Jump to content



Simracing Gear! Καρέκλες, τραπέζα, τιμόνια εχωωω


Recommended Posts

http://www.zookoo.gr/el/products/%CE%BB%CE%B5%CE%B2%CE%B9%CE%B5%CF%82-%CF%84%CE%B1%CF%87%CF%85%CF%84%CE%B7%CF%84%CF%89%CE%BD-sparco-racing-opc01030000/17298/#.V1SN9uTQOr8

 

 αυτός εδώ θα μπει στην g27 ? αργότερα όταν λήξει η εγγύηση λέω και για ένα μεγαλύτερο τιμόνι .

Link to comment
Share on other sites

34 minutes ago, antonis said:


 ΖοοΚοο | Προϊόντα | Εσωτερικό | Λεβιές Πόμολο | Λεβιές Ταχυτήτων Sparco Racing OPC01030000

 

 αυτός εδώ θα μπει στην g27 ? αργότερα όταν λήξει η εγγύηση λέω και για ένα μεγαλύτερο τιμόνι .

Με κάποια μόντα ίσως μπαίνει. Δε νομίζω να βιδώνει κατευθείαν όμως.

Για μεγαλύτερο τιμόνι ξανασκέψου το. Θα κάνει το force feedback ακόμα πιο αργό/αδύναμο λόγω αυξημένου βάρους.

Link to comment
Share on other sites

On 9 Ιουνίου 2016 at 9:46 ΠΜ, το μέλος wolves έγραψε:

 

Καποιος ειχε πει να φτιαχει κατι τετοιο με ανεμιστηρες, το ειχα βρει πολυ καλη ιδεα και μαλιστα με το δικο μας καλοκαιρι.

Έγινε επεξεργασία από fatalara
Link to comment
Share on other sites

Λεω να παραγγείλω τα fanatec clubsport pedals v3,ξερει κανείς αν θα δεχτεί paypal ή απευθειας χρεωστική;

Με steam και amazon δεν εχω θεμα,αλλα εχει τυχει να με μπλοκαρει απο ebay και ακομα ενα (γερμανικο νομιζω) σαιτ.

 

Επίσης,με το σκεπτικό οτι θελω να αναβαθμίσω σιγα σιγα,δεν ειναι καλυτερο να ξεκινήσω με πετάλια;

Θελω μεσα στον επομενο χρονο να κανω πληρη κοκπιτ,με θεση,DDWheel,h-shifter,button box και αν  εξαπλωθεί η τεχνολογια και καποιο HMD.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, PolomanGR said:

Λεω να παραγγείλω τα fanatec clubsport pedals v3,ξερει κανείς αν θα δεχτεί paypal ή απευθειας χρεωστική;

Tη χρεωστική μου δεν τη δέχτηκαν, οπότε τα πήρα με paypal. Για τα υπόλοιπα.. ναι. Πεντάλ -  shifter είναι καλή αρχή.

Link to comment
Share on other sites

πριν 3 ώρες, το μέλος PolomanGR έγραψε:

Λεω να παραγγείλω τα fanatec clubsport pedals v3,ξερει κανείς αν θα δεχτεί paypal ή απευθειας χρεωστική;

Με steam και amazon δεν εχω θεμα,αλλα εχει τυχει να με μπλοκαρει απο ebay και ακομα ενα (γερμανικο νομιζω) σαιτ.

 

Επίσης,με το σκεπτικό οτι θελω να αναβαθμίσω σιγα σιγα,δεν ειναι καλυτερο να ξεκινήσω με πετάλια;

Θελω μεσα στον επομενο χρονο να κανω πληρη κοκπιτ,με θεση,DDWheel,h-shifter,button box και αν  εξαπλωθεί η τεχνολογια και καποιο HMD.

Χεχε, κέρδισες το λαχείο?

Πετάλια και shifter αξίζουν σίγουρα! Αν πάρεις DDWheel θα χρειαστείς και τιμόνι (στεφάνη) και η ποιο φτηνή και ταυτόχρονα καλή λύση είναι τα fanatec τιμόνια για να έχεις paddles και και κουμπιά πάνω στο τιμόνι. Όλα αυτά συμφέρει να τα πάρεις μαζί γιατί θα σου βγουν λιγότερα μεταφορικά. 

PayPal δέχονται σίγουρα.

Link to comment
Share on other sites

Μία ώρα πριν, το μέλος Aris Teidis έγραψε:

Χεχε, κέρδισες το λαχείο?

Πετάλια και shifter αξίζουν σίγουρα! Αν πάρεις DDWheel θα χρειαστείς και τιμόνι (στεφάνη) και η ποιο φτηνή και ταυτόχρονα καλή λύση είναι τα fanatec τιμόνια για να έχεις paddles και και κουμπιά πάνω στο τιμόνι. Όλα αυτά συμφέρει να τα πάρεις μαζί γιατί θα σου βγουν λιγότερα μεταφορικά. 

PayPal δέχονται σίγουρα.

Θα ήθελα ένα λαχείο,αλλά απλώς έχω δουλίτσα,και δεν έχω για την ώρα κάπου να φάω τα λεφτά. :-P

Έχω ένα 500αρι,και είπα να ξεκινήσω με τα πετάλια.

Shifter,δεν παίρνει το wheel stand pro,και τιμόνι,λέω να το πάω με κάνα DIY OSW,και αν χρειαστεί ελπίζω να με βοηθήσει και ο @akis_z80 :-D

Paypal δέχονται αλλά δεν ξέρω αν δέχεται το paypal ελληνικές κάρτες,γιατί μια μου την δέχτηκε και μια όχι,θα δοκιμάσω αύριο,και ελπίζω να τα δεχτεί.

Αλλιώς,είδα έχει κατάθεση σε λογαριασμό,σαν έσχατη λύση.

Ξέρει κανείς πόσο κάνει να ρθει;

Link to comment
Share on other sites

Tα πετάλια clubsport pedals v3 είναι πάρα πολύ καλά !!!

Για το φρένο μην ξεχάσεις να πάρεις το παρακάτω. Έχεις ακόμη καλύτερη αίσθηση.

 

CSP-V3_03M.png

 

Επίσης έχει το θεϊκό FFB σε φρένο και γκάζι (δουλεύει στο R3E άψογα, στο rF2 ακόμη όχι)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

πριν 54 λεπτά, το μέλος mad_dog έγραψε:

Tα πετάλια clubsport pedals v3 είναι πάρα πολύ καλά !!!

Για το φρένο μην ξεχάσεις να πάρεις το παρακάτω. Έχεις ακόμη καλύτερη αίσθηση.

 

CSP-V3_03M.png

 

Επίσης έχει το θεϊκό FFB σε φρένο και γκάζι (δουλεύει στο R3E άψογα, στο rF2 ακόμη όχι)

Ρε συ κάτι άλλα ποιο ακριβά δεν πήρες? :huh:

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Nαι, και μετά τα clubsport pedals v3.

Τα άλλα έπρεπε να τρυπήσω πάτωμα, δεν βόλεψε γιατί ακόμη δεν έχω έτοιμο το rig...

Aλλά και αυτά είναι πολύ καλά. Τα άλλα είναι τα παρακάτω που έχω

 

21bd6e_430a6cb8f3b849779219ad4fb0eab9f3.      21bd6e_1058e53d9235414b8cfaaf7b74419eee.     21bd6e_9d7a252ee2b4468db3bdc134811f7dab.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.