Jump to content



Assetto Corsa Multiplayer Racing [Greek Gatherings]


akis_z80

Recommended Posts

Να ξέρετε ότι ο thelab server έχει αποκτήσει καλή φήμη. Έχω συνομιλήσει με άτομα και μου είπαν ότι έχουν τις καλύτερες εντυπώσεις, ειδικά με τα combo που βάζουμε που πάντα ξεχωριζουν από την χλέμπα των GT + Spa που έχουν κατακλήσει.

 

Νομίζω απλά ένα πιο ενεργό admin αρκεί. Αλλά θέλει προσοχή γιατί μερικοί οδηγάνε άτσαλα κ μετά κατηγορούν τους άλλους.

 

Ban θέλουν μόνο σε εξαιρετικές περιπτώσεις. πχ αυτός πιο πάνω που λέω, μπήκε με ping 700, έκανε παντού teleporting , δεν υπάκουσε σε μπλε σημείες και πέταξε 3 άτομα έξω (τους 3 πρώτους, μέσα σε αυτούς εγώ).

 

Υ.Γ. @Geovas77 αν θες , μπορώ να κάνω και εγώ τον admin (επίσης κ ο Ιάσονας μιας κ περνά ίσως τον πιο πολυ χρόνο στον server)

Έγινε επεξεργασία από liakjim
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Δεν ειναι μονο τα combos Δημητρη ! Αλλα οτι σεβομαστε τους αλλους και το επιπεδο μας ειναι ανεβασμενο.Για αυτο παιζουν και καλοι παικτες στον σερβερ μας :D

Παντως ,ενδεχεται να σταματησω για λιγο το AC , λογω του νεου προτζεκτ που ερχεται..
Οποτε δε ξερω αν θα πινω καφε στον σερβερ οπως εκανα.
Τιποτα δεν ειναι σιγουρο για μενα πλεον.
Απο εκει και περα ας αποφασισει ο Γιωργος ποιο θα ειναι το 4ο μελος της Δ.Ο του σερβερ
 

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά έχω πεί πολλές φορές ότι όποιος θέλει να γίνει admin και είναι ενεργός στο server ας μου στείλει ένα pm για να του στείλω password, για ingame admin είναι πολύ απλά τα πράγματα αλλά βέβαια το μόνο που μπορείτε να κάνετε είναι Kick και restart/next session. Για να έχετε πρόσβαση στην κονσόλα του server και την δυνατότητα για server config κλπ θα πρέπει να ασχοληθείτε λίγο παραπάνω και να διαβάσετε λίγο τι κάνει η κάθε επιλογή.

Link to comment
Share on other sites

έπαιξα λίγο GT3 αγώνα σε έναν σέρβερ στο Mugello. Έχω την εντύπωση ότι τα κοντράρει άνετα η 599XX. Έχει πολύ λιγότερη αεροδυναμική πρόσφυση (και μηχανική εδώ που τα λέμε), αλλά στο γκάζι τα σκίζει!

Link to comment
Share on other sites

έπαιξα λίγο GT3 αγώνα σε έναν σέρβερ στο Mugello. Έχω την εντύπωση ότι τα κοντράρει άνετα η 599XX. Έχει πολύ λιγότερη αεροδυναμική πρόσφυση (και μηχανική εδώ που τα λέμε), αλλά στο γκάζι τα σκίζει!

το προγραμμα xx δεν εχει κανενα περιορισμο που εχουν τα gt3 ειναι πολυ πιο γρηγορα  :p

Link to comment
Share on other sites

ε?

λεω οτι το προγραμμα χχ της φερραρι δεν ειναι δυνατον να συγκριθει με κανενα πρωταθληματος (βεβαια εδω μπορουμε να βγαλουμε το tc off στην πραγματικοτητα η φερραρι δεν αφησε σχεδον κανεναν παρα μονο 5 πρωην οδηγους f1)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.