Jump to content



Assetto Corsa Multiplayer Racing [Greek Gatherings]


akis_z80

Recommended Posts

Δεν μπορω να καταλαβω ακομα και σημερα την ψυχολογια ορισμενων

Πανε και αφηνουν το αυτοκινητο τους πανω στην στροφη η ακομα χειροτερα οδηγουν αναποδα στην πιστα η πεφτουν εσκεμενα πανω στους αλλους οδηγους με σκοπο να χαλασουν των αγωνα ολων και το κανουν επιμονα επι ωρα ολο αυτο.Τι κανουν ρε παιδια διασκεδαζουν? το κανουν σκοπιμα για αλλους λογους? πραγματικα δεν καταλαβαινω τι κερδιζουν

 

Αυτο ομως που ειναι λυπηρο ειναι οτι το παιχνιδι δεν εχει τροπο να αμυνθει απεναντι τους..Δηλαδη υπαρχει το vote αλλα σε μεγαλο server πχ 24 cars ειναι σαν να μην δουλευει,ενω ολοι τους κραζουν και ψηφιζουν για ban ποτε δεν συμπληρωνετε ο αριθμος ψηφων "μαλλον" για να φυγουν εστω μια φορα εξω

 

Πραγματικα λυπηρο αυτο 

 

edit sry επρεπε να μπει διπλα στο assetto thread

Έγινε επεξεργασία από kyr..
Link to comment
Share on other sites

Εγώ τον βλέπω κανονικά τον server στο Mugello με Mazda 787, έλειπα κάποιες μέρες και ίσως να είχε πέσει αλλά από προχτές που τον έκανα reset τον βλέπω κανονικά.

 

Καλή χρονιά σε όλους και για να μπαίνουμε πάλι σε αγωνιστικούς ρυθμούς μιάς και εγώ τουλάχιστον δεν έχω παίξει καθόλου τις τελευταίες δύο εβδομάδες ποιός θα βάλει το επόμενο combo για την πέμπτη;

Link to comment
Share on other sites

Μέσα για την επόμενη Πέμπτη!!

 

 ποιός θα βάλει το επόμενο combo για την πέμπτη;

 

ΚΑΝΕΝΑΣ!! Το combo μπαίνει μόνο του!  :p

 

Honda NSX S1 @ Barbagallo

 

Δεν φαντάζομαι να διαφωνεί κανένας ε? Ε?  :rolleyes:

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

το nsx-r ε οχι το 3?

Είμαι σίγουρος ότι εννοεί το honda_nsx_s1.

Εντωμεταξύ το αυτοκίνητο στη beta1 θέλει ευθυγράμμιση :p

Η συμπεριφορά του γίνεται πιο νορμάλ με μπροστινό toe κοντά στο -0.1 και το πίσω στο +0.1

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

κατσε εγω κατεβασα απο το λινκ εκει και μου βαλε 2 αυτοκινητα, ενα 3.0 και ενα R και παιρνουν και τα 2 s1

 

Το 3 εννοούσα Chris!

Το R είναι πολύ ξερό, σα να μην έχει καθόλου ανάρτηση, πιστεύω δεν αξίζει καν να είναι στο ίδιο pack με το 3,0! 

Δεν ξέρω αν είναι ρεαλιστικό η όχι, αλλά προσωπικά, μου φαίνεται πως κάνει τα physics του AC να μοιάζουν με rFactor...

Link to comment
Share on other sites

Αποφασίστηκε λοιπόν NSX @ Barbagello?

 

Αύριο θα βάλω το Combo εάν συμφωνούμε, ωραία θα είναι μετα από δύο εβδομάδες αποχή θα οδηγήσω νέο αυτοκίνητο σε νέα πίστα :p

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Άσχετο αλλά τις τελευταίες μέρες που δεν έπαιζα και πολύ simracing έπαιξα αρκετά τα f2p games της Blizzard, βέβαια f2p μόνο κατ'ευχήν μιάς και έχω ρίξει καμμιά 200 Euros στο Hearthstone και ανήμερα χριστουγέννων ήρθε invite για το Heroes of the Storm και νομίζω ότι επιτέλους βρήκα ενα moba που μπορώ να παίξω χωρίς να είμαι εγκυκλοπαίδεια των items και talent trees.

 

Παίζει κανείς άλλος games by Blizzard, ειδικά το HOTS θα έχει πολύ χαβαλέ με πεντάδα σε teamspeak!

 

Μπορείτε να κάνετε signup http://eu.battle.net/heroes/en/ και τώρα είναι καλή ευκαιρεία μιάς και η closed beta αρχίζει 13 του μήνα και λογικά η Blizzard θα μοιράσει αρκετά invites, ενδεικτικά αναφέρω ότι είχα κάνει signup για την alpha τουλάχιστον έξι μήνες και μου ήρθε invite τώρα 2 εβδομάδες πρίν την beta.

Έγινε επεξεργασία από geovas77
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

***SERVER RACE PRACTICE UPDATE***

 

Car: Honda NSX S1

Track: Barbagallo

 

Settings:
Ώρα πίστας: 14:30μμ
Pro settings και επιτρέπονται τα auto-clutch, auto-blip για όσους δεν έχουν shifter
tyre blankets

Penalties ON
100% grip, optimum track surface
100% fuel consumption
100% Damage
1x tyre wear


Qualify 45 Mins
1o Race 10 Laps

 

 

Το format του αγώνα και το calendar event ας το ρυθμίσει ο Κώστας μιάς και δική του πρόταση είναι το combo :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Το format του αγώνα και το calendar event ας το ρυθμίσει ο Κώστας μιάς και δική του πρόταση είναι το combo :rolleyes:

 

Ααααα, μην με ανακατεύεις εμένα, εγώ θα διαλέξω όταν έρθει η σειρά μου!!!!   :bleh:  :bleh:  :bleh:

 

Μιας και όλοι θα είμαστε σκουριασμένοι, οπότε χλωμό να έχουμε σοβαρό αγώνα, συν το ότι η πίστα είναι μικρή, τι λέτε να έχουμε μόνο έναν αγώνα με 25laps, όπου όλοι θα παλεύουν για position?

Δηλαδή ακόμα και αν κάποιος είναι 1-2-3 γύρους πίσω, δεν θα κάνει άκρη να τον περάσουν αλλά θα αγωνίζεται κανονικά.

Penalties Off μιας και δεν έχει πουθενά να κόψεις ή να βγείς παραέξω.

Και ίσως να ρίξουμε το damage στο 50% ?

Έγινε επεξεργασία από djkostas
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.