Jump to content



Assetto Corsa Multiplayer Racing [Greek Gatherings]


akis_z80

Recommended Posts

Η aosta 2.0 εχει διαφορα με την 1.1? (εγω την 1.1 ειχα και ετρεχα :boxed:)

βασικα φανταζομαι οτι δεν θα γινει αυριο ο αγωνας μιας που ολοι λενε οτι τιποτα δεν θα δουλευει μεχρι να βγουν hot fixes

E! Είμαι καντέμης, το ξέρω...:suicide:

Link to comment
Share on other sites

βασικα φανταζομαι οτι δεν θα γινει αυριο ο αγωνας μιας που ολοι λενε οτι τιποτα δεν θα δουλευει μεχρι να βγουν hot fixes

Ποιός το λέει?

Μέχρι τώρα το μόνο που ξέρουμε είναι πως μόνο ο ήχος από τα mod-cars δεν θα δουλεύει, λόγω FMOD.

Link to comment
Share on other sites

E! Είμαι καντέμης, το ξέρω...:suicide:

Aosta θα τρέξουμε δεν υπάρχει πρόβλημα.

Όποιος έχει όρεξη για μετά και εφόσον το update είναι live, ρίχνουμε και ένα spa να στανιάρουμε!!!

Link to comment
Share on other sites

Ποιός το λέει?

Μέχρι τώρα το μόνο που ξέρουμε είναι πως μόνο ο ήχος από τα mod-cars δεν θα δουλεύει, λόγω FMOD.

ε φανταζομαι λογο gfx κτλ κτλ θα πρεπει να γινουν αλλαγες στις πιστες οταν με το καλο ερθει το update...:boxed:

Link to comment
Share on other sites

Hint: Ο Άκης ανεβάζει γρήγορα τα αποτελέσματα μόνο όταν νικάει! :p :P

Χο χο χο. Επειδή μπορεί να το πιστέψουν μερικοί, ο κύριος λόγος που δεν έχουμε αποτελέσματα είναι ότι o log parser δε δουλεύει με τα νέα logs ακόμη. Όταν αρχίσει να δουλεύει, τότε ναι, θα ανεβάζω τα αποτελέσματα ανάλογα με το αν γουστάρω αυτόν που νίκησε :p

Η ψηφοφορία για την επόμενη βδομάδα άνοιξε. Ποιος θα βάλει combo;

Link to comment
Share on other sites

Για πείτε οι ειδικοί πώς σας φαίνεται το παιχνίδι; Έγινε πιο εύκολο και arcade τελικά; Εγώ το διέγραψα και το εγκαθιστώ από την αρχή, κάτι δεν πήγαινε καλά...

Εγώ, βασιζόμενος στον χτεσινό αγώνα (τον πρώτο - όπου βγήκα δεύτερος:dance3:) θα έλεγα ότι έγινε πολύ ποιο δύσκολο - και στον συγκεκριμένο συνδυασμό, 2 sec ποιο αργός, αφού το αυτοκίνητο υπέστρεφε περισσότερο, άσε που σαν να μακρύνανε οι σχέσεις ή απλώς δεν "τραβούσε στις χαμηλές στροφές και ήθελε κατέβασμα άλλη μια σχέση!

Link to comment
Share on other sites

Χο χο χο. Επειδή μπορεί να το πιστέψουν μερικοί, ο κύριος λόγος που δεν έχουμε αποτελέσματα είναι ότι o log parser δε δουλεύει με τα νέα logs ακόμη. Όταν αρχίσει να δουλεύει, τότε ναι, θα ανεβάζω τα αποτελέσματα ανάλογα με το αν γουστάρω αυτόν που νίκησε :p

Η ψηφοφορία για την επόμενη βδομάδα άνοιξε. Ποιος θα βάλει combo;

...Σίγουρα SPA θα βάλει:sarcastic:

Link to comment
Share on other sites

Εγώ, βασιζόμενος στον χτεσινό αγώνα (τον πρώτο - όπου βγήκα δεύτερος:dance3:) θα έλεγα ότι έγινε πολύ ποιο δύσκολο - και στον συγκεκριμένο συνδυασμό, 2 sec ποιο αργός, αφού το αυτοκίνητο υπέστρεφε περισσότερο, άσε που σαν να μακρύνανε οι σχέσεις ή απλώς δεν "τραβούσε στις χαμηλές στροφές και ήθελε κατέβασμα άλλη μια σχέση!

Αντιδιαμετρικές εντυπώσεις από μένα!

Για την 240RS3 συγκεκριμένα, γλιστρούσε λίγο πιο πολύ (υπερστροφή), αλλά ήταν πιο εύκολο να την ελέγξεις, σε καταστάσεις που πριν το είχες χάσει.

Για τις σχέσεις, σε σημείο που πριν μπορούσα να μείνω με 4η πριν φρενάρω, χτες έβαζα και 5η.

Βέβαια ίσως απλά να έβγαινα με πιο πολλά από το εσάκι πριν.

Αν ισχύει αυτό τότε θα έλεγα πως οι σχέσεις παρέμειναν ίδιες.

Όσο για χρόνους, κατέβασα τον δικό μου στο 1:36.784! :banging:

Αποτελέσματα του αγώνα:

attachment.php?attachmentid=64696&stc=1&d=1413555829

Περισσότερες πληροφορίες όταν μπορέσει ο Άκης να ανεβάσει τα δικά του!

.

post-13254-1416078916,293_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Replay αρχείο spa https://drive.google.com/file/d/0B1UNl21-h5iHZE5vQmxEZTYyZGc/view?usp=sharing

Κάποιος με μεράκι και γρήγορο upload ας κάνει κ ένα video ειδικά την 1η στροφή όπου κ εμβολιστηκα....

Επίσης θα ήθελα το αρχείο της aosta.

Έγινε επεξεργασία από liakjim
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.