Jump to content



Υπερκοστολογησεις η ΟΧΙ?!?!


Dark Oblivion

Recommended Posts

Δεν κατάλαβες το νόημα όσων είπα όμως. Έχω αγοράσει από τον συγκεκριμένο και γνωρίζω δεν χρειάζομαι περαιτέρω διευκρίνηση . Το θέμα είναι αυτό λοιπόν. Κάθεσαι και μου παραθετεις την συγκεκριμένη αγγελία σαν δέλεαρ και μου λες ότι πρέπει να φτιάξω έτσι τις τιμές των πράγματων που πουλάω σε σύγκριση πάντα με ένα μέλος που είναι μόνο φυσικό πρόσωπο και δεν διαθέτει κατάστημα έτσι ώστε να απευθυνθώ για rma καθώς όπως λες το αναλαμβάνει αυτός. Πόσο risky κατάσταση για παζαρεμα στην οποιαδήποτε αγγελία για 10 ευρώ. Τα υπόλοιπα αν θες σε πμ γιατί δεν υπάρχει λόγος διαφήμισης δυσφήμισης καμίας από τις δύο αγγελίες

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 45
  • Created
  • Last Reply
Δεν κατάλαβες το νόημα όσων είπα όμως. Έχω αγοράσει από τον συγκεκριμένο και γνωρίζω δεν χρειάζομαι περαιτέρω διευκρίνηση . Το θέμα είναι αυτό λοιπόν. Κάθεσαι και μου παραθετεις την συγκεκριμένη αγγελία σαν δέλεαρ και μου λες ότι πρέπει να φτιάξω έτσι τις τιμές των πράγματων που πουλάω σε σύγκριση πάντα με ένα μέλος που είναι μόνο φυσικό πρόσωπο και δεν διαθέτει κατάστημα έτσι ώστε να απευθυνθώ για rma καθώς όπως λες το αναλαμβάνει αυτός. Πόσο risky κατάσταση για παζαρεμα στην οποιαδήποτε αγγελία για 10 ευρώ. Τα υπόλοιπα αν θες σε πμ γιατί δεν υπάρχει λόγος διαφήμισης δυσφήμισης καμίας από τις δύο αγγελίες

Δεν σου λέω να φτιάξεις καμία τιμή, πούλα όσο γουστάρεις!!!

Απλά έχε στο πίσω μέρος του μυαλού σου οτι κάποιοι πουλάνε και φθηνότερα απο εσένα και τέλος!

Link to comment
Share on other sites

Δεν κατάλαβες το νόημα όσων είπα όμως. Έχω αγοράσει από τον συγκεκριμένο και γνωρίζω δεν χρειάζομαι περαιτέρω διευκρίνηση . Το θέμα είναι αυτό λοιπόν. Κάθεσαι και μου παραθετεις την συγκεκριμένη αγγελία σαν δέλεαρ και μου λες ότι πρέπει να φτιάξω έτσι τις τιμές των πράγματων που πουλάω σε σύγκριση πάντα με ένα μέλος που είναι μόνο φυσικό πρόσωπο και δεν διαθέτει κατάστημα έτσι ώστε να απευθυνθώ για rma καθώς όπως λες το αναλαμβάνει αυτός. Πόσο risky κατάσταση για παζαρεμα στην οποιαδήποτε αγγελία για 10 ευρώ. Τα υπόλοιπα αν θες σε πμ γιατί δεν υπάρχει λόγος διαφήμισης δυσφήμισης καμίας από τις δύο αγγελίες

Πες τα ρε Σώτο, χαθήκαμε ρε φίλε!

Link to comment
Share on other sites

Δεν σου λέω να φτιάξεις καμία τιμή, πούλα όσο γουστάρεις!!!

Απλά έχε στο πίσω μέρος του μυαλού σου οτι κάποιοι πουλάνε και φθηνότερα απο εσένα και τέλος!

Ξεφεύγει το θέμα. Και πιστεύω πως δεν έχεις ψωνίσει απλά μόνο έχεις δει φίλτατε. Αυτοί οι άλλοι που πουλάνε φθηνότερα έχουν το κοινό τους όπως και εγώ και ο dark και ο trexx στις αγγελίες. Τίποτα δεν μένει απουλητο. Ίσως να χρειαστεί λίγο περισσότερη Υπομονή και τίποτε άλλο. Καλές αγορές και πωλήσεις λοιπόν.

[MENTION=23268]Trexx[/MENTION] έχεις πμ

Link to comment
Share on other sites

Ξεφεύγει το θέμα. Και πιστεύω πως δεν έχεις ψωνίσει απλά μόνο έχεις δει φίλτατε.

[MENTION=23268]Trexx[/MENTION] έχεις πμ

Όντως ξεφεύγει, αλλά έχω ψωνίσει δύο φορές κιόλας! για τα υπόλοιπα απλώς LIKE :smoke:

[MENTION=22530]sobi[/MENTION] έχεις πμ

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.