Jump to content



Assetto Corsa Multiplayer Racing [Greek Gatherings]


akis_z80

Recommended Posts

εγω σημερα παραλιγο να σπασω την τιμονιερα απο τα νευρα μου δεν εχω καταφερει να κανω τιποτα καλο με αυτο το μονοθεσιο θα απεχω διοτι ειμαι σιγουρος πως θα προκαλεσω καμια καραμπολα 

Link to comment
Share on other sites

εγω σημερα παραλιγο να σπασω την τιμονιερα απο τα νευρα μου δεν εχω καταφερει να κανω τιποτα καλο με αυτο το μονοθεσιο θα απεχω διοτι ειμαι σιγουρος πως θα προκαλεσω καμια καραμπολα 

μην πατας στα KERB,ελα στην γαλαρια μην ειμαι μονος μου  :)

Έγινε επεξεργασία από kyr..
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Όνομα server: TheLab.gr Racing Club
Κωδικός: ikod

 

 

Για να δείτε το server βεβαιωθείτε ότι έχετε τα σωστά φίλτρα ενεργά (2-3-4).

Όποιος θέλει να βλέπει τα skins ας κάνει ένα κόπο να εγκαταστήσει αυτό το pack.

To practice ξεκίνησε. Στις 21.45 ξεκινάει το Qualifying διάρκειας 45 λεπτών. Για παραπάνω πληροφορίες γύρω από το event εδώ.


 

Link to comment
Share on other sites

Ρε σεις περασα το update και μου τα γ@%^ την μανα ολα..λογικα θα προλαβω..τι φαση παιχτηκε δεν ξερω..μου γυρισε ολα τα settings στα default..χαθηκαν setup.. :angry:  :angry:

Έγινε επεξεργασία από Billys
Link to comment
Share on other sites

Αρχικά ήθελα να βάλω οβάλ με laferrari ή huayra, αλλά οι 3 πίστες που δοκίμασα ήταν σχετικά χαμηλής ανάλυσης οπότε ακυρώθηκε το σχέδιο. Προχωράμε λοιπόν στο plan b.

 

TheLab.gr Racing Club

Αγώνας Πέμπτης 12 Φεβρουαρίου 2015

Lotus 2-11 GT4 στο Automotodrom Grobnik

 

Δύο 20λεπτοι αγώνες.

Ο 1ος κανονικός, ο 2ος reverse order rolling start.

 

O server είναι up για practice.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Kαι μια κοντριτσα με τον billys για την δευτερη θεση.Αssetto corsa στα τεζα του

 

 

billy για 4-5 γυρους δεν σε εφτανα πρεπει να εμεινες απο λαστιχα προς το τελος

Έγινε επεξεργασία από kyr..
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Medium φορουσα αλλα ειχανε ακομα θυμαμαι..απλα ειχα 2-3 εξοδους γιατι freezαρε παλι το παιχνιδι για καποια δεκατα..

 

Κυριακο στο 1:18 δεν κανω καποια μακακια ε?Πιο ανοιχτα δεν γινοταν να την παρω..

 

Δεν ξερω αν με ακουγες μετα , σου ελεγα περνα περνα..γιατι ηταν θεμα χρονου να με περασεις αφου ησουν πιο γρηγορος..φανταζομαι με το 360 πως θα πηγαινες.. :)

Link to comment
Share on other sites

οχι δεν σε ακουγα αλλα το καταλαβα στα φρενα οτι εκοψες.Καλα το φαντασηκα για τα λαστιχα ΗARD φορουσα,ισως επεξε κι αυτο ρολο

η κοντριστα ηταν κυριλε δεν με ενοχλησες πουθενα ουτε εγω φανταζομαι  :)

Έγινε επεξεργασία από kyr..
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

τι ωραιο επαρχιακο πιστακι ειναι αυτο ακη? με ζορισε λιγο μεχρι να κανω καθαρους γυρους με το lotus gt4. αληθεια γιατι στο σερβερ μου δειχνει λες και δε το εχω το αμαξι? δε μπορω να μπω

 

edit ακυρο τωρα το βγαλε κανονικα

Έγινε επεξεργασία από fuz10n
Link to comment
Share on other sites

Ωραία όλα αυτά,

Θα κάνουμε κανένα πρωτάθλημα;

 

Ξαναθυμίζω αυτό που είχα ετοιμάσει το οποίο το προσαρμόζουμε σε όποιο αυτοκίνητο - πίστες

αποφασίσουμε.

https://www.dropbox.com/s/ee7mbhkwz47v4m6/Classic%20Livery%20Asseto%20Corsa%20gt2%20championship%20info%20%20gr.pdf?dl=0

 

 

Γιατί ωραία να οδηγάμε σε άλλη πίστα με άλλο αυτοκίνητο κάθε εβδομάδα, αλλά τρελή κόντρα θα έχει αν

ασχοληθούμε με ένα όλοι.

 

Σας μιλάω εκ πείρας ;)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.