Jump to content



Assetto Corsa Multiplayer Racing [Greek Gatherings]


akis_z80

Recommended Posts

Αν δεν παιξει ο GoMaR δεν θα ακολουθησω ουτε εγω.(χεστηκατε :p)

Καποιους δεν τους ενδιαφερει φιλε μου οπως βλεπεις, εμεις παντως σε θελουμε ειτε σε αυτον ειτε σε καινουργιο σερβερ.

Link to comment
Share on other sites

Καποιους δεν τους ενδιαφερει φιλε μου οπως βλεπεις, εμεις παντως σε θελουμε ειτε σε αυτον ειτε σε καινουργιο σερβερ.

 

Δεν θα ασχοληθώ άλλο με την πάρτη σου.

Έγινε επεξεργασία από liakjim
Link to comment
Share on other sites

Tragic μερικοί βλέπουν παντού ανύπαρκτους εχθρούς και η ευθιξία στο 100% ,άλλοι βλέπουν συμμάχους ανύπαρκτους .

Αλλά το καλύτερο το είπες εσύ Ιάσονα θα πάρεις λέει καινούργιο σέρβερ ,πάρε αυτόν και κάνε τον ότι θέλεις δεν υπάρχει θέμα έλα να σου κάνω κι εντατικά την Κυριακή μέσω teamspeak και αναλαμβάνεις έσύ από εδώ και πέρα αν νομίζεις πως έτσι θα ναι καλύτερα .

Εγώ πάντως δεν θα χω πρόβλημα θα απαλλαγώ και από το στήσιμο αλλά  θα συνεχίσω να τρέχω μέχρι που να βαρεθώ .

 

ΥΓ: Δεν καταλαβαίνω τι σχέση έχει ο σέρβερ με την επιλογή του καθενός που βάζει το κόμπο .

Έγινε επεξεργασία από panosdimp
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Καλά ρε παιδιά δεν λυπάστε τις ώρες που έχετε φάει για να φτιάξετε αυτή την παρέα ή δεν έχετε καταλάβει ότι κανείς δεν μπορεί να πείσει τον άλλο μέσω πληκτρολογίων απρόσωπα για τη γνώμη του;

 

Προσωπικά δεν μου πέφτει λόγος μιάς και καλώς ή κακώς έχω σταματήσει να ασχολούμαι με το AC για δικούς μου λόγους αλλά ακόμα προσπαθώ να συμμετέχω στην παρέα μέσω κυρίως κάποιων χαβαλέ meetings στο RRE που δεν είναι και το κορυφαίο simulator αλλά μου αρέσει η παρέα, να μου ρίχνει γύρους ο mad και το γεγονός ότι δεν το βλέπουμε ανταγωνιστικά.

 

ΥΓ Κανονίστε επιτέλους αυτό το καταραμένο το καφέ να βρεθούμε από κοντά να ζεσταθεί το κλίμα.

Έγινε επεξεργασία από geovas77
  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

πραγματικο σιμ το assetto. βλεπω τσακωμους που ειδα και στην ταινια με τον lauda κα το hunt και απορουσα πως ειναι... νατο λοιπον!

 

παω να αγορασω ολοκληρο αυτοκινητο να βαλω γυρω γυρω οθονες μπας και πλησιασω αλλο λιγο την πραγματικοτητα. του αξιζει του παιχνιδιου :D σιγα μη παω αλλο πιστα ρε εδω ειναι η πραγματικη πραγματικοτητα.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Εγώ ξέρω, πως δέχομαι επίθεση , ως αυτός που επέλεξε combo, τηρώντας όλα τα κριτήρια ( πολύ φιλικές επιλογές), με fixed setup για τους μη έχοντες χρόνο , μόνο και μόνο επειδή επέλεξα την λιγότερο sticky γόμα....

 

Προσωπικά το θεωρώ απαράδεκτο.

