Jump to content



Assetto Corsa Multiplayer Racing [Greek Gatherings]


akis_z80

Recommended Posts

Ελπίζω, το ότι διαλέγεις combo να είναι και δεσμευτικό του ότι θα σε δούμε και εσένα στη πίστα...! :T:

 

 

Έχω μια αρχή(καλή και κακιά ταυτόχρονα) να μη δεσμεύομαι για τίποτα. Έτσι πως το κόβω,δεν έχω κάτι να κάνω τη Πέμπτη οπότε θα μπω να τρέξω αλλά όλο κ κάτι προκύπτει πολλές φορές και μου χαλάει τα σχέδια. Γιαυτό λέω ότι κατά πάσα πιθανότητα θα είμαι μέσα(όταν το πιστεύω) αλλά αν προκύψει κάτι θα ενημερώσω πιο νωρίς ότι δε θα συμμετάσχω αν θέλετε.  :)

Έγινε επεξεργασία από Oxide Burnedbrain
Link to comment
Share on other sites

Έχω μια αρχή(καλή και κακιά ταυτόχρονα) να μη δεσμεύομαι για τίποτα. Έτσι πως το κόβω,δεν έχω κάτι να κάνω τη Πέμπτη οπότε θα μπω να τρέξω αλλά όλο κ κάτι προκύπτει πολλές φορές και μου χαλάει τα σχέδια. Γιαυτό λέω ότι κατά πάσα πιθανότητα θα είμαι μέσα(όταν το πιστεύω) αλλά αν προκύψει κάτι θα ενημερώσω πιο νωρίς ότι δε θα συμμετάσχω αν θέλετε.  :)

 

Ok φίλε, μακάρι να τα καταφέρεις. :)

Link to comment
Share on other sites

RUF CTR Yellowbird @ Nurburgring GP - 15 Ιανουαρίου 2015

 

Qualifying: 21.45

Race: 22.30 (2 αγώνες x 10 γύροι)

 

Kαι οι 2 αγώνες είναι standing start. O 2ος αγώνας είναι reverse order.

Passwords θα βρείτε στο forum κατά τις 21.00. Παρακαλούνται όλοι να μπούνε στο server πριν αρχίσει ο 1ος αγώνας!

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Παρελήφθησαν επιτέλους Fanatec CSR Elite Pedals + Clubsport Shifter SQ και πρόλαβα και τα εγκατέστησα στο γραφείο σε αντικατάσταση της Logitech G25 πεταλιέρας και Shifter μετά από αγώνα δρόμου από τη δουλειά!

 

Μπορεί να φρενάρω αλλού γι'αλλού αλλά συγχωρεμένες οι αμαρτίες μου για σήμερα ειδικά αφού δεν έχω κάνει καθόλου practice το combo και είναι η πρώτη φορά που οδηγώ το νέο hardware.

 

ΥΓ Η Fanatec λέει ότι θα παραλάβω κανονικά Clubsport Wheel Base v2 τέλος γενάρη, να το δώ και να μή το πιστέψω!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

O server είναι up σε qualifying mode. Go nuts!!

 

Server name: TheLab.gr Racing Club

Password: ctr

Qualifying: ξεκίνησε

Race: 22.30 (2 αγώνες x 10 γύροι)

 

Αποτελέσματα αγώνα

Έγινε επεξεργασία από akis_z80
Link to comment
Share on other sites

3+ δευτερόλεπτα να μου ρίχνετε στο γύρο είναι πολλά, πρέπει να ψάξω για άλλη παρέα, είμαι πολύ απογοητευμένος με τις επιδώσεις μου (κάνει κακό στο ΕΓΩ μου :lol:).

Ο μόνος λόγος που μένω είναι (ε καλά εννοείται και για την πολύ καλή παρέα :rolleyes:) γιατί προσπαθώντας να μην ντροπιαστώ από τις υψηλές επιδώσεις που πετυχαίνει η ομάδα εδώ, κρατιέμαι σε καλή φόρμα...

 

Υ.Γ. Το μόνο παρήγορο είναι (στην πραγματικότητα όλα αυτά μοιάζουν φυσιολογικά όταν αναλογίζομαι) ότι κάποιοι εδώ βγάζουν μερικούς από τους καλύτερους - παγκοσμίως - χρόνους!

Link to comment
Share on other sites

Αν ήξερα οτι έχεις τετοιο θεμα θα ερχόμουν και εγω. Ακή έψαχνα αυτο που είπες για το turbo και παει μέχρι 10% και το έβαλα εκει αλλα δεν βοήθησε καθόλου ημουν 7δευτερα πιο αργος.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ο αγώνας είχε πλάκα με τη 1 θέση να αλλάζει 3 φορές χέρια!

Άρη τερμάτισες 2ος οπότε η συνολική σου επίδοση ήταν αρκετά πάνω από το μέσο όρο :D

 

 

Αν ήξερα οτι έχεις τετοιο θεμα θα ερχόμουν και εγω. Ακή έψαχνα αυτο που είπες για το turbo και παει μέχρι 10% και το έβαλα εκει αλλα δεν βοήθησε καθόλου ημουν 7δευτερα πιο αργος.

