Jump to content



Simracing Gear! Καρέκλες, τραπέζα, τιμόνια εχωωω


Recommended Posts

Παραγγελιες δεχεσαι? Για button box π.χ + gear indicator.

Ναι αμε.... :) ...μου εχουν ζητησει αρκετα παιδια...πες μου τι θες να φτιαξουμε...ποσα κουμπια...τι σχημα...κ.τ.λ....και το φτιαχνουμε.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Ναι αμε.... :) ...μου εχουν ζητησει αρκετα παιδια...πες μου τι θες να φτιαξουμε...ποσα κουμπια...τι σχημα...κ.τ.λ....και το φτιαχνουμε.

Σβησε κανα μηνυμα γτ δεν μπορω να σου στειλω Π.Μ.

Link to comment
Share on other sites

Ναι αμε.... :) ...μου εχουν ζητησει αρκετα παιδια...πες μου τι θες να φτιαξουμε...ποσα κουμπια...τι σχημα...κ.τ.λ....και το φτιαχνουμε.

 

Καλησπέρα,

Μήπως θα μπορούσα και εγώ να δώσω παραγγελία?

Μπορώ να στείλω PM?

 

Ευχαριστώ,

Γιώργος

Link to comment
Share on other sites

Πολύ καλή δουλειά! Μπράβο! 

Έχεις σκεφτεί να βάλεις κάτι τέτοιο; http://www.thebuttkicker.com/simulation-kit

Θα πάει σε άλλο επίπεδο η αίσθηση του αυτοκινήτου.

 

Έχω 2 και δεν τα δουλεύω εδώ και 1 χρόνο, μιλάμε για άλλο επίπεδο ! :D

Link to comment
Share on other sites

Πολύ καλή δουλειά! Μπράβο! 

Έχεις σκεφτεί να βάλεις κάτι τέτοιο; http://www.thebuttkicker.com/simulation-kit

Θα πάει σε άλλο επίπεδο η αίσθηση του αυτοκινήτου.

μαζι με την αλλη αισθηση που δεν αμφιβαλω οτι θα ισχυει...θα πρεπει να αλλαξω και σπιτι γιατι θα με διωξουν απο τη φασαρια!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Χθες με επιασαν τα διαολια στο καινουργιο combo του Τασου και μου ερχοταν να τα πεταξω ολα στα σκουπιδια.Μου επαιζαν οι ταχυτητες και ανεβαζε "σπαστα" στροφες.
Νομιζα οτι εφταιγε το αμαξι και ετσι τα ακουσε ο Τασος αλλα τελικα εφταιγε το ποτενσιομετρο του συμπλεκτη.Το ψιλιαστηκα γιατι μου ειχε κανει νερα (οχι τοσο συχνα) και στον αγωνα του cup

Αν σας τυχει και τρεμοπαιζει  , ανοιγμα , καθαρισμα με σπρευ επαφων και φτιαχνει.Αλλιως αν επιμενει , αλλαγη ποτενσιομετρου.10Kohm γραμμικο πρεπει να ειναι

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

εμενα τωρα που λες για ποτενσιομετρα κατι εχει κολλησει ανεπανορθωτα στη G27 στο driver δε ξερω. το φρενο ξαφνικα εχει τη μιση διαδρμη και ειμαι τυχερος γιατι ειχα βαλει nixim Mod και τερματιζει περιπου εκει που βαζω πολλη δυναμη. περιπου ομως.

 

δοκιμασα ολοκληρη αλλη πεταλιερα που εχω 2η ιδια και κανει το ιδιο...

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.