Jump to content



Assetto Corsa Multiplayer Racing [Greek Gatherings]


akis_z80

Recommended Posts

Ευχαριστώ για τις συμβουλές ,Ακη σου χρωστάω μια συγνώμη που ξέχασα να στην πω χθες για το κλείσιμο που σού κανα στο τέλος της ευθείας, με μπέρδεψε το καθρεπτάκι που σε έδειχνε μακριά, έπρεπε να πατήσω το backview γιατί αν πάταγα το side view θα βρισκόμουν απάνω σου αφού με πιάνει ζαλάδα να κοιτώ στο πλάι τη στιγμή που δεν στρέφω το κεφάλι :upside::D

Εντάξει δεν ήταν κλείσιμο, πεντακάθαρη η μάχη. Απλά φοβήθηκα λίγο γιατί το τετακε καραδοκούσε!

 

Αν έχει κανείς το replay του πρώτου αγώνα ας κάνει τον κόπο να το ανεβάσει γιατί το έχασα.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ιδέα, γιατί δεν προσθέτουμε άλλη μία ημέρα στο ημερολόγιο η οποία θα έχει πάντα τα ίδια αμάξια; Δηλαδή θα ψηφίσουμε ένα Tier (π.χ GT2,F1,οτιδήποτε) και θα τρέχουμε κάθε φορά διαφορετική πίστα. Κάτι σαν league αλλά χωρίς βαθμούς κτλ (όπως και τώρα).

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

λοιπον επειδη η πιστα παραεχει προβληματα(1 κενο στην μεγαλη πισω ευθεια καπου στην μεση 2 inv walls ενα στο δευτερο s που καβαλας το κερμπ και ενα στην προ τελευταια στροφη οταν καβαλας το κερμπ λιγακι παραπανω...) και σε μερικα αμαξια δεν τρωει καθολου λαστιχο (μετα απο 13 γυρους Ουτε καν στο 99% δεν πηγε)

 

αλλαγη πιστας σε 

http://www.assettocorsa.net/forum/index.php?threads/luccaring-circuito-de-baluardi-update-beta-0-5a.11075/

υποψην το Loading της περνει λιγο χρονο (εως και ενα λεπτο σε παλια συστηματα) δεν παταμε ctrl+alt+delete (δεν ειναι βαρια απλα θελει Optimisation)

 

αμαξια 

gt2/gt3/gt4

camaro gt3 http://www.assettocorsa.net/forum/index.php?threads/sareni-camaro-reiter-engineering-gt3-et-gt-racecar-v-1-0.15160/

Και 

g55 gt4  http://www.racedepartment.com/downloads/ginetta-g55-gt4.4214/

 

αγωνας no1 κανονικα 

αγωνας no2 reverse 

no penalties 

15 γυροι

 

Server Up with combo

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Είπα κι εγώ να μπώ χτες, μετά από καιρό, αλλά τι να πρωτοαναφέρω?

Το ότι δεν υπήρχε SLS στη λίστα?

Ή τον ******** από πάνω που ούτε γεια δεν μου είπε?  :boxed:

Έγινε επεξεργασία από rastafari
Link to comment
Share on other sites

Ή τον ******** από πάνω που ούτε γεια δεν μου είπε?  :boxed:

 

Ώπα τι έγινε ρε μάγκες, συνώνυμο του αλήτης χρησιμοποίησα, σε προφανώς άκρως φιλικό τόνο.

Αν και δεν καταλαβαίνω γιατί, ζητώ συγνώμη από τον @liakjim, που τον προσέβαλα, και από το thelab που χάλασα το κλίμα.... Δεν θα ξανασυμβεί!

Link to comment
Share on other sites

Ουαου, είσαι 5 δεύτερα μπροστά μου!

 

Με το P4/5, ο χρόνος κοντά στα 2:00 με 2:01 δεν είναι τρομερά δύσκολο να επιτευχθεί. Θα δοκιμάσω κάποια στιγμή κ με το 458GT2.

 

Αυτό που είναι δύσκολο θα είναι να τελείωσεις αγώνα. Μια επαφή και τέλειωσες. Που δεν είναι δύσκολο δλδ. 

 

Η πίστα πάντως είναι θεικιά. Σε κάποιες στροφές που πας με 200 κ περνάς ξυστά από τον τοίχο, σου προσφέρει απίστευτη αίσθηση. 

Η στροφή 4 είναι η αγαπημένη μου (0:35 στο video του Airfathaaaa του ποστ εδώ )

 

Θα περάσετε πολύ ωραία. Δυστυχώς Πέμπτη βράδυ θα είμαι στο Ελ. Βενιζέλος για παραλαβή VIP (wife). 

 

Θα μπει κανένας το βράδυ σημερα? Έλεγα κατά τις 22:00. 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.