Πατάς το 0 και πάει 100%. Το 1 είναι η χαμηλότερη ρύθμιση (10%).

Έγινε επεξεργασία από akis_z80
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Κι εγώ σκέφτομαι να σταματήσω να μπαίνω, γιατί έχουν μαζευτεί πολλοί μουλωχτοί στην παρέα...

Από τη μια ο Άκης που 5 λεπτά πριν λήξει το Qualify ρίχνει τον χρόνο του 3 δευτερόλεπτα,

και από την άλλη ο Άρης που ξεκίνησε τελευταίος για να μας ρίξει στάχτη στα μάτια και μετά μας έσκισε σχεδόν όλους τερματίζοντας δεύτερος...

Χμ, τώρα που το σκέφτομαι, πιθανόν να είναι κλασικό χαρακτηριστικό όσων το όνομα τους ξεκινά με Α και τελειώνει σε -ης !!   :bleh:  :bleh:  :bleh:

 

@Stathis1 διαλέγεις!! Προσπάθησε να αποφασίσεις σήμερα ώστε να τρέξουμε κανα αγώνα το ΣΚ.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Ο αγώνας είχε πλάκα με τη 1 θέση να αλλάζει 3 φορές χέρια!

Άρη τερμάτισες 2ος οπότε η συνολική σου επίδοση ήταν αρκετά πάνω από το μέσο όρο :D

 

 

Πατάς το 0 και πάει 100%. Το 1 είναι η χαμηλότερη ρύθμιση (10%).

Ααααα αυτο ελεγες 0? εγω καταλαβα να το βαλω στο 0%... οτι ναναι.

Link to comment
Share on other sites

Χαιρετώ όλο τον κόσμο!

 

Χαίρομαι που βλέπω μια παρέα ψαγμένη και με όρεξη για καθαρούς αγώνες. B)

Εχω και εγώ την ίδια λόξα και παίζω χρόνια RBR .

Όντας πιστάκιας όμως το AC με τρέλανε.

Στην παρέα μου είμαστε μπόλικοι αλλά μόνο δύο ορεξάτοι να αφήσουν για λίγο τα ράλια... :)

Έχω ετοιμάσει αυτό και ψάχνω κόσμο να το στελεχώσουμε και να το ευχαριστηθούμε.

Του ρίχνετε μια ματιά και όσοι ψήνονται με ενημερώνουν!

https://www.dropbox....fo gr.pdf?dl=0

 

(Ζητώ συγγνώμη που το δημοσίευσα κατα λάθος και στο άλλο τοπικ)

Link to comment
Share on other sites

Χαιρετώ όλο τον κόσμο!

 

Χαίρομαι που βλέπω μια παρέα ψαγμένη και με όρεξη για καθαρούς αγώνες. B)

Εχω και εγώ την ίδια λόξα και παίζω χρόνια RBR .

Όντας πιστάκιας όμως το AC με τρέλανε.

Στην παρέα μου είμαστε μπόλικοι αλλά μόνο δύο ορεξάτοι να αφήσουν για λίγο τα ράλια... :)

Έχω ετοιμάσει αυτό και ψάχνω κόσμο να το στελεχώσουμε και να το ευχαριστηθούμε.

Του ρίχνετε μια ματιά και όσοι ψήνονται με ενημερώνουν!

https://www.dropbox....fo gr.pdf?dl=0

 

(Ζητώ συγγνώμη που το δημοσίευσα κατα λάθος και στο άλλο τοπικ)

σαν ιδεα καλη αλλα δεν ξερω κατα ποσο θα εχουμε θεματα σε καποιους αγωνες με τους χρονους που κανουν μερικοι εδω  :p

Link to comment
Share on other sites

σαν ιδεα καλη αλλα δεν ξερω κατα ποσο θα εχουμε θεματα σε καποιους αγωνες με τους χρονους που κανουν μερικοι εδω  :p

Καλοδεχούμενοι και οι γρήγοροι!

(αρκεί να παίζουν καθαρά - το θεωρώ πραγματικά γελοίο να μην το κάνει κανείς...)

Link to comment
Share on other sites

Χαιρετώ όλο τον κόσμο!

..

Γειά και καλή τύχη με το πρωτάθλημα! Ένα league έχει αρκετή δουλειά για τους διοργανωτές οπότε εύχομαι κουράγιο!

Πώς και δεν έχετε έρθει σε κανένα race του thelab;

 

Link to comment
Share on other sites

Γειά και καλή τύχη με το πρωτάθλημα! Ένα league έχει αρκετή δουλειά για τους διοργανωτές οπότε εύχομαι κουράγιο!

Πώς και δεν έχετε έρθει σε κανένα race του thelab;

 

Για αυτό έχω λίγους αγώνες για να προλαβαίνω να το έχω ενημερωμένο και οργανωμένο... :)

Τώρα σας ανακάλυψα... ;)

Μου είναι και δύσκολο γενικά λόγο έλλειψης χρόνου  κλπ, αλλά θα το προσπαθήσω!

Τι ώρες - ημέρες παίζετε γενικά;

Αυτοκίνητα;

Πίστες;

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.