε τετοια δυνατοτητα θα πρεπει να τα βαλουμε ολα σε ενα, αλλιως θα μεινετε εσυ ο πανος και αλλοι 4-5 καλοι οδηγοι που δεν τους ενδιαφερει πως θα τρεξουν. 

Εδω ολοκληρος Hani δεν εβγαζε αχνα για τις συνθηκες και τα αυτοκινητα στην πιστα και απολαμβανε τις μαχες του με τον Ακη και εσενα σε πειραζει που τα GT3 ας πουμε πανε τρενο.

 

airfathaaaa πες μου ενα combo απο τοτε που πηγε καποιος και μας ειπε τι λαστιχα θα βαλουμε και τι θα εχουμε κλειστο, ΚΑΝΕΝΑ. 

Έγινε επεξεργασία από fatalara
Link to comment
Share on other sites

για λαστιχα ? οχι 

ειχαμε για τα turbo 

ειχαμε για τα καυσιμα

ειχαμε για το ballast 

ειχαμε για τον akis (5 γυρους προβαδισμα για τους αλλους  :p )

ειχαμε στο prato κλειστα ηλεκτρονικα στην 458(για οσους το εκαναν κλειστο φυσικα.....)

 

τωρα αν ποτε καποιος τα τηρησε ΟΛΑ δεν εχω ιδεα κανεις δεν μπορει να ξερει αλλα το οτι υπηρχαν υπηρχαν 

Link to comment
Share on other sites

Η παράνοια καλά κρατεί...

 

Τα λέμε την Κυριακή.

 

Όσοι δεν μπορούν να τρέξουν με streets λάστιχα, τα παραπονά τους στην KUNOS , που τόλμησε να βάλει street λάστιχα στα road cars...

 

Αααα και fatalara πού 'σαι. Ψάξε από τώρα για το τι θα κλαφτείς , αν πέσει combo με Giulietta που έχει μόνο street tyres...ή θα ζητήσεις να κάνουμε hack???

 

Ε ρε φίλε.

Έγινε επεξεργασία από liakjim
Link to comment
Share on other sites

θα σου πω

αμα το "καθενας" το κανεις "plugin" θα ηταν καλυτερο? σαφως και θα ηταν αλλα δεν θα φωναζες διοτι θα το κοιταγες σαν ενιαιο οχι σαν οτι καποιος σου ειπε να βαλεις αυτα τα λαστιχα ετσι δεν ειναι?

αμα πας σε εναν αγωνα στην πραγματικη ζωη με street Λαστιχα νομιζεις οτι θα σε αφησουν να τρεξεις? γιατι να ειναι διαφορετικο μεσα στο παιχνιδι? το οτι ειναι παιχνιδι δεν παει να πει οτι πρεπει να χασουμε και την λογικη μας αλλωστε οπως ειπα τοσο καιρο δεν ειχαμε προβλημα γιατι ακριβως να δημιουργησουμε τωρα για τον ιδιο λογο που ΔΕΝ ειχαμε παλια προβλημα?(βασικα δεν ειναι οτι δεν ειχαμε προβλημα αλλα δεν ειχαμε και επιλογη διοτι με δημοκρατικες διαδικασιες απλα θα βλεπαμε κατα 90% combos που θα αρεσαν σε λιγους για αυτο ακριβως ειπαμε να βαζουμε ο καθενας combo και οι αλλοι να τρεχουν χωρις κλαμα )

 

Η παράνοια καλά κρατεί...

 

Τα λέμε την Κυριακή.

 

Όσοι δεν μπορούν να τρέξουν με streets λάστιχα, τα παραπονά τους στην KUNOS , που τόλμησε να βάλει street λάστιχα στα road cars...

αυτο το ειδες που του βαζεις και λικε η παλι δεν διαβασες καλα?

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Η παράνοια καλά κρατεί...

 

Τα λέμε την Κυριακή.

