Jump to content



Simracing Gear! Καρέκλες, τραπέζα, τιμόνια εχωωω


Recommended Posts

Γιατί δε παίρνεις μεταχειρισμένη;

πουλάνε στα 150 η 180 καινούργια.(είδα προχθές μια τέτοια αγγελία)

δασμούς θα έχεις μονο αν είναι Εκτό εκτός Ευρώπης

Δεν εχω βρει πολλες αγγελιες, και οσες ειδα ειναι Αθηνα... Θα προτιμουσα απο Θεσσαλονικη για να την εβλεπα πριν την παρω.. Ειδικα για την τομονιερα που καταπονειται, το θεμα της εγγυησης με απασχολει... Ο κυριος λογος παντως που θελω την αναβαθμιση ειναι τα αθλια πεταλια της dfgt

Αν εχετε παντως υποψη τιποτα για μεταχειριςμενη σε καλη καταςταςη και τιμη, στειλτε κανενα π.μ., γιατι οταν μου μπαινει κατι στο μυαλο ειναι θεμα χρονου (συνηθως λεπτα, ή ωρες) να το κανω... :)

Link to comment
Share on other sites

Υπαρχει στα multirama η G27 στα 239 για οποιον ενδιαφερεται...εγω το σκεφτομαι ακομα.. :p :p

http://www.multirama.gr/prod/hot-offers/gaming/pc-gaming/pc-accessories/logitech-g27-timoniera-pcps3/prod4290091pp/

Να είσαι καλά! Εγώ δεν το σκέφτηκα καθόλου! Μόλις εκανα την παραγγελια!!! :-)

 

Υ.Γ. Και μάλλον ήμουν ο τελευταίος! Τώρα βγάζει "Προσωρινά εξανλτημένο" !  :D

Έγινε επεξεργασία από tanthopo
  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

Σε πετυχαινα που και που εκει πισω στη γαλαρια, τωρα θα σε χασω και σενα.

Αντε μεγειες και καλο λιωσιμο......

 

Σ' ευχαριστώ, θέλει 5-6 μέρες λέει μέχρι να έρθει στα χέρια μου! Να δεις που στους πρώτους αγώνες και μέχρι να ξε-συνηθισω την DFGT και να συνηθίσω την G27 θα είμαι ακόμα πιο αργός! Φίλε wolf μη στεναχωριέσαι... Και πάλι παρέα θα κάνουμε, στο υπόσχομαι! :-p

 

Στο μεταξύ εσύ ετοιμάσου σιγά σιγά τουλάχιστον για καμιά DFGT.. Λογικά σε λίγες μέρες θα έχω τη δική μου για πούλημα.. και έχει και άλλα 2,5 περίπου χρόνια εγγύηση ;-) Special Price για τον Wolves! ;-)

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Υπαρχει στα multirama η G27 στα 239 για οποιον ενδιαφερεται...εγω το σκεφτομαι ακομα.. :p  :p

 

http://www.multirama.gr/prod/hot-offers/gaming/pc-gaming/pc-accessories/logitech-g27-timoniera-pcps3/prod4290091pp/

 

Λοιπόν παιδιά,

 

Τζίφος με το multirama... Η παραγγελία κόλλησε σε "Υπο Επεξεργασία" και σήμερα που πήρα τηλέφωνο μου είπαν πως δε γνωρίζουν ακόμα αν υπάρχει διαθεσιμότητα και πως σε 1-2 μέρες λογικά θα μου απαντήσουν αν υπάρχει ή αν θα ακυρωθεί η παραγγελία λόγω έλλειψης!!!

 

Σας έχω όμως και καλά νέα!

Στην ίδια τιμή (239Ε) την έβγαλε προσφορά και το PLAISIO!!! Πήρα τηλέφωνο, έκανα παραγγελία τηλεφωνικά αφού πρώτα ο πωλητής βεβαιώθηκε για τη διαθεσιμότητα της και τη δέσμευσε, και τελικά την αγόρασα από Plaisio. Πριν λίγο μάλιστα, μου ήρθε ε-μαιλ που επιβεβαιώνει πως θα την παραλάβω στη διεύθυνση που δήλωσα την Παρασκευή 09.00- 15.00 !!!

 

http://www.plaisio.gr/games/PC-perifereiaka/gaming-accessories/Logitech-Wheel-G27-Racing-PC-PS2-PS3.htm

 

@Billys, τώρα είναι η ευκαιρία σου! ;-)

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

 

 

Σας έχω όμως και καλά νέα!

Στην ίδια τιμή (239Ε) την έβγαλε προσφορά και το PLAISIO!!! Πήρα τηλέφωνο, έκανα παραγγελία τηλεφωνικά αφού πρώτα ο πωλητής βεβαιώθηκε για τη διαθεσιμότητα της και τη δέσμευσε, και τελικά την αγόρασα από Plaisio. Πριν λίγο μάλιστα, μου ήρθε ε-μαιλ που επιβεβαιώνει πως θα την παραλάβω στη διεύθυνση που δήλωσα την Παρασκευή 09.00- 15.00 !!!

 

http://www.plaisio.gr/games/PC-perifereiaka/gaming-accessories/Logitech-Wheel-G27-Racing-PC-PS2-PS3.htm

 

@Billys, τώρα είναι η ευκαιρία σου! ;-)

 

Anthemius σσσωωωραιος...πηρα τηλ κ γω και μου κρατησαν μια.

Δευτερα μεσημερακι θα ειναι εδω λογικα...

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Μπράβο (αν και μια μεταχειρισμένη είναι ίσως πιο τίμια επιλογή ) !!! Έτσι να μαζευόμαστε.

Στην αρχή μην εκπλαγείτε αν είστε πιο αργοί. Σε 50 ώρες όμως ή και λιγότερο θα πιάσετε τους χρόνους σας και σύντομα θα είστε πολύ πιο γρήγοροι και το κυριότερο σταθεροί.

Τελευταίο προπύργιο είναι ο Στάθης?

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Εχω ηδη αρχισει να ψαχνω ρυθμισεις κυριως για το assetto (εχω βρει του Ακη εδω μεσα-αυτες θα δοκιμασω πρωτα) και επικρατει ενας ψιλοχαμος και εχω χασει την μπαλα μιας κ ειμαι τελειως ασχετος στο θεμα τιμονιερα.. :p

Link to comment
Share on other sites

@panosdimp, κατ´ αρχήν εύχομαι περαστικά και να έχεις αναρρώσει ήδη! Όλα τα παιδάκια όταν είναι να ξεκινήσει το σχολείο αρρωσταίνουν :)

Θα μας πεις τωρα μερικά, από τα μυστικά σου σχετικά με τις ρυθμίσεις της G27; Ή μήπως φοβάσαι τον ανταγωνισμό; :-p

Έγινε επεξεργασία από tanthopo
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

μιας και τις εχετε φρεσκιες, θα προτεινα να τις αναβαθμισετε ολιγον με nixim brake spring mod. οτι καλυτερο εχω κανει σ αυτη τη ρημαδοτιμονιερα, ακομα και απο τα 2 προσθετα μοτερ στο τιμονι. το φρενο γινεται πολυ πιο ρεαλιστικο, οι χρονοι μακραν σταθεροτεροι, οι τροχοι δε μπλοκαρουν οπως πριν!

 

καλοριζικες! (αν και θα συμφωνησω μεταχειρη θα ταν καλυτερα 100 ευρω κατω..)

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.