Jump to content



Assetto Corsa Multiplayer Racing [Greek Gatherings]


akis_z80

Recommended Posts

Παιδιά καλησπέρα,

 

Να ανοίξω ένα τοπικ να συζητήσουμε τα περί πρωταθλήματος.

Πιστεύετε ότι είναι υπερβολή 3ο τοπικ για το AC;

 

Έλεγα να πει ο καθένας τι θα ήθελε - αυτοκίνητα - πίστες κλπ

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά καλησπέρα,

 

Να ανοίξω ένα τοπικ να συζητήσουμε τα περί πρωταθλήματος.

Πιστεύετε ότι είναι υπερβολή 3ο τοπικ για το AC;

 

Έλεγα να πει ο καθένας τι θα ήθελε - αυτοκίνητα - πίστες κλπ

Εγώ το βρίσκω σωστό γιατί εδώ μιλάμε για club racing και ένα πρωτάθλημα χρειάζεται άλλο section. Καλύτερα ξέρουν οι mods βέβαια...

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά καλησπέρα,

 

Να ανοίξω ένα τοπικ να συζητήσουμε τα περί πρωταθλήματος.

Πιστεύετε ότι είναι υπερβολή 3ο τοπικ για το AC;

 

Έλεγα να πει ο καθένας τι θα ήθελε - αυτοκίνητα - πίστες κλπ

 

Εγώ για πρωτάθλημα και για να υπάρχει μεγάλη συμμετοχή φυσικά θα πρότεινα GTs και φυσικά υπάρχουν πάμπολλες πίστες και official και mods για GT Cars. Φυσικά ο Server είναι στη διάθεση σας για το πρωτάθλημα, εγώ για μορφή θα πρότεινα αγώνες 30 λεπτών και βαθμολογία στα πρότυπα του πρωταθλήματος F1. Νομίζω για πρώτη σεζόν 6 αγώνες είναι ότι πρέπει, ενάμιση μήνας που θα δείξει και απο συμμετοχή τι υπάρχει.

 

Θα λάβω μέρος φυσικά χωρίς όμως ιδιαίτερη προπόνηση μιάς και σκοπεύω να συμμετέχω full-time στη νέα σεζόν του iRacing όπου έχω συνδρομή για 18 μήνες ακόμα και το τελευταίο εξάμηνο έχω ασχοληθει ελάχιστα. Topic καλύτερα να ανοίξεις καινούργιο ειδικά για το πρωτάθλημα και προτείνω να ξεκινήσει σύντομα, δεν υπάρχει λόγος για καθυστερήσεις.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

καποιος μπορει να κανει ενα restart Στον server? χτες εκανα νεο install στο ac Νομιζωντας οτι ηταν δικο μου προβλημα αλλα δεν μου εμφανιζει ουτε καν την 458gt2 δεν ξερω τι αλλο να σκεφτω

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

καποιος μπορει να κανει ενα restart Στον server? χτες εκανα νεο install στο ac Νομιζωντας οτι ηταν δικο μου προβλημα αλλα δεν μου εμφανιζει ουτε καν την 458gt2 δεν ξερω τι αλλο να σκεφτω

 

Σωστά εμφανίζεται σε μένα!

Τσέκαρε ότι έχεις όλα τα mods εγκατεστημένα, όπως και τις σωστές εκδόσεις τους. (καλύτερα να τα ξανακατεβάσεις)

Link to comment
Share on other sites

attachicon.gifCapture.JPG

Πιο γρήγορο μου φαινεται το 458. Ο χρόνος έγινε σε συνθήκες αγώνα δλδ με fuel για 7 γύρους κ soft λάστιχα.

Περιμένω τους γρήγορους στο 1:56 ή κ πιο κάτω.

Δημήτρη απ΄ ότι φαίνεται πας για μια καλή θέση στο βάθρο στον επόμενο αγώνα . Aυτή η πίστα είναι φοβερή κρίμα που δεν θα σας κάνω παρέα .

Keep walking ser Jim.

Link to comment
Share on other sites

lol οκ μπορεί να μην είχα κάνει ιδιαίτερη προπόνηση στην πίστα αλλά μετά από 5 γύρους με το csw ήρθε αυτό, 1.4 sec βελτίωση και ακολούθησαν άλλοι τρείς γύροι στο 55 και ένας που θα πήγαινε 54 εάν πατούσα φρένο στο τελευταίο εσάκι και δεν έσκαγα με 200 στον τοίχο. Εχτές έλεγα ότι θα δούμε 55άρια από τους γρήγουρους αλλά βλέπω 4άρια σίγουρα και μπορεί 3άρια από κάνα Άκη.

 

post-55246-0-59539600-1424111643_thumb.j

 

Το σίγουρο είναι ότι θα κάνω γράμωση στα χέρια, πιάστηκαν και θα πρέπει άμεσα να πάρω γαντάκια για να αποφευχθούν τα σχισίματα. Εάν το Fanatec είναι έτσι ούτε που μπορώ να φανταστώ τί θα γίνεται στα τιμόνια τύπου Άκη!

Έγινε επεξεργασία από geovas77
  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.