Jump to content



Assetto Corsa Multiplayer Racing [Greek Gatherings]


akis_z80

Recommended Posts

@airfathaaaa, οι χρόνοι μας γίνανε σε τέλεια κατάσταση πίστας. Στο Silverstone, η πραγματική κατάσταση απέχει παρασάγκας από αυτό. 

Βάλε και εσύ πιο χαμηλή θερμοκρασία πίστας, κατάσταση grip green (δεν ξέρω η στρωμένη με λάστιχο πίστα τί κατάσταση είναι) και σίγουρα δεν θα δεις τα 1:33.

Δεν λέω πως το mod είναι τέλειο αλλά πρέπει να λάβουμε υπόψη και αυτή την παράμετρο. 

Έγινε επεξεργασία από liakjim
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Πρέπει να περάσατε πολύ ωραία!

Δυστυχώς δεν κατάφερα να παίξω...

 

Για ανεβάστε το επόμενο να προπονηθούμε και εμείς οι "πηγμένοι..." :)

 

Επίσης πρέπει πιστεύω να ασχοληθούμε και με πίστα που ξεκινάει από πχ 80% και εξελίσσεται.

Νομίζω πως θα έχει πολύ ενδιαφέρον!

Επίσης να πω ότι με λένε Θάνο και είμαι και εγώ ιταλόφιλος!!!...γιατί ξέχασα να συστηθώ την προηγούμενη φορά. :embarrassment:

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

τελικα τι θα τρεξουμε?....

(ασχετο στο replay στον πρωτο αγωνα πρεπει να κατεβασα ταχυτητα επανω στην δευτερη στροφη και να γυρισε το μονοθεσιο και να πηρα μπαλα μερικους σορρυ για αυτο)

Link to comment
Share on other sites

τελικα τι θα τρεξουμε?....

(ασχετο στο replay στον πρωτο αγωνα πρεπει να κατεβασα ταχυτητα επανω στην δευτερη στροφη και να γυρισε το μονοθεσιο και να πηρα μπαλα μερικους σορρυ για αυτο)

 

Εγώ πρότεινα Formula Abarth - Mugello, αλλά επειδή φαντάζομαι τα περισσότερα combos τα έχετε τρέξει αν δεν θέλετε μπορούμε να τρέξουμε πάλι F1 2015 που είναι και πιο καινούριο mod. Απλά δεν ήξερα σε πόσους άρεσε το mod γι αυτό είπα abarth.

 

Προσωπικά ερχόμενος από F1 2013 αν μπορούσα να τρέχω μόνο το συγκεκριμένο mod στο AC δεν θα με χάλαγε :p

Έγινε επεξεργασία από Zenor
Link to comment
Share on other sites

 Σε θέλω πιο αποφασιστικό, το combo είναι επιλογή σου και προσωπικά δεν έχω τρέξει ποτέ με abarth όσο παράξενο και αν ακούγεται. Αύριο θα πρέπει να μπεί στον server οπότε let us know :D

Link to comment
Share on other sites

***SERVER UPDATE***

 

Cars: Formula Abarth
Track: Mugello

 

Settings:
Ώρα πίστας: 13:30μμ
Pro settings και επιτρέπονται τα auto-clutch, auto-blip για όσους δεν έχουν shifter
tyre blankets

Penalties ON
100% grip, optimum track surface
100% fuel consumption
100% Damage
1x tyre wear

 

 

Το Combo για την Πέμπτη από τον Zenor, αναμένουμε το format για τον αγώνα (Laps?, 1/2 races?, start?).

 

Singups @ http://www.thelab.gr/calendar/event/22-assetto-corsa-greek-gathering/

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

@Billy Μπράβο φίλε τα πήγες περίφημα εμενα μ έφαγε η μύτη του kerb ωραίο το Mugello θέλει καλό setup για να μπορείς να πηγαίνεις συνεχεια γρήγορα,τα mediums μου άρεσαν περισσότερο.
 

Έγινε επεξεργασία από panosdimp
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.