 

Όσοι δεν μπορούν να τρέξουν με streets λάστιχα, τα παραπονά τους στην KUNOS , που τόλμησε να βάλει street λάστιχα στα road cars...

 

Αααα και fatalara πού 'σαι. Ψάξε από τώρα για το τι θα κλαφτείς , αν πέσει combo με Giulietta που έχει μόνο street tyres...ή θα ζητήσεις να κάνουμε hack???

 

Ε ρε φίλε.

Εισαι τοσο χαμενος που δεν μπορεις να καταλαβεις πιο ειναι το προβλημα. 

Το προβλημα ειναι οτι δεν γουσταρω να μου λες εσυ πως θα τρεξω εγω, αν θα βαλω street η slick ειναι δικο μου θεμα γκεγκε? και δεν μου καιγεται καρφι για το ρεαλισμο σου. 

Η kunos εβαλε ολες τις επιλογες εκει για να διαλεξω οτι λαστιχα θελω εγω και οχι εσυ. Εγινε καμια ψηφοφορια για να κανεις κουμαντο εσυ και δεν το ξερω? 

 

Λοιπον επειδη ο server ειναι για ολους οπως ειπε και ο πανος και οχι δικος του εγω προσωπικα απαιτω να γινει ψηφοφορια για το αν θα εχει τη δυνατοτητα αυτος που βαζει το combo να βαζει και οριο στο τι θα χρησιμοποιηθει. 

Έγινε επεξεργασία από fatalara
Link to comment
Share on other sites

Έπαψε να είναι δικό σου θέμα , από την στγμή που θα κάνεις join στον server, του οποίου τις ρυθμίσεις έχω αποφασίσει, ως έχουμε αποφασίσει ως greek gatherings να κάνουμε.

Φυσικά το ίδιο ισχύει για το καύσιμο, το camber, το toe κτλ. μιας και είναι με fixed setup προκαθορισμένα.

 

Ελπίζω ο δείκτης νοημοσύνης σου να επαρκεί, ώστε να κατανοήσεις το ανωτέρω.

Αν όχι , θα προσπαθήσω να γράψω νέο post στο αντίστοιχο θέμα, ειδικά για σένα.

Αν και πάλι όχι, λυπάμαι.

Έγινε επεξεργασία από liakjim
Link to comment
Share on other sites

Ποιος σου εδωσε το δικαιωμα να αποφασισεις περαν το ποιου αυτοκινητου και πιστας θα τρεξουμε? Λεγε.

Η παρεουλα των 3-4 ατομων που τρεχετε?

Εγινε ψηφοφορια για κατι τετοιο? Εσυ το αποφασισες μονος σου.

Έγινε επεξεργασία από fatalara
Link to comment
Share on other sites

Προσωπικα υπο αυτες τις συνθηκες κ συμπεριφορες, αυτην την Κυριακη θα ειναι η τελευταια φορα που θα συμμετεχω σε gathering(ναι, χεστηκε η φοραδα στ'αλωνι)...

 

Ευχαριστω για τη φιλοξενια στα τελευταια δυο event...

 

Αν κ οταν αλλαξετε τροπο σκεψης κ καταλαβετε οτι δεν υπαρχει my way or the highway, τα ξαναλεμε :)

Έγινε επεξεργασία από Lazy Dog
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Προσωπικα υπο αυτες τις συνθηκες κ συμπεριφορες, αυτην την Κυριακη θα ειναι η τελευταια φορα που θα συμμετεχω σε gathering(ναι, χεστηκε η φοραδα στ'αλωνι)...

 

Ευχαριστω για τη φιλοξενια στα τελευταια δυο event...

 

Αν κ οταν αλλαξετε τροπο σκεψης κ καταλαβετε οτι δεν υπαρχει my way or the highway, τα ξαναλεμε :)

Εγω δεν βλεπω γτ να συμμετασχεις καν αυτη την κυριακη, για να σου πει οτι εκλαψες λιγο αλλα πηγες?
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.