Jump to content



Assetto Corsa Multiplayer Racing [Greek Gatherings]


akis_z80

Recommended Posts

Θα προσπαθήσω να ακολουθήσω στον αγώνα για να μη νιώθεις μοναξιά αλλά δεν το βλέπω να τα καταφέρνω γιατί γ@μώ την ατυχία μου θα έχω καλεσμένους ΠαρασκευοΣ/Κ το μόνο καλό είναι πως συνήθως φεύγουν το απόγευμα της Κυριακής !

 

 

:D :D :D :D :D :D

 

Μπορείτε όποτε θέλετε να χρησιμοποιείτε και τον δικό μου TS3 (στην περίπτωση που έχει πρόβλημα ο δικός σας TS3)

Έγινε επεξεργασία από mad_dog
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

3-4Ε ειναι ενας καφες..

Εννοειται τον στερουμαι για να τα λεω με τους φιλους μου online ολον το χρονο.

Πως δινουμε τα λεφτα ; :D

 

 

Την πληρωμη και διαχειριση την κανει ο Νικος (Anogiannos στο TS) , βελτιστο είναι το paypal αλλά για οσους είναι προβλημα (λογω capital controls ) θα του πω να μας δωσει και το IBAN του για να ειμαστε καλυμενοι

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Θα κανω μια λιστα με ολους τους ενδιαφερομενους και προτεινόμενους τροπους πληρωμης , μόλις μαζευτουν ολοι θα μετρηθουμε ποσοι ειμαστε θα μεταβιβασω τον αριθμο χρηστων να προστεθουν με τους υπολοιπους του TS (και απο αλλα παιχνιδια) για να βγαλουμε το τελικο κόστος.

 

Μεχρι στιγμης εχουμε

 

Gomar- Τραπεζα πειραιως

PanosDimp- Paypal

Liakjim- paypal / εθνικη

fatalara- paypal / Πειραιως

wargasm- paypal

kyr - Τραπεζα οποια βολευει

wolves - Πειραιως/ Εθνικη

AngeloVZR - paypal

Stelios F - paypal

ArisTeidis- ?

tanthopo- paypal

GeoF1-?

Sud1500- Πειραιως/alpha

Billys- Εθνικη

Έγινε επεξεργασία από Orgios
Link to comment
Share on other sites

Παιδια συγγνωμη αλλα θα ηθελα μια χαρη απο καποιον ή με πμ ή με καποιο λινκ

να μου πει πως ακριβως λειτουργει το ολο αυτο που εχετε στησει.

Που μπαινουμε,τι πρεπει να παταμε να κανουμε κλπ.

Το παιχνιδι θα το κατεβασω αυριο με το καλο για να το δω το ΣΚ με την ησυχια μου (οση μπορει να εχει κανεις με κορη 20 μηνων που θελει να καθεται στο pc και να κουναει την g27)!! :p

 

Υπολογιστε και μενα για το εξοδο. :)

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Παιδια συγγνωμη αλλα θα ηθελα μια χαρη απο καποιον ή με πμ ή με καποιο λινκ

να μου πει πως ακριβως λειτουργει το ολο αυτο που εχετε στησει.

Που μπαινουμε,τι πρεπει να παταμε να κανουμε κλπ.

Το παιχνιδι θα το κατεβασω αυριο με το καλο για να το δω το ΣΚ με την ησυχια μου (οση μπορει να εχει κανεις με κορη 20 μηνων που θελει να καθεται στο pc και να κουναει την g27)!! :p

 

Υπολογιστε και μενα για το εξοδο. :)

Με λίγα λόγια (γιατί δεν έχω χρόνο τώρα):

 

Στο νήμα αυτό βρίσκεις ότι πληροφορίες θα χρειαστείς για τις "φιλικές" συναντήσεις της Κυριακής, που γίνονται αργά το βράδυ. Πάντα βγαίνει ανακοίνωση - στην αρχή της βδομάδας για τον συνδυασμό πίστας/αυτοκινήτου για να αρχίσει η προπόνηση και αργότερα ανακοίνωση με όλες τις λεπτομέρειες του αγώνα, δηλ. γύροι, grip, ποινές, αγωνιστικούς κανόνες, password (την Κυριακή κλειδώνει) κτλ. Τον server τον βρίσκεις εύκολα βάζοντας thel (TheLab)

 

Στο δεύτερο νήμα: Assetto Corsa Cup τα αντίστοιχα για το Cup που διοργανώνει ο thazio αλλά αφορά μόνο αυτούς που έχουν δηλώσει από την αρχή συμμετοχή. Επειδή όμως κατά καιρούς έχουμε και απώλειες έχε τον νου σου και εκεί (αν σε ενδιαφέρει). :)

 

Α ξέχασα - αυτό που συζητάμε παραπάνω για server στο TeamSpeak αφορά την ενδοεπικοινωνία μας για πριν/κατά/και μετά τον αγώνα! Το πως συνδέεσαι εκεί θα στα πει ο Orgios

Έγινε επεξεργασία από Aris Teidis
  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.