Jump to content



Assetto Corsa Multiplayer Racing [Greek Gatherings]


akis_z80

Recommended Posts

Ok περιμένουμε και τον Ακη να μας πεί θα χει ενδιαφέρον ένα πιτ στοπ αλλά οι περισσότεροι θα ψάχνουμε τα κουμπιά εκείνη την ώρα αν δεν τό χουμε ξανακάνει .

Την κάνω και επιστρέφω το βράδυ  αν πιάνει το κινητό κάπου επικοινωνούμε αλλιώς ότι αποφασίσετε!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Με 24 θα βγει λίγο κάτω από 1 ώρα ο αγώνας.. Εγώ μέσα! Δεν έχω ιδέα αν συμφέρει το πιτ στοπ.. Νομίζω ότι θα έχει αρκετή πλάκα το event!

 

Θα παίξει περιορισμός ελαστικών (μόνο street) ή θα παραγίνει το κακό;

Link to comment
Share on other sites

Εγω θα ελεγα να μπει υποχρεωτικο ενα πιτ στοπ ετσι για την αλλαγη.να δουμε πως θα παει.
Τι street ρε Ακη ; Δε παιζουμε NFS drift mode :p

Παντως με τα street μετα απο 2 γυρους γλιστραει τοσο σα να εχεις 100% dust στο ελαστικο

Link to comment
Share on other sites

αντε βαλτε ανακοινωση για το βραδυ με λεπτομερειες μπας και προλαβουμε να επιστρεψουμε και μπουμε κι εμεις της Β Εθνικης! ειναι καποια default ή πρεπει να κατεβασουμε το combo; επισης, εχετε κανει ολοι προπονηση;

Link to comment
Share on other sites

Μη γκρινιάζεις pls, ερώτηση έκανα :p

Πάμε με semis, για μένα το ίδιο είναι

Γκρινιαζω επειδη απαντησα στην ερωτηση σου ;

Anyway , βαλτε και ροδες απο πατινια.Δε με νοιαζει ουτε εμενα.

Link to comment
Share on other sites

                                                                       ΣΗΜΕΡΙΝΌΣ ΑΓΏΝΑΣ

                                                                            Mugello Italy
                                                                      Bmw m3  vs  Bmw 1m

 

Practice 60 min ώρα 20:50

Qualify   15 min ώρα 21:50

Race      20 laps  ώρα εκκίνησης  22:05

Grip στο practice 95% αν θέλετε να αυξηθεί για το qualify μπήτε και κάνετε γύρους από την αρχή.

Θα έχουμε κι ένα pit stop οπότε κάντε πρακτική στο practice

 

 Kανόνες αγωνιστικής συμπεριφοράς +




Σημαντικό:

    Αν έχουμε επαφή με άλλον οδηγό και τον βγάλουμε εκτός του παραχωρούμε σε ασφαλές σημείο τη θέση μας.
    Προσοχή όταν ξαναμπαίνουμε στην πίστα. Ακόμη και αν βγούμε εκτός πίστας από λάθος άλλου οδηγού, αυτό δε μας δίνει το δικαίωμα να μπούμε καρφί στην πίστα και να χαλάσουμε τον αγώνα και των υπολοίπων.
    Χρήση virtual mirror (f11)
    Για καλύτερο spatial awareness προτείνεται το Hellicorsa Application Download
    Xρήση teamspeak .
    Το password δίνεται από δώ η από το teamspeak .

 

@ akis_z80 Θέλει καμιά ιδιαίτερη ρύθμιση ο σέρβερ για να έχουμε πιτ στόπ?

Έγινε επεξεργασία από panosdimp
Link to comment
Share on other sites

Δε γίνεται να το επιβάλλουμε με ρύθμιση.. Απλά να ξέρουν όλοι ότι κάποια στιγμή σταματάμε για λάστιχα κ βενζίνη!

Έγινε επεξεργασία από akis_z80
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Δε γίνουμε να το επιβάλλουμε με ρύθμιση.. Απλά να ξέρουν όλοι ότι κάποια στιγμή σταματάμε για λάστιχα κ βενζίνη!

Για αυτό το ρωτάω..

Μπορώ να παω σερί 20 γύρους?

25 θα έμπανα πιτ, 20 δεν θέλω, το βγάζω χωρίς. Είναι επιτρεπτό?

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.