Jump to content



Assetto Corsa Multiplayer Racing [Greek Gatherings]


akis_z80

Recommended Posts

παιδιά συγγνώμη για την απότομη εγκατάληψη. Αν και όπως αναμενόταν βγήκα νωρίς νωρίς 2 φορές εκτός δρόμου, είπα να συνεχίσω για τη συμμετοχή. Ξαφνικά όμως μπήκε η κόρη μου στο δωμάτιο εκεί που φορούσα τα ακουστικά και με κατατρόμαξε (νόμιζα ότι ήταν εκτός σπιτιού) με αποτέλεσμα να έχω άλλη μια έξοδο! Μετά από αυτό βρήκα την τέλεια δικαιολογία για να εγκαταλέιψω, αν και θα μπορούσα να εμπνευστώ από τον <removed due to personal data> και να πω κι εγώ πως με έπιασε κι εμένα γαστρεντερίτιδα! :-p

 

Μιας και ακόμα ο αγώνας συνεχίζεται, εύχομαι καλή επιτυχία και καλή συνέχεια! Πιστεύω πως γίνεται ωραίος αγώνας και δυνατές μάχες!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Εγω,εκει που παλευα,ΜΠΑΣ και ισιωσω ποτε,

εκανε μια ωραιοτατη διακοπη στη περιοχη και με εβγαλε απο τη δυσκολη θεση

να αποχωρησω οικειοθελως,μιας και ηταν ανουσιο...

Προσπαθησα μετα να μπω για να κανω spectate αλλα δεν γινοταν...

Καλη επιτυχια λοιπον σε ολους!!

Link to comment
Share on other sites

Και εγώ εκεί που πηγαινα ολο χαρά πρώτος και εβλεπα τον Πανο να κανει λαθάκια πίσω μου, ξαφνικά BOOM

μαύρη μαυρίλα πλάκωσε. Διακοπή ρεύματος... :boxed::wall: :wall:

 

Κρίμα.

 

Όχι κάτι το φοβερό , αλλα από ότι φαίνεται οι servers θέλουν ενημέρωση για την νέα δυνατότητα ολοκλήρωσης του τελευταίου γύρου στο qualy. 

 

Οι 3 οδηγοί φαίνονται σε νέο session http://managerdc2.rackservice.org:50299/sessionstat

Έγινε επεξεργασία από liakjim
Link to comment
Share on other sites

Και εγώ εκεί που πηγαινα ολο χαρά πρώτος και εβλεπα τον Πανο να κανει λαθάκια πίσω μου, ξαφνικά BOOM

μαύρη μαυρίλα πλάκωσε. Διακοπή ρεύματος... :boxed::wall: :wall:

Σε πάω πολύ.. Είσαι πάρα πολύ καθαρός, και όταν μπαίνουμε δίπλα δίπλα είσαι απολύτως φανταστικός... ΜΠΡΑΒΟ!!!

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Παιδια απο τους πιο ωραιους αγωνες.

Καταρχην να ξεκινησω με τα συγχαρητηρια στους γρηγορους.Ειδικα σε Θοδωρη , vita και panosdimp.Ξεφευγαν με τους χρονους.Μπραβο

Ο αγωνας ειχε πολυ ενδιαφερον.
Μετα την ατυχια του Θοδωρη(κριμα) οι θεσεις μας ηταν 1ος ο Vitas , 2ος εγω και 3ος ο Ακης  και απο πισω ο Panosdimp με -500 σε καθε γυρο να προσπαθει να μας φτασει , αφου εκανε το λαθος και ξεκινησε με αναποδο τιμονι :hehe:
Μεχρι τα πρωτα 10 laps οι διαφορες δεν ανοιγαν.Ειχαμε ιδιους χρονους.Ενα μικρο λαθακι να εκανες , σου κοστιζε σιγουρα θεση!
Στο pit stop (καλη φαση) εχασα ΠΟΛΥ χρονο.σταματησα πιο μπροστα και αντε βαλε οπισθεν επισης ,ανεαβζα καυσιμο κλικ κλικ κλικ , ενω γινεται απευθειας στην μπαρα.lol) , και ξεκινησα με οπισθεν.Χαχαχα.
Ετσι βρεθηκα 3ος (με διαφορα) , Ακης 1ος και Vitas 2οs να τον πιεζει.(Φοβερος μπραβο)

Εχω να πω συγχαρητηρια σε ολους και ενα μεγαλο μπραβο στον @liakjim που ειχε σταθερους χρονους με το gamepad!!

Μπραβο παιδια.Απο τους πιο δυνατους αγωνες!
Για αυτους που φευγουν ,
Καλο καλοκαιρι να εχετε και να περασετε ομορφα!!

Έγινε επεξεργασία από GoMaR
  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Και εγώ εκεί που πηγαινα ολο χαρά πρώτος και εβλεπα τον Πανο να κανει λαθάκια πίσω μου, ξαφνικά BOOM

μαύρη μαυρίλα πλάκωσε. Διακοπή ρεύματος... :boxed::wall: :wall:

Κρίμα μεγάλο γιατί εσύ άμοιρε δεν έφταιγες ,εγώ είμαι απαρηγόρητος γιατί δεν πρόσεξα πως ήταν στριμμένο το τιμόνι όλο δεξιά ευτυχώς  δεν πήρα και κανέναν άλλο στο λαιμό μου.

Ακόμα πιο μεγάλο το κρίμα γιατί αν είμαστε 5 εκεί μπροστά θα γινόταν χαμός.

Tι επίπεδο έχουμε φτιάξει όμως, περάσαμε τους ξένους που έμπαιναν μέσα όλη τη βδομάδα viva thelab .

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Μια χαρα ειναι.Τι περιμενες ; Σταθερους οπως με τιμονιερα ;
Παντως αυτο που ειδα ειναι οτι ο Ακης εκανε 2:37 ο Vitas 2:42 και εγω 2:49 στον γυρο με τα pits.
Κριμα που μλκιστηκα και δεν βγηκαμε παλι 3αδα μπροστα :(

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Κρίμα για τους Θοδωρή και Πάνο που αν δεν είχαν τα προβλήματά τους δε θα τους βλέπαμε ούτε με κυάλια..

Ο Βήτας σήμερα έκανε τα διαστρικά του και ο Ιάσωνας ήταν too fast! Εύγε σε όλους, απλά προπονηθείτε στα pit stops :D

 

H κλασική οικογενειακή φωτογραφία.. Ένα μπράβο σε όλους για την καθαρή οδήγηση. Τέτοιος αγώνας πριν 1 χρόνο θα χρειαζόταν 10 restarts..

QRKMmV8.jpg

  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.