Jump to content



Assetto Corsa Multiplayer Racing [Greek Gatherings]


akis_z80

Recommended Posts

Θα με βοηθήστε και μένα ρε παιδιά να τρέξω μαζί σας?

 

Tι να σε βοηθήσουμε ρε συ όταν δεν ξέρουμε τι ακριβώς παίζει; Εμένα πχ αν δεν μπω από το profiler της logitech το παιχνίδι δε βλέπει τιμόνι, σε σένα κάτι άλλο παίζει. Η εγκατάσταση έχει γίνει κανονικά; Δηλαδή στο μενού της logitech ανταποκρίνεται; Σε άλλα παιχνίδια το δοκίμασες; Στο μενού του AC επέλεξες την τιμονιέρα σου;

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλους, 

 

Μετά από ολιγοήμερη αποχή επέστρεψα. 

Μπορεί κάποιος να μου πει τι έχουμε οργανώσει γι' αυτήν την Κυριακή (πίστα, αυτοκίνητα κλπ);

Αν και πιθανότατα δεν θα τρέξω πάλι λόγω υποχρεώσεων.  :(

Link to comment
Share on other sites

Spielberg:     mercedes 190 dtm evo2 vs alfa romeo 155 v6

Ελα το βραδάκι στις 23.30 περίπου ,έβαλα και practice να πάμε χαλαρά οικογενειακά,θα βάλω και password  κάποια στιγμή αργότερα για τους εισβολείς.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Θα με βοηθήστε και μένα ρε παιδιά να τρέξω μαζί σας?

Βρές την προηγούμενη εκδοση του profiler και εγκατέστησε την.

Και εμένα στην G25 η έκδοση για τα win7 δεν δούλευε σωστά με τίποτα και έχω περασμένη μια προηγούμενη για 64bit απο vista.

Link to comment
Share on other sites

 

Κ Α Τ Α Π Λ Η Κ Τ Ι Κ Ο το βίντεο με τις μάχες των παιδιών, όπου κάποια στιγμή (ιδιαίτερα μετά από τους 3 σε παράταξη δίπλα δίπλα στην πίσω ευθεία :yikes: ) νόμιζα ότι έβλεπα μάχη στην πραγματικότητα!!!!

Καταπληκτική η οδήγηση στο όριο από τα alien...Ε! λάθος από τα παιδιά ήθελα να πω :laughing:

Για τον Στέργιο, επειδή τον γνωρίζω, σας είχα προειδοποιήσει έγκαιρα.

Αν αποκτήσει και τιμόνι κανονικό (ή έστω να φτιάξει την G25 του) και όχι αυτό που έχει τώρα και το πηρε δώρο μαζί με 3kg DIXAN από το super market της γειτονιάς του, τότε.........

 

Έχεις δίκιο Γιώργο. Ήταν καταπληκτική μάχη.

Σχετικά με το τιμόνι, νομίζω ότι τα παραλές λίγο.

Το επίπεδο όλων των παιδιών είναι αρκετά υψηλό. Δεν θεωρώ ότι θα έχει τόσο μεγάλη διαφορά.  

 

Δηλ. με τι τρέχει ο @stergioswrc και σε ποιο σουπερμάρκετ κάνουν τέτοιες προσφορές, γιατί βαρέθηκα την παλιο CSW μου... :p

 

Τρέχω με την πρώτη τιμονιέρα που είχα αγοράσει.  :D

Μια logitech wingman formula force gp.

Link to comment
Share on other sites

password:  merkel  δεν ισχύει πλέον

 

Σύντομη εκτόνωση αλλά καλή δεν περάσαμε κι άσχημα .

Καλό υπόλοιπο εβδομάδας τα λέμε ξανά την Κυριακή να στε όλοι εκεί είναι  εθιστική η πίστα αν και σου βγάζει την πίστη . :D

Έγινε επεξεργασία από panosdimp
Link to comment
Share on other sites

Τρέχω με την πρώτη τιμονιέρα που είχα αγοράσει.  :D

Μια logitech wingman formula force gp.

Πριν πολύ πολύ πολύ καιρό (στα νιάτα μου) όταν έπαιζα NFS είχα και εγώ μια τέτοια (περίπου) ήταν όμως μπλε και ήταν και για PS2. Ευτυχώς που δεν έχεις αναβαθμιστεί... :fie::yikes::whistling:

 

password:  merkel  δεν ισχύει πλέον

 

Σύντομη εκτόνωση αλλά καλή δεν περάσαμε κι άσχημα .

Καλό υπόλοιπο εβδομάδας τα λέμε ξανά την Κυριακή να στε όλοι εκεί είναι  εθιστική η πίστα αν και σου βγάζει την πίστη . :D

Δεν τα κατάφερα να μπω, ήμουν κομμάτια... Τα λέμε στον αγώνα!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Τις μεγάλες πράξεις πρέπει να τις επιχειρείς χωρίς πολύ σκέψη, από φόβο μήπως η συνειδητοποίηση του κινδύνου σβήσει τη φωτιά της τόλμης.

 

Δεν είναι δικό μου του Ιούλιου Καίσαρα είναι.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Έχω πολλά framedrops σε αυτή την πίστα. Μάλλον πρέπει να κατεβάσω το world detail. Μόνο στη Lake Luise είχα τέτοιο πρόβλημα!

Ναι τό κανα κι εγώ χθες και μετά δεν είχα πρόβλημα.

@akis_z80  Σκέφτομαι 25 -28 γύρους τι λες κι εσύ?

Έγινε επεξεργασία από panosdimp
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.