Jump to content



Assetto Corsa Multiplayer Racing [Greek Gatherings]


akis_z80

Recommended Posts

Γιώργο το ptracker δεν δουλεύει.

 

Fixed !

 

Σόρρυ για τα παιδιά που ήταν μέσα για τα 2 restarts αλλά τουλάχιστον τα έκανα στην αρχή Qualifying session και ο server ξαναγέμισε αμέσως δύο φορές, επίσης από 20 το ανέβασα σε 24 αυτοκίνητα και πάλι είναι φίσκα lol !

Έγινε επεξεργασία από geovas77
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Eκει που χάρηκα είναι όταν ξένος είπε : "wondering why there aren't so nice rooms like this one anymore"!!!

 

408 άτομα έχουν κάνει χρόνο. Γιώργο τεράστια επιτυχία.

Έγινε επεξεργασία από liakjim
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

ειναι 3 μ@λακες τωρα μεσα και διωχνουν ολο τον κοσμο... εχουν σταματησει στη μεση της πιστας και μαλακιζονται  κλπ, κλπ

 

Έαν βλέπετε τέτοιους συγκρατήστε τα ονόματα τους, κάτι πολύ έυκολο αφού υπάρχει και ο server με τα live stats οπότε μπορείτε να τους σημειώσετε εκ των υστέρων και θα γίνουν permanent ban. Επίσης εάν υπάρχει κάποιος που περνάει πολλές ώρες στο server και ενδιαφέρεται να γίνει admin let me know.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

δοκιμαστε αυτο

http://www.racedepartment.com/threads/mercedes-190-evo2-nordschleife.102643/

ειναι για το nords αλλα εγω που το δοκιμασα στο mugello μια χαρα μου φανηκε,εριξα 1δευτερολεπτο,μονο φτιαξτε το gear,

αν θελετε να ειναι πιο σταθερη ανεβαστε μια πανω τις αεροτομες-aero

Έγινε επεξεργασία από kyr..
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Για την 190 έχετε κανένα setup; Σήμερα που έτρεξα λίγο δε μπόρεσα να πέσω κάτω από το 1.09.χχχ . Πως στο διάλο έκανα προχθές 1.05.χχχ ακόμα δε μπορώ να καταλάβω.

Λογικά παίζει ρόλο το χαμηλό track grip.. Μην αγχώνεστε..

Link to comment
Share on other sites

Παναγιώτη είχα νομίζω την μάχη της ζωής μου, σε ευχαριστώ. Κολλημένος πίσω του , τερματίσαμε με 0.073sec διαφορά και στην τελευταία στροφή να μπαίνουμε μαζί με χιλιοστά απόσταση να μας χωρίζουν και οι σφυγμοί μου στο θεό. Το replay το έσωσα εσυ? Μακάρι να το είχα όπως εσύ με τα video. Θα το κάνεις ?

Έγινε επεξεργασία από liakjim
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

δοκιμαστε αυτο

http://www.racedepartment.com/threads/mercedes-190-evo2-nordschleife.102643/

ειναι για το nords αλλα εγω που το δοκιμασα στο mugello μια χαρα μου φανηκε,εριξα 1δευτερολεπτο,μονο φτιαξτε το gear,

αν θελετε να ειναι πιο σταθερη ανεβαστε μια πανω τις αεροτομες-aero

Το gear σε ποιο set; Στο 2 ναι μεν γρήγορο αλλά μειώνει την τελική και στο μέσο της μεγάλης ευθείας έχεις πιάσει κοφτες. Μόνο το ένα κλικ επάνω, 11//90 αν θυμάμαι καλά στο set1 είναι το πιο ιδανικό.
Link to comment
Share on other sites

Παναγιώτη είχα νομίζω την μάχη της ζωής μου, σε ευχαριστώ. Κολλημένος πίσω του , τερματίσαμε με 0.073sec διαφορά και στην τελευταία στροφή να μπαίνουμε μαζί με χιλιοστά απόσταση να μας χωρίζουν και οι σφυγμοί μου στο θεό. Το replay το έσωσα εσυ? Μακάρι να το είχα όπως εσύ με τα video. Θα το κάνεις ?

Αξέχαστη και η χθεσινή βραδιά πραγματικά, σαν τελικός κυπέλλου B-). Ωραιότατη και η μερκελ Δημήτρη αλλά γουστάρω τη βιτσιόζα την ιταλίδα, όταν έφυγες δώσαμε εξίσου επικές μάχες με τον Κυριάκο με τις άλφα όπου δεν είχα καμία τύχη γιατί ο Κυριάκος πάει σφαίρα :'(.

Μάχες καλές και μεταξύ των φίλων PanagiotisVitas & Ari Teidi.

Οσο για τα ριπλέι το μόνο πρόβλημα είναι ο χρόνος αλλά αφού μου το ζητάς σου υπόσχομαι να κάνω ότι μπορώ, ελπίζω να τα σωσα γιατί πασχιζα να βρω που πήγε η μπάρα η κόκκινη στο κάτω μέρος.

Ευχαριστώ το φίλο μου τον Πάνο (πολλοί Πάνοι στο assetto) που μου δωσε την πληροφορία για το F9 και με έβγαλε από την απελπισία.

Πολλοί οι μνηστήρες του βάθρου για το βράδυ αν τρέξουμε όλοι,θα γίνει γλέντι τρικούβερτο.B-)

ΥΓ: Θα χει πιτ στοπ η πάμε τα hard μέχρι τέλους, δουλεύουν τα πιτς έτσι ώστε να κάνουμε ένα στο δέκατο γύρο?

Τελικά 20 γύρους θα τρέξουμε ?

Έγινε επεξεργασία από panosdimp
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

ΥΓ: Θα χει πιτ στοπ η πάμε τα hard μέχρι τέλους, δουλεύουν τα πιτς έτσι ώστε να κάνουμε ένα στο δέκατο γύρο?

 

Two things I want to comment.

1. AC netcode is very good if you have a stable connection. I was racing from Europe on a Australian server and I didn't encounter any warping.

2. Don't use hard tyres, even for an endurance event!

:p

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.