 

Από εκεί και πέρα , ενήλικες είμαστε, ο καθένας ας βγάλει τα συμπεράσματά του.

Link to comment
Share on other sites

απορω πραγματικα σχεδον ολοι πιο παλια φωναζαμε οτι πρεπει να μπει ενα ειδους fixed sytem και τωρα που υπαρχει ολοι αντιδρουν? γιατι? ξεκινησαμε επειδη ακριβως ο καθενας ειχε διαφορετικες επιλογες και ως αυτου  δεν θα καναμε σχεδον ποτε αγωνες που θα μας βολευαν..εκτως φυσικα απο τα alien.. χαλαρωστε ολοι σας ελεος δηλαδη 

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

εγω προσωπικα που ετρεχα by default ποτε δεν ζητησα να μπει fixed setup

ειναι ρεαλιστικο να τρεχεις με fixed setup? ειναι ρεαλιστικο τρεχεις αγωνα σε πιστα με τα μισελεν ενερτζη και αυτα να μην διαλυοναται? για αυτο ειναι παιχνιδι και οχι εξομοιωτης

Έγινε επεξεργασία από kyr..
Link to comment
Share on other sites

Νομιζω οτι εχουμε αρχισει και το κουραζουμε...

 

ΟΚ προσωπικα δεν συμφωνω με τον τροπο που κανετε τα gatherings(για τα combos) αλλά περα απο το να το εκφρασω εδω, δεν μου πεφτει λογος για παραπανω.

 

Ναι, διακρινω καποιες συμπεριφορες ενθεν κακειθεν που δεν ειναι και οτι καλυτερο αλλά ενα μεγαλο μερος το δικαιολογω λογω του γραπτου λογου.

 

Επειδη ομως κριτικη χωρις προτασεις ειναι σαν combo χωρις τον Ιασονα @GoMaR, να εχει κανει 500 laps midweek :p ας μου επιτραπει να προτεινω το εξης.

 

Εφοσον εχουμε ξεχωριστη ενοτητα για το AC, ας γινει ενα θεμα με χρονικο περιορισμο πχ 24 ωρες που ολοι οσοι ενδιαφερονται να προτεινουν 1 combo καθε εβδομαδα. Αφου παρθουν ολα τα

 

προτεινομενα combo, ας ανοιγεται ενα 2ο νημα που θα μπαινουν ολα αυτα προς ψηφοφορια(παλι με χρονικο περιορισμο)

 

Δημοκρατικο(τρομαρα μας) και πανω απόλα δικαιο.

 

:)

 

 

Link to comment
Share on other sites

απορω πραγματικα σχεδον ολοι πιο παλια φωναζαμε οτι πρεπει να μπει ενα ειδους fixed sytem και τωρα που υπαρχει ολοι αντιδρουν? γιατι? ξεκινησαμε επειδη ακριβως ο καθενας ειχε διαφορετικες επιλογες και ως αυτου  δεν θα καναμε σχεδον ποτε αγωνες που θα μας βολευαν..εκτως φυσικα απο τα alien.. χαλαρωστε ολοι σας ελεος δηλαδη 

Που ειναι το fixed system? ο καθενας βαζει οτι του κατεβει, fixed system εχει το RD που  αλλαζει μονο πιστα και αυτοκινητο και ολα τα αλλα ειναι σταθερα. Αυτος που θα βαζει το combo το μονο που θα πρεπει να διαλεγει ειναι πιστα και αυτοκινητο, τι street λαστιχα fixed setup και οτι ναναι? ας μπει οποιος θελει στον αγωνα με street εγω θελω να μπω με τα topgear. 

 

Lazy Dog δεν χρειαζονται ολα αυτα, θες να βαλεις pagani στη valelunga? ωραια θα μπει αυτο, απο εκει και περα λαστιχα - σεταπ- βοηθηματα - καμερες θα βαλει ο καθενας οτι τον βολευει η οτι τον ευχαριστει.

Έγινε επεξεργασία από fatalara
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Που ειναι το fixed system? ο καθενας βαζει οτι του κατεβει, fixed system εχει το RD που  αλλαζει μονο πιστα και αυτοκινητο και ολα τα αλλα ειναι σταθερα. Αυτος που θα βαζει το combo το μονο που θα πρεπει να διαλεγει ειναι πιστα και αυτοκινητο, τι street λαστιχα fixed setup και οτι ναναι? ας μπει οποιος θελει στον αγωνα με street εγω θελω να μπω με τα topgear. 

και τι κερδιζεις ετσι? οποτε εβαζα combo με διαφορα οχηματα μονο QQ εβλεπα ακομη και οταν εβαλα εκεινο το καροτσακι για τους αναπηρους...αν θες ενα gathering να εχει σημασια οπως καναμε μεχρι και τωρα πρεπει να παιζεις με τους κανονες του εκαστοτε combo ruler ετσι καναμε μεχρι και τωρα γιατι ακριβως σκατε ΤΩΡΑ για αυτο το πραγμα? μηπως κερδιζουμε λεφτα ? :p οχι(ακομη :p )

Link to comment
Share on other sites

Με δουλευεις? ποτε ακριβως γινοταν ετσι? Ποτε ειπαμε να βαζουμε οτι λαστιχα θα μας πει ο καθενας? Αν αυτο ειχες καταλαβει καταλαβες λαθος. Στο μονο που ειχαμε συμφωνησει ηταν στο να βαζει ο καθε ενας το κομπο που θελει οχι στο να βαζει οτι του αρεσει στα υπολοιπα, κανενας δεν ειπε ποτε τπτ τετοιο.

Έγινε επεξεργασία από fatalara
Link to comment
Share on other sites

@fatalara, δεν διαφωνω, αλλά μιας και εκανα κριτικη τις προαλλες, ειπα να δωσω και μια ακομη εναλλακτικη.

 

Ειμαι και γω της αποψης οτι θα πρεπει να εχω την ελευθερια να βαλω οτι μου καπνισει ingame...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Το fixed setup είναι καινούργια δυνατότητα.

΄Όπως και το ballast, αλλά δεν άκουσα κανέναν να βάλουμε 100KG στον Άκη και στον Ιάσονα... :p

 

 

Πάντως, με την 458 , με fixed setup, που τρέξαμε και ας ήταν όλα τα βοηθήματα forced OFF, δεν άκουσα διαμαρτυρίες... :huh:

Έγινε επεξεργασία από liakjim
Link to comment
Share on other sites

Το fixed setup είναι καινούργια δυνατότητα.

΄Όπως και το ballast, αλλά δεν άκουσα κανέναν να βάλουμε 100KG στον Άκη και στον Ιάσονα... :p

 

 

Πάντως, με την 458 , με fixed setup, που τρέξαμε και ας ήταν όλα τα βοηθήματα forced OFF, δεν άκουσα διαμαρτυρίες... :huh:

επρεπε να διαμαρτυριθεις για τον ρεαλισμο,αλλα εισαι παντελως ασχετος απο ρεαλισμο  :p

Έγινε επεξεργασία από kyr..
Link to comment
Share on other sites

Το θέμα με τις ψηφοφορίες θέλει επιμονή υπομονή και ενασχόληση και τελικά δεν είναι δημοκρατικότερο γιατί οι πιο σκληροπυρηνικοί δεν θα βάλουν ποτέ κόμπο ενώ το άλλο που έχουμε όπου αποφασίζει ο ένας για τα πάντα δίνει σε όλους τη δυνατότητα να βάλουν ότι θέλουν χωρίς καθυστερήσεις και διάφορες εμπλοκές και αφού οι σωστοί είναι περισσότεροι θα χετε την ευκαιρία να τρέξετε περισσότερες φορές τα κόμπο που επιθυμείτε